Dat ziet er echt super goed uit hoor!!! Ik hoopd atj evolgende week het verlossende nieuws gaat krijgen!
Dat ziet er heel goed uit! Hopelijk vliegen de dagen snel voorbij en zit je straks niet meer zo in spanning.
Eigen situatie? Nu heb je het tegen mij persoonlijk, terwijl ik in mijn berichtje over dat sommige mensen (ik sprak daarbij niemandbij naam aan!) bij een bloeding gelijk roepen 'misschien was het een tweeling'. Ik lees dat namelijk steeds vaker hier en vraag me gewoon af hoe men daarbij komt.Okay, mijn stukje was wellicht wat sarcastisch, maar dat was niet zo bedoelt. Ik vind het juist pijnlijk voor degenen die wel echt zwanger waren van een tweeling en er eentje verloren hebben, bij een bloeding die iemand hier heeft te moeten lezen dat het misschien wel een tweeling was.... En nee, ik was en ben zwanger van eentje. Maar genoeg daarover. Pinda: sorry, maar ik voelde me even persoonlijk aangesproken hierover. Ik zie een prachtige MvM-test! Ik heb nog steeds erg goede hoop hoor! Duim duim duim voor een goede echo! Nog een weekje wachten.....
Mooi hoor pinda! Even een hart onder de riem: ik heb ook gevloeid en ben stolsels verloren. Bij mij is de miskraam ook bevestigd met een echo vorige week en mijn zwangerschapstest was na drie dagen alweer omo wit! Ik heb echt goede hoop hoor als ik jouw testen zo zie! Ze zijn zo donker!
Mooie test pinda! Zo heb ik m nooit gehad! Heel veel succes nog komende dagen!! En uh.. Andere dames ga hier nou geen "ruzie" schoppen.. Daar is dit topic niet voor bedoeld
jeetje wat een spanning voor jullie! maar het ziet er toch wel hoopvol uit. ik ga ook meeduimen voor julle!
Hoi Pindakoek, In mijn laatste zwangerschap heb ik enorm gevloeid met stolsels leek net een flinke menstruatie en dat tot de 20e week en zie mijn onderschrift.Onze man is nu 16 maanden.Je test ziet er goed uit.Positief blijven hoor!!
Jeetje, jij zal ook niet echt een fijne zwangerschap hebben gehad daardoor, denk ik. Fijn dat jullie een gezond ventje hebben rondhuppelen nu. Ik hoop voor Pinda dat dit verhaal ook voor haar geld, keeping my fingers crossed!
Dag pindakoek, ik heb even jou verhaal gelezen en wat hebben jullie al een traject achter de rug. Nog even en dan kunnen jullie, (hoop ik) een gezonde mini pinda bewonderen op de echo, spannend. Wat Loesje83 zegt: Nog 5 dagen Geniet van je weekend en van elkaar
Hier vandaan ook even heel veel s6 gewenst voor morgen! Mijn duimen draaien ook nog steeds. Hoe laat mag je komen voor de echo?