Ik heb 2 uur moeten persen zonder knip en ben uiteindelijk ook bevallen door middel van fundusexpressie (buik duwen). Resultaat : een totaalruptuur, lichte verzakking van de blaas en baarmoeder en zeer zwakke bekkenbodem spieren. Zoonlief was een sterrenkijkertje en lag met zijn hoofdje 3 weken voor op groei. Achteraf heeft de vk haar excuses aangeboden, hij had zo nooit geboren mogen worden. (Verloskundige had daarnaast de totaalruptuur 'over het hoofd gezien' en was deze zelf gaan hechten) Ik hoop dat jij een positievere ervaring hebt over je bevalling en de nasleep hiervan...
hier ook meer als 2 uur liggen persen.. Uiteindelijk overgedragn aan Gyn en bleek dat mevrouw "verkeerd" lag.. is met vacuum geboren
50 minuten geperst. Ben in het ziekenhuis bevallen en ze waren hier echt nog niet van plan om te knippen. Eerste kwartier persen was alleen beetje zinloos, doordat ik door een verkeerde houding heel veel zenuwpijn had in mijn benen. Pas na een andere houding, kon ik serieus persen.
Ik heb 18 minuten geperst. De arts zei, ik ga je nu verdoven voor een knip want je dochter heeft het erg moeilijk. Daar schrok ik zo van, echt een soort oerkracht en heb haar er toen in 1 keer uitgeperst. Beetje ingescheurd, maar wilde echt per se geen knip
4 minuten voor de eerste, ik ben niet gescheurd of iets. Als ik bij een volgende weeen krijg, moet ik gelijk naar het ziekenhuis om te voorkomen dat ik in de auto beval..
Hier bij onze zoon ook een sterrenkijkertje. Na 1 uur persweeen de gyn erbij gehaald... Die heeft het nog 20 min met de vaccuumpomp geprobeerd, ook dat mocht niet baten en toen zo naar de ok voor een spoedkeizersnee. Mijn persweeen zullen dus al met al ca 2 uur hebben geduurd, maar toen besloten werd na 1,5 uur dat we naar de ok gingen, mocht ik niet meer persen ...pffff dat was heftig...
Om 8.05 mocht ik persen en om 8.24uur is hij geboren, met beide! handen naast zijn hoofdje en een knip verder.. Mijn perineumhuidje bleek ook vrij kort te zijn. (ze vroeg zelfs tijdens de bevalling of ik hiervan op de hoogte was??) Geen totaal ruptuur maar wel een scheurtje naar mijn anus. Ook hier ging de vk zelf hechten wat ze nooit! had mogen doen. Ze heeft flink op dr kop gekregen van de gyn, die het gelukkig van haar heeft overgenomen en me ter plekke opnieuw heeft gehecht. Ze had me niet mogen hechten, ik had eigenlijk voor o.k gemoeten. Gelukkig is me dat bespaard gebleven. Al met al lag ik na de bevalling, die heel vlot verliep, nog eens twee uur met m'n benen wijd voor t hechten .
Bij de eerste was ik uiteindelijk 1 uur en 3 kwartier aan het persen. Ik ben thuis bevallen, de oudste was een sterretjeskijker en hierdoor ging het moeizaam. De verloskundige zei na 1,5 uur wel dat het niet te lang meer mocht duren, omdat anders naar het ziekenhuis moesten. Uiteindelijk zonder scheur of knip bevallen. Een van de tweeling is na 3 persweeen geboren, nog geen 10 minuten denk ik. De andere van de tweeling is met een keizersnede gehaald, dat was een dwarsligger.
Hier na de ontsluitingsweeën geen persweeën, dus een uurtje geperst op een bevalling van 6 uur. Mega relaxed zo persen...alleen toen het hoofdje stond en ik niet door mocht persen, was het wat minder...want tsja, wanneer te persen? Voelde niets meer dan een vage kriebel bij mijn anus. Oh en flinke portie hechtingen.
Dochter was een sterrenkijker, maar met een goeie knip en flink wat duwwerk van de gynaecoloog was ik uiteindelijk na 3 kwartier persen klaar.
Jeej meis jou hebben ze ook te pakken gehad! Ik dan wel ietsje langer moeten persen maar mijn schade was gelukkig wel naar de gyn overgedragen, de vk zei in het hotel al dat ze dat niet mocht hechten. Ik was 3 lagen door dus ik moest echt naar de ok. Hier ook geen sterrenkijker wat je dus vaak wel hoort bij langdurig persen.. Mijn zoon was wel een 8 ponder wat ze niet verwacht hadden en had een echt groot jongens hoofd.. Incl hand dus.. Maar al met al kijk ik niet met een rot gevoel terug. Ik heb op een bevalling van maar 5 uurtje 2,5 uur geperst. Ik denk zelf dat het gewoon te snel is gegaan van 0-10 cm voor mijn lichaam en down under.. Maar de bevalling zelf vond ik echt wel te doen, alleen vermoeiend haha.. Hoop voor jou dat ze de schade nog enigszins kunnen herstellen, klinkt heftig! Succes meis!
Wat een eigenwijze vk zijn er toch! Ben blij dat mijn vk dat wel inzag dat ze niet kon en mocht hechten in mijn geval, maar goed ik was ook 3 lagen door moeilijk te missen lijkt me.. En jeej beide handjes! Hier een acht ponder en 1 hand ernaast, met 2 handen was t hier een sectio geworden denk.. Mijn knul had/ heeft ook een flink bolleke..
Met 36.5 ingeleid Bevalling van ong 11 uur 2 persweeen, hooguit 5 minuten.. 2 kleine scheurtjes (hadden niet gehecht hoeven worden maar ivm te lage trombo's waardoor bloed niet goed stolt en ik dus erg veel en lang bloed in totaal 7 hechtingen)
bij mijn zoon 18 min en een knip (achteraf niet nodig) bij mij dochter 3 min en zonder kleerscheuren er vanaf gekomen
1 uur en 20 min. Daarna was het welletjes. Ik was uitgeput (na een zeer pijnlijke en lange ontsluiting) en de baby maakte het ook niet meer dederend. 1 klein knipje en hij was er. Mijn gyn gaf aan dat je 3 uur mag persen, zonder conplicaties/nood. Edit: zoontje was een sterrenkijkertje
Ik heb er 40 minuten overgedaan, waarvan 20 minuten onder begeleiding van de gyn ivm dalende harttonen van de kleine man. Werd met persweeen en al de gang opgereden naar het ziekenhuis (ben begonnen in het geboortehuis) Dus moest ook nog een paar persweeen tegenhouden. Ik ben wel wat uitgescheurd, maar het viel gelukkig mee. Ik vond het allemaal goed te doen, totaal maar 6 uurtjes gedaan over de hele bevalling.
ik begon om 20.00 met de 1ste weeen 2 cm ontsluiting 22.00 4cm ontsluiting, om 23.00 was ik in het zh. 7 cm ontsluiting 1.15\1.30 mocht ik eindelijk persen na 4 persweeen weggepuft te hebben. 1.46 ben ik bevallen met een knip, en een klein scheurtje verder.