zal je net zien wij krijgen als het goed gaat 22 december de sleutel van ons nieuwe huis, wel een nieuw tijdperk voor ons dus.
nee ik geloof niet dat mensen kunnen voorspellen wanneer de aarde vergaat. ik maak me wel zorgen om al het ijs dat aan het smelten is vooral wonend in een land zo ver onder zeeniveau
Aan de mensen die denken dat er een nieuw tijdperk aanbreekt; Dus jullie denken dat er vanaf 21 december een nieuw tijdperk is, dan ook gewoon letterlijk van de 1 op andere dag bv de ijstijd? Of een grote verandering? Of denken jullie dat het op 21 dec begint en geleidelijk steeds 'erger' wordt...? Gewoon even nieuwsgierig Ik ben 21 dec gewoon werken. Ik geloof dat er in de komende maanden/jaren wel wat zal veranderen aan het klimaat. Maar niet in een wereld die vergaat.
Als ik niet lig te puffen van ons tweede wondertje, dan zitten we misschien al wel in de luiers en flesjes die dag..of wachten op tot het puffen gaat komen. Dus hier rond die dag wel een nieuw tijdperk voor zoonlief, hij moet dan aandacht gaan delen haha Verder tja er zijn zoveel voorspellingen, denk bv ook aan nostradamus. Maar voor nu maak ik me meer zorgen over de kabinetsplannen om eerlijk te zijn.
Ehm relaxen denk ik, dochterlief op school en ik werk 's vrijdags niet. Beetje poetsen en aanmodderen in huis. Ik hou me er niet zo mee bezig...
Ik hou me er zeker mee bezig, meer dan ik zou willen helaas. De voorspelling komt niet enkel voort uit het verhaal van de maya's. Ook vanwege poolshift ed. Er zijn idd meer voorspelling gedaan in de afgelopen jaren maar niet 1 is er zo 'groot' geworden als deze. Hele groepen gaan naar de hoger gelezen gebergte in Frankrijk of Egypte. Er zijn programma's over en ook in praatshows wordt het besproken. Dus ja, ik schijt mijn broek vol. Waar ik ben, thuis met mijn kind en vent (die moest vrij nemen van mij) en zal gewoon doen wat ik normaal doe, dat wel.
Het veranderen van het tijdperk is al langer aan de gang. Ik geloof wel dat er na die tijd meer veranderingen komen, maar dat is iets van mezelf. Op de 21e komt er gewoon een eind aan een bepaalde cyclus die de maya's hebben uitgerekend. En op die dag ben ik ws kerstinkopen aan het doen haha!
Welnee joh, dat hele verhaal is net zo iets als zeggen dat de wereld vergaat omdat de kalender op is. Je begint dan toch ook gewoon weer met een nieuwe? Al die doemdenkers.... Ik vind het echt zonde dat ze mensen hier onnodig mee de stuipen op het lijf jagen en dat dure instanties als NASA zich er wegens de massapaniek mee moeten bemoeien om het hele verhaal te weerleggen. Maak je niet druk, regel vooral wel kerstkado's, wintersport en nieuwjaarsplannen.
aan het voorberijden op de 2e verjaardagsfeest van mijn moppie ! dat vieren we de 22ste maar is de 20ste jarig .. ik vind het ONZIN
Voor een betere uitleg dan ik hem kan geven kan je dit filmpje bekijken NASA: 'De wereld vergaat echt niet in 2012' - Scientias.nl
ik vind het wel eng.. maar denk er niet constant aan. aan de ene kant denk ik dat het complete onzin is, maar toch vind ik het wel wat eng... ik hoop dat ik 22 december wakker word en denk: "oja dat was gisteren!"
Nu ik dit lees denk ik er weer aan, maar hou me er helemaal niet mee bezig. Ik geloof er ook niet in.. Maak me meer zorgen om t kabinet, en die plannen. Dus ik doe dan gewoon de dingen die ik altijd doe, met wat extra stress voor de kerstdagen hihi.
Eens, al geloof ik nooit dat het zo'n vaart zal (kan) lopen. We zouden alleen al aan ziektekosten als gezin 1000 euro per maand kwijt zijn, dan reken ik nog niet eens mee dat de hypotheekaftrek minder wordt, Fay geen basisbeurs krijgt en de vergoeding voor de bizarre kosten van het kinderdagverblijf wellicht wegvalt. Straks hebben we allebei een baan en kunnen we geen eten betalen. Lijkt me niet..... (hoop ik)
Nog geen idee wat ik die dag doe zit denk wel thuis misschien wel aan het bevallen Ik maak mij er elk geval niet druk om
Wat ik dan doe? Mijn dochter naar school brengen, voorbereidingen treffen voor de feestdagen, dochter weer ophalen van school, koken?? Niet veel bijzonders in ieder geval! Ik vind het zo'n onzin! En wat nou als het wél waar zou zijn? Zou je het tegen kunnen houden? Nee!
21 december vier ik mijn 34ste verjaardag. En ben dan dus thuis. Geloof ook niet dat de wereld vergaat