Welkom vgirl85! @ Veerr, ik had ergens gelezen dat je LF idd tussen de 10 en de 16 kan liggen, maar als een persoon een LF heeft van 10 dagen zal deze nooit ineens 16 zijn. Hij zal dan altijd 10 of 11 dagen zijn. Vorige maand had ik een LF van 12, dus verwacht dat ik morgen of zondag dan ongesteld word. (Al blijf ik stiekem hopen van niet)
HOI ALLEMAAL! Hoe is het hier! Ik zie dat er een zwangere bij is! EINDELIJK! Gefeliciteerd MamavanDJ! I'm not alone anymoreeeeee! Welkom nieuwe mensjes! Veer: Spannend dat je ei is geweest, maar toch jammer dat je niet echt een dikke streep op je ovutest had! Heb telkens op mijn tel. wel een beetje meegelezen, alleen reageren wil niet zo best op mijn tel.. helaas. Dus heb het meeste wel gelezen! Dit weekend ben ik denk ik afwezig, ivm verjaardagen. En maandag is mijn eigen zoontje jarig! Dus allemaal een vruchtbaar weekend gewenst Ik ga lekker op de bank en een heerlijke moorkop eten..HMM
Nieuwe dames welkom! Ik adviseer minsten 1x per dag te komen, anders heb je een hoop te lezen Dames, hoe plaats ik een foto?
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mama van DJ gefeliciteerd!!!! Wauw wat een mooie test, super duidelijk streepje!! Ben super blij voor je! Lekker gaan genieten samen met fairytale Andere meiden welkom! Hopelijk voor jullie ook snel zo'n mooie test
Mama van dj gefeliciteerd wat leuk Hoop dat er nog vele volgen deze maand Ik ga morgen lekker een nachtje weg met 2 vriendinnen, misschien maar goed dat ik nu niet zwanger ben kan ik lekker een borrel drinken en zondag naar de sauna. Voor degene die moeten klussen dit weekend klus ze en de wachtende wacht ze
Ik voel me een beetje stom. Toen ik zwanger was van mijn dochter, voelde ik aan mijn lichaam dat ik zwanger was. Ook had ik toen een duidelijk innesteling gehad, kon ik zien aan het kleine beetje bloed verlies. Nu zit ik 5 dagen voor nod. Ik had totaal geen klachten en echt het gevoel dat het de eerste ronde niet raak zou zijn. Ik had me er al een beetje bij neer gelegd en zin in de 2e ronde. Vanavond biefstuk gehad wat nog heel licht rood was van binnen. Nu had ik vanavond mijn dochter naar bed gebracht en moest ik in de badkamer zijn. Ik zag de een zwangerschapstest liggen en dacht ach waarom niet. Na enkel verscheen er opeens een 2e streep! Hoe betrouw baar is het, 5 dagen voor nod? Ik doe er volgende week sowieso nog een, dan zou ik pas blij kunnen zijn. Zouden jullie mijn foto eens willen bekijken?
Spannend! Ja waar is je foto!? Ik heb 4 dagen voor NOD getest.. en toch echt zwanger hoor! Laat zien! Laat zien! Laat zien!
Foto zit bij mijn gegevens. Toch vertrouw ik het nog niet helemaal. Stom, maar 5 dagen voor nod? En mijn lichaam gaf helemaal niks aan!
mvv27 ik zie het streepje en zeg dus positief. Alvast een voorzichtige gefeliciteerd ( aangezien je nog 5 dagen voor nod bent).
Mvv gefeliciteerd! Die biefstuk kan nog niet veel kwaad volgens mij omdat je nog geen bloedband hebt met je kindje. Het regent zwangerschappen vandaag.
aaaa mvv dat is zeker zwanger! Wat gaaf! Ik kan me voorstellen dat je helemaal beduusd bent! Heerlijk voor de vrouwen die niets voelen; het kan! En die klachten gaan nu misschien wel komen..?! En anders lekker niet. Mama van dj ook super gefeliciteerd! Ik word hier helemaal blij van! Het regent zwangeren dus dat gaat goed! Ga zo door dames ik ben trots op jullie! MBG je vraag over gaan wintersporten. Bel een verloskundige of het kwaad kan. Het zit eerst nog achter je schaambot ja..En ik zou zeker mee gaan en anders lekker zonnen, lezen, voor de catering zorgen enz..heerlijk! En anders clearbleu test die je vervroegd kan doen? mvv welke test heb jij gebruikt? Die geeft iig dus goed een vroege zwangerschap aan..! Miekoe van jou ook spannend. Ik hoop dat jij lekker in het rijtje mee gaat doen.. Denise het kan een inesteling zijn. Was jij ook aan de pil? Ik hoor dat die dames ook soms tussendoor bloed verliezen van wege ontpillen? Misschien wat googelen voor info? Mama van dj je kan dus testen met ovulatietesten? Ik leer hier steeds meer haha.. Eenwens welkom! We hebben dezelfde testdatum! Succes morgen Delilah met testen! Vgirl ook welkom! Veerr khoop dat je hem nu eindelijk gehad hebt, je hebt er alles aan gedaan! Ikkie vervelend dat negatieve gevoel, maar het valt dan straks vast mee als je van het ergste uitgaat.. En goede yell mvv haha. Temperatuurde ook 1 van de zwangeren? Niet he? Ik ben benieuwd wanneer je temperatuur omhoog hoort te gaan. Succes allemaal..!
Vera ja ik was aan de pil, daarom durf ik nu ook nergens op te hopen.. Heb al op google gezocht en dan vind ik vooral pagina's over innesteling als ik intik waar ik last van heb..
Mijn vriend zei gister nog: ik wil er wel bij zijn als je test! En nu staat hij in de bios te wachten voor james bond en ik zit hier alleen op de bank haha. Kan er ook wel om lachen. Volgende week doe ik de test samen met hem. Dit was een kruidvat test. 2 voor 5 euro. Ik heb niks gebruik, geen ovu testen, niet temperaturen. Als ik echt zwanger ben nu ( twijfel nog steeds haha) mag ik echt in mijn handen knijpen. Bij mijn dochter en nu, beiden in de eerste ronde.