ja het gebeurde waar ik al bang voor was vanmorgen met weer enorme buikpijn opgestaan gisteren hele erge bloedingen gehad en vandaag weer geen druppel bloed te vinden
Oh meis dat is schrikken.....maar is het nu dan een mk of is er nog hoop? Ik duim superhard voor je!!!!!
Jeetje, wat heftigg! Eers blijdschap en nu dan toch weer T verdriet.. Heb net de verhalen gelezen. Ik hoop dat je vriend thuis Is bij je. Veel sterkte!
Na ionderzoeken duidt het allemaal op een miskraam. Ze willen nu me eierstokken schoon gaan spuiten alleen vraag ik me af waarom. Ik ben gelezen op internet dat er meerdere vrouwen zijn die hier last van hebben en dat zij medicatie hebben gehad voor dikker baarmoederslijmvlies om de vrucht beter vast te houden. Ik me huisarts vanmorgen gebeld en uitgelegd dat ik nog niet wil dat ze me eierstokken door gaan spuiten maar dat ik een verder onderzoek wil. Zegt hij doodleuk we kunnen niet veel voor je doen ik denk dat je het maar gewoon moet blijven proberen. Ik heb 5 jaar geleden een miskraam gehad van 17 weken sinds die miskraam alleen maar miskramen van 5/8 weken ik weet het niet meer hoor.