Hoi dames! Even een vraagje , want ik kan me hier nu al flink over opwinden .. Ik ben zelf 1m60, heb korte benen. Als m'n bed straks 70 cm moet zijn, zienjullie me dan al met een krukje en een pasgeboren baby m'n bed in en uit klauteren? Dames die hier ervaring mee hebben?
ik ben zelf 166 en ook niet blij met een hoog bed. Wij hebben voor de kontroles van de kraamzorg een logeerbedje verhoogd en ons eigen bed gelaten zoals het was.
Hier ook 1.60mtr en inderdaad had ik ook een krukje bij het bed staan. Eerst gewoon zelf op het krukje gaan staan en dan de baby pakken. Andersom: Eerst baby op bed leggen en dan zelf opstappen. Ik had er geen problemen mee, tis maar net hoe moeilijk/makkelijk je er zelf mee omgaat..
Ik heb bij de kraamzorg aangegeven dat ik het echt niet zie zitten om mijn bed te verhogen. Ik ben zelfs nog 3 cm kleiner dan ts en wij hebben nu in de woonkamer een slaapbank op klossen staan voor de bevalling waardoor deze nu op 62 cm hoog is (hoger is niet mogelijk). Nou, ik kan er net nog goed op gaan zitten zonder springen/klimmen of klauteren .... 70 oftewel 80 cm zullen hier dan ook echt niet gebeuren. Bed verschonen hoeft sowieso niet van mij, dat doet of mijn moeder of mijn man dan wel als het nodig is. Vind het wel heel leuk dat de arbo wet dat zo voorschrijft dat het bed zo hoog moet maar niemand interesseert het als de kraamvrouw hierdoor problemen ondervind (ik heb vanwege mijn bekkeninstabiliteit al moeite om nu nog in mijn eigen bed te komen en dat is 57 cm hoog dat gaat dus echt niks worden straks met baby erbij ... maar ik ga ook niet de hele kraamtijd in bed doorbrengen )
mee eens Tamireya... hier ook BI en ik ga mezelf niet de kwelling van ophogingen etc. aandoen alleen omdat de arbo van de kraamverzorgende dat voorschrijft. Daarom dus een apart bed op klossen waar ik alleen voor de controles even op klauter. Bed verschonen kan mijn man ook wel
hier bij de 2de het bed verhoogt bij de eerste niet en bij deze gebeurt het ook echt niet. ik ben gek ik mag er wel een trampoline bij nemen
Wij hebben ons bed ook even op klossen gehad, maar toen ik was bevallen, de dag erna heeft mijn man ze er weer onder weggehaald want mijn kraamverzorgster was nog kleiner als mij dus die vond het niet nodig!
Ik zie het ook niet zitten om dat bed te verhogen alleen maar omdat het moet van de Arbo voor de kraamverzorger, heb van de week gedroomd dat het bed al op klossen stond en ik 's nachts naar de wc moest, in m'n haast om uit bed te gaan me verstap en m'n enkel breek... Hihi... Man zegt dat ik me niet zo moet aanstellen... Pfff
Ik ben 1.55 en wij hebben al een hoog bed alleen was het nog niet hoog genoeg. Uiteindelijk was het bed 85 cm hoog met klossen. Ik had een heel handig hout 2 reden trappetje bij ikea gekocht, dit is zeker een aanrader. Na 4 dagen is het bed in overleg met kraamzorg weer van de klossen gehaald. Ze verschoonde alleen het bed niet meer toen.
Dus als je het bed niet verhoogt dan verschonen ze je bed niet meer? Nou prima hoor, dan vraag ik t wel aan mijn man... Heb nl. ook echt geen zin om mijn bed te verhogen!
handig die trappetjes... maar dat moet je dus met BI helemaal niet willen... en al helemaal niet de eerste 3 dagen na de bevalling.
Ik heb ook mijn bed niet verhoogt, ik vind dat onzin en me bed is daar ook een beetje te duur voor. De kraamhulp heeft wel de controles gedaan en het bed verschonen deed ik zelf terwijl zij stond te kijken! kleine moeite... Als je het niet wilt zou ik het niet doen, De controles zijn ze verplicht te doen.
Fijn om te horen dat ik dus niet de enige ben... Ik heb nu nog een opvangpoes met 5 kittens in de logeerkamer en wanneer die naar nieuwe baasjes zijn , willen we de logeerkamer veranderen in de babykamer en dus het logeerbed wegdoen. Misschien dat we die dan nog even houden om die te verhogen, maar anders verschoon ik m'n eigen bed ook wel hoor of vriendlief. Ik zie dat stuntelen met krukjes bij m'n bed namelijk echt niet zitten ...
Ik had bij mijn eerste dochter 60cm, ze hebben het nooit gecontroleerd met een meetlintje ofzo. Deze keer zullen we hetzelfde doen, heb voorlopig nog geen zin indat geklim in ieder geval.
Het gaat ook om de controles bij je he? Als iedereen zo denkt, dan is het erg prettig voor de rug van je vk en kraamhulp (not).
Wij hebben een boxspring met elektrisch verstelbare hoofd en voeteneind. Het bed is van zichzelf 70cm hoog. Zijn klossen niet nodig toch? Zou ook nieten weten hoe ik (mijn vriend dus) het op klossen kreeg.
Ik zou het tzt even navragen bij de intake van de kraamzorg. Ik heb ons bed nu ook hoog staan, heerlijk. Zelfs met BI en een gekneusd schaambot.
Wij gaan er maar kratten onder zetten. Een onmogelijke klus lijkt me, zit er niet op te wachten... Maar goed. Ik wil begeleiding bij de bv, dus ik ben bang dat ik geen keuze heb... Voor enkel het verschonen van het bed had ik het absoluut gelaten. Vind het, zoals eerder genoemd, een beetje omgekeerde wereld dat ze een pas bevallen vrouw laten klauteren met kleine om zelf geen pijnlijke rug te krijgen. Wat dacht je van gewoon bewust door de knieeen en op je houding letten??
En wie denkt er aan de rug, het bekken of wat dan ook van de kraamvrouw? Juist, niemand. Ik snap deze punt zeker wel zo is dat niet, maar de kraamhulp heeft natuurlijk ook niet 10 klanten per dag en gaat ook alleen maar 1x per dag de controle uitvoeren.