Waar reinig jij je gezicht mee?

Discussie in 'De lounge' gestart door mama c, 16 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mama c

    mama c Niet meer actief

    Met welk product reinigen jullie je gezicht 's avonds?
    Altijd een vast ritueel, met bijvoorbeeld een reinigingsmelk, oogmake-up remover en dan een laagje nachtcremé?

    Ikzelf heb de reinigingsproducten van Biodermal, maar moet bekennen dat ik mijn gezicht ook weleens met douchegel onder de douche snel was (hoe slecht voor de huid ook)
     
  2. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Mylene reinigingsmelk en tonic en soms de No cleanser voor mijn ogen, ook van Mylene.
    Ik geloof niet zo in rimpels krijgen door verkeerd schoonmaken hoor. Ik denk dat het gewoon een wkestie van genen is. Mijn moeder heeft een hele gave huid en ik secuur. Ik ben alle behalve secuur en mijn huid vertoond niet 1 rimpeltje (al ben ik pas 29, maar ik heb al vriendinnen die jonger waren toen ze de eerste rimpels kregen) Mijn schoonmoeder is ook heel secuur en zit helemaal onder de rimpels. Mijn man heeft ook al aardig wat (lach)rimpels (is 34)
     
  3. Nadien

    Nadien Lid

    12 sep 2011
    95
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik reinig nadat ik mijn mascara heb verwijderd met baby olie, mijn gezicht met sensitive baby-billendoekjes. Ik heb dat een keer gezien of gelezen, een of andere Amerikaanse schoonheidsgoeroe raadde dat aan.

    Ik vind het een fijne, milde manier en mijn huid ziet er goed uit.
     
  4. mama c

    mama c Niet meer actief

    Goede tip! Baby billendoekjes zijn toch wat vettig, waardoor het goed schoonmaakt en een droge huid naderhand niet uitgedroogd aanvoelt.

    Baby olie gebruik ik weleens op mijn gezicht in de zomer nadat ik in de zon heb gelegen, dan voelt een trekkerige huid zo weer zacht aan.
     
  5. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    alleen met water.. en huid ziet er goed uit
     
  6. A2CA

    A2CA Niet meer actief

    Ik heb alle producten, zowel gezichtsreiniging, shampoo, conditioner, parfums en voor in te zepen van yves rocher.
     
  7. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.187
    113
    In de avond altijd eerst make up verwijderen, reinigingsmilk, reiniginslotion, serum, oogcreme en nachtcreme.
    In de ochtend face wash, reinigingslotion, oogcreme en dag creme.
    Dit alles van estee lauder
     
  8. mama c

    mama c Niet meer actief

    Diepe rimpels krijg je volgens mij sneller wanneer je een wat drogere huid hebt. Mijn schoonmoeder heeft een hele vette huid en zij heeft een super glad gezicht. Ach rimpeltjes horen er nu eenmaal bij. Dat kun je inderdaad niet voorkomen met het juiste reinigingsmiddel!
     
  9. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Oog make-up remover van Lancome ( alleen 's avonds ), en de 1 2 3 stappen van Clinique ( 's ochtends en 's avonds ).

    Rimpels is idd een kwestie van genen en huidtype. Ik ben gezegend met een hele volle, gladde huid. Bedankt pa en ma! Mijn moeder heeft ook amper rimpels.
     
  10. mama c

    mama c Niet meer actief

    Ja Estee Lauder schijnt ook goede producten te hebben. Nog nooit geprobeerd, maar eens naar kijken en dan misschien aan de sint vragen ;)
     
  11. Rozeroos

    Rozeroos Niet meer actief

    hier ook alleen met water :D
     
  12. siriel

    siriel VIP lid

    15 nov 2010
    5.123
    2.957
    113
    Vrouw
    Ik heb in de loop van de jaren al heeeeeel veel producten geprobeerd. Ik heb tijden last gehad van rosacea, heb dus een heel gevoelige huid. Ik heb echt dure creme's gebruikt van wel 80 euro en ook goedkope merken maar kon nooit echt iets vinden wat ik top vond.

    Nu gebruik ik al tijden producten van dr Organic, dat is superfijn. Heb je verschillende lijnen van, voor de verschillende typen, en mijn huid reageerd hier heel goed op.

    Als mijn huid helemaal gereinigd is, en dus schoon. Ga ik altijd nog met een mengsel van water (afgekoeld gekookt) met keltisch zout (heb ik dus een flesje van gemaakt) dat doe ik op een watje, en dan over mijn gezicht. En mijn gezicht ziet er echt goed uit. Zitten heel veel mineralen in. Ik ben 36 geen rimpels.

    Mijn dochter heeft nogal last van heel veel puistjes gehad, en nu ze dat water met keltisch zeezout gebruikt nauwelijks nog last:D
     
  13. claudje1981

    claudje1981 Bekend lid

    31 mei 2012
    612
    0
    16
    Brabant
    reiniging doekjes van Garnier (roze) en creme van biodermal dag en nacht als ik iets anders gebruik sta ik meteen vol
     
  14. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    #14 Chiggy, 16 nov 2012
    Laatst bewerkt: 16 nov 2012
    Ik gebruik meestal van die reinigingsdoekjes, en voor m'n ogen makeup oogpads. Ben lui en dit werkt prima :p
     
  15. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Fasewash van Clinique anti blemish solutions en daarna de Clinique anti blemish solutions tonic om de laatste restjes te verwijderen
     
  16. jada08

    jada08 VIP lid

    14 jan 2009
    7.567
    332
    83
    Met alleen water, en mijn ogen met billendoekjes.
     
  17. mamadk

    mamadk Actief lid

    29 jul 2012
    344
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ogen met oogmake uperover. Gezicht met water (draag geen foundation) en om de dag benzoyl peroxide tegen puistjes. SMorgens alleen water en dagcrème van weelde
     
  18. debster2009

    debster2009 Fanatiek lid

    9 nov 2009
    2.144
    0
    0
    NULL
    Ik maak mn gezicht ook schoon met babydoekjes. Heb veel gezichtsreinigers geprobeerd, maar kreeg overal een geirriteerde huid van. verder gebruik ik de PCLE creme van Biodermal, ook de enige creme die ik heb kunnen vinden waar ik geen irritaties van krijg.
     
  19. San987

    San987 Fanatiek lid

    21 okt 2012
    1.516
    98
    48
    Mijn ogen maak ik schoon met oogpads van de Etos.
    Iedere ochtend maak ik mijn gezicht schoon met facewash van Maria Galand en 24uurs creme ook van Maria Galand.
    Verder heb ik ook nog een masker van Maria Galand, dit probeer ik 1 keer in de week te doen.
     
  20. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    Ik gebruik nu producten van vichy.

    's morgens en 's avonds purete thermale 3 in 1 make-up verwijdering ('s morgens natuurlijk niet voor make-up, maar om gewoon te reinigen).

    's morgens normaderm dag en 's avonds normaderm nachtcreme

    Ik wil nu graag overstappen op het clinique 123 systeem. Voornamelijk omdat ik de nachtcreme van normaderm niet zo prettig meer vind (vind de creme te dik).

    Meteen een vraag: Zijn er meiden die van clinique de take the day of make-up remover gebruiken? Er staat specifiek bij dat je daarmee (waterproof) oogmake-up en lippenstift mee kan verwijderen. Maar kan ik deze ook gebruiken voor het verwijderen van foundation op mijn hele gezicht? Of moet ik daar weer een ander product voor hebben?
     

Deel Deze Pagina