doordeweek wisselen we elke dag. ene keer ga ik er om 7uur met de kids uit en andere keer hubby. weekend slapen we beide om en om uit. ik ben om 10uur klaar wakker en beneden, en hubby rolt om uur of 12 keertje uit zn bed idem snachts met fles trouwens, madam komt elke nacht 1x. wisselen we elke nacht. gene die snachts fles geeft mag smorgens tot 8uur blijven liggen. de ander gaat er dus uit met de kids dit weekend kindloos en hubby werkt morgen, dus ik ben om 13.00 nog in mn bed te vinden denk ik
Hier doen we dit ook met onze 4 en 5 jarige zoons. Nu sinds ca.een jaar gaan zij in d eochtend samen naar beneden. De oudste kan zelf de tv aanzetten en zet hem dan op disney jr. Beneden staan vaak twee bekers water klaar en eventueel een snee ontbijtkoek en dan kijken ze lekker televisie of spelen met clics/lego of puzzelen of kleuren. Ik ben in het begin nog wel gaan kijken, maar ze zitten zo heerlijk zelf te tutten dat ik het dan ook echt lekker vind om zelf nog even om te draaien in bed. Meestal komen de jongens dan rond half negen/ negen uur zelf weer naar ons bed en dan staan we op. Tegenwoordig moet de oudste op zaterdag om negen uur ook echt kleren aan want een uur later begint de scouting al. Wij sliepen overigens voorheen om en om in het weekend uit tot een uur of negen. Moet zeggen dat ik meestal wel vroeg wakker was maar het dan ook heerlijk kon vinden om nog een uurtje te gaan lezen ipv al met de kids naar beneden te gaan en dan ging mijn man mee naar beneden. Nu liggen we dus nog beiden in bed, lees ik mijn boekje en slaapt/suddert mijn man nog even tot onze kids terug naar boven komen. Onze jongens weten ook heel goed wat ze mogen doen als wij nog boven zijn en houden Zich daar ook aan. Overigens ben ik ook wel eens op andere momenten boven als de kids beneden aan hete spelen zijn en heb ze echt niet altijd in het zicht, soms spelen ze al alleen op zolder.....
Heb het getroffen met een dochter die altijd tussen 8 en 9 wakker word dus heel vroeg vind ik dat niet. Maar uitslapen zit er voor mij niet meer in. Mijn man slaapt altijd op zondag uit tot een uurtje of 12. Vind ik geen probleem hij staat elke dag om 5 uur op om voor zijn gezin te zorgen en vaak ook nog op de zaterdag rond 7 uur. Ik werk niet. Gun hem echt die tijd om bij te komen.
Voordat onze kleine er was sliepen we ieder zaterdag en zondag uit. Nu is ons prinsesje er en moet ik voeden om 7.00/8.00 uur. Maar in het weekend gaan we daarna toch samen even terug het bedje in nu het nog kan
Onze meiden zijn altijd om 8 uur standaard wakker.. De jongste slaapt het liefst nog een half uur langer, maar wordt wakker door het zingen van de oudste! Als de kinderen wakker zijn gaan we of allebei, of ik hij blijft even liggen. Ik vind 8 uur een heerlijke tijd om op te staan dus heb niet het gevoel dat ik uit moet slapen. Soms gebeurt dat wel, en dan wisselen we om. De ene dag hij en de andere dag ik.
Wij slapen ieder een dag van het weekend uit en zijn dan uiterlijk 10:00 aangekleed beneden. Meestal gebruik ik mijn tijd om lekker te lezen in bed...heerlijk Zoon blijft tot 7:30 op zijn kamer. Dochter slaapt vaak tot 8:30 of 9:00
Ik ben een allenstaand en heb het geluk dat mijn zoontje gemiddeld tot 8.30-9.00 slaapt in het weekend kruipt ie meestal nog een uurtje bij me en chillen we nog lekker met de tv aan. Er zijn ook heel andere tijden geweest dat ie bijna niet sliep en vroeg wakker,vond dat echt heel vermoeiend en zwaar toen zeker omdat ik niemand had om af te wisselen.
Zaterdag is mijn "uitslaapdag". Mag dan tot 9 á 10 uur blijven liggen, klinkt lekker, maar lig er door mijn werk pas tussen 3 en 4 uur 's nachts in dus uitslapen kan je het eigenlijk niet noemen. De keren dat ik echt eens lekker tot de middag blijf liggen in een jaar zijn op één hand te tellen.
Wij kunnen beide uitslapen ons meisje is als je haar niet wekt Vaak pas,tegen 10 uur half 11 wakker. En gaat gewoon tussen half 7 en half 8 na bed. Ik ben vaak dan al wakker.
Sinds onze dochter er is heb ik niet meer uit kunnen slapen.. Ik verlang er stiekem wel naar,ongegeneerd tot 11.00 uur in je bed liggen..aaaaah heerlijk!
Uitslapen... I wish, I wish... Heel af en toe slaap ik uit. Zeg 1 keer in de twee maanden. Manlief net iets vaker. Ik sta op maandag om 615 op, di-vrij om 645. Om de andere zaterdag om 615( werk) en op zondag kerken we graag, dus dan staat de wekker op 800. De kindjes zijn helaas altijd voor de wekker wakker Uitslapen komt wel weer, over een jaar of 18. Ik mis het wel vreselijk hoor! Want voordat de kinderen er waren had ik echt niks beters te doen dan op mijn vrije dagen tot 1200 in mijn bed te liggen meuren, heerlijk. En na een vroege of slaapdienst dook ik ook heerlijk mijn bed in.. Good old times..
Dat vind ik wel erg jong om zo'n lange tijd alleen beneden te zijn zeg! Vind t maar n sneu idee die kids alleen beneden....zou ik echt niet doen, maar goed...ieder z'n ding
Uitslapen doen we niet meer sinds ons zoontje is geboren. Vriendlief moet er voor z'n werk altijd uit rond 06.00 uur en ik sta doordeweeks ook rond 06.15 op. Ook op de dagen dat ik niet werk. Dan ben ik klaar voordat zoonlief wakker is en kan ik ruim de tijd voor hem nemen. In het weekend blijven we liggen totdat de kleine wakker wordt. Dat is vaak rond 06.45-7.00 uur.
Oh ik ben zo blij dat wij beneden slapen. Ik wil nooit meer anders. Als de kids vroeg wakker worden en wij allebei nog erg moe zijn, dan gaat de tv aan, ik smeer een broodje met wat drinken. De deuren allebei open en ik ga nog even een uurtje doezelen. Heerlijk. Ik hoor alles ( die antennes hé ), maar ik kan nog wel even uitrusten.
9 van de 10 keer slaap ik niet uit. Mn man blijft altijd liggen en ik ga er dan uit met de kleine. Als mn man weekenddiensten heeft leg ik de kleine sochtends in bed naast mama en kijken we samen nog even tot 8 filmpjes op tv en gaan er dan uit. Heel af en toe valt meneertje dan in slaap tegen me aan haha.
Hier laten de kids ons met rust tot ongeveer half 9 a 9 uur. Ze gaan namelijk samen spelen boven. Ok, dan is het daarna wel een zooitje...maar we konden nog wel even lekker liggen.
Doordeweeks ben ik alleen met de kinderen en slaap ik nooit uit. Ik moet werken en mijn oudste zoontje gaat naar school, dus ook op mijn vrije dagen gaat hier de wekker. In het weekend is er zwemles en sport op zaterdag, dus wordt er ook niet uitgeslapen. Op zondag wel. Gelukkig slapen onze kinderen wel tot een uur of 8.30 - 9.00, dus beginnen we de dag relaxed, heerlijk!