Kunnen er ikea keukendeurtjes en werkblad op een eenvoudige bruynzeelkeuken? De keuken die we nu hebben is in de basis prima, maar zo saai... We willen hem dus pimpen.
Ik denk het wel, als de afmetingen gelijk zijn en als je nieuwe scharnieren van de Ikea ook plaats moet het wel kunnen denk ik
Ik denk het juist niet eigenlijk hihi, sorry Essje. Denk dat beide leveranciers het net even anders gemaakt hebben zodat het net niet past en je wel bij 'eigen' merk moet blijven. Maar wellicht heb je mazzel en kan het wel.
Nee past niet ! Ikea heeft zijn eigen afmetingen helaas. Wij hadden precies hetzelfde maar hebben de deurtjes hoogglans over laten spuiten. Kostte voor 6 deurtjes en 3 lades nog geen 200 euro. Even goed zoeken naar een spuiterij.
Afhankelijk van hoe handig je bent. Ik zou het gewoon even nameten, de afmetingen van de deurtjes staan op de ikeasite. Je zult dan ook alle scharnieren aan moeten passen. Ook heeft Ikea niet zoveel maten deurtjes, dus als je ergens een afwijkende maat tussen hebt zitten dan kom je niet uit. Wij hadden het bijvoorbeeld met de 45cm brede vaatwasser, daar is geen deurtje voor, maar als je handig bent kun je dat best oplossen. Misschien is overspuiten inderdaad makkelijker. Beplakken met folie is misschien ook een optie. Dat is wel kwetsbaarder voor beschadigingen, maar je kunt het ook weer relatief goedkoop overnieuw doen.