Krumfrum, het is voor mij bedoeld. Petra, ik begrijp wat je bedoelt. Onze eerste zoon B heeft geen bv gehad, maar nutramigen en hij huilde veel meer dan dat D nu doet. Vandaar dat ik nog even bv wil blijven geven. Omdat hij dus wel tevreden is, alleen het slapen en de reflux is drama. Ik probeer geen koemelk te nemen, maar als ik op visite ben en ik krijg een koekje aangeboden dan kijk ik daar de verpakking niet na. Thuis doe ik dat wel met alles, maar heel af en toe toch iets geprobeerd om te kijken of dit het wel is. Van de week nasi met milde kruiden gegeten, maar een dag later was D alleen maar aan het huilen. Ik weet zeker dat ik geen koemelk heb genomen dus hij kan ook op andere dingen reageren.
oke, ik snap het nu....Sterkte. Mijn zusje heeft ook een zoontje wat zo slecht slaapt, KISS en reflux...is nu overdag tussendoor wel tevreden alleen slapen een drama. Ze gaat nu strikt Ria Blom toepassen en toch even kijken of hij wel gaat slapen als ze hem 20-30min laat jammeren...t is allemaal niet makkelijk. Sterkte.
hier heeft mijn meisje bedacht dat 10 minuten slapen ook genoeg is.....pfffff ligt alweer 20 minuten te huilen. zo zielig, maar haar bij me pakken werkt ook niet. ze blijft dan huilen of gaat spelen om 5 minuten later van vermoeidheid weer te huilen, gapen, wrijven.....zo zielig dit. hoop dat de nieuwe kinderarts snel kan afgesproken worden. want zie het zo niet meer zitten voor haar. geen wonder dat ze minder groeit met maar uurtje slaap overdag (en sinds gisteren opgeteld half uurjte overdag, maar ging wel half uurtje saovnds eerder naar bed). ze slaapt nu van 18 tot 22 en van 23 tot 6.........dat is toch niet genoeg als je 6 mnd oud bent (en eigenlijk nooit genoeg geslapen hebt (ja de 1e 2 wkn van haar leventje).
kunnen pas over maand naar de nieuwe ka. de ass vond het allemaal maar vreemd en vond dat we huidige afspraak (uitslag echo huepjes) bij de huidige ka moesten halen. maar een maand ist och onwijs lang voor een kind van 6 mnd. maar goed. tgaat allemaal zoals het gaat en wij kijken wel weer toe en hopen dat de komende tijd redelijk gaat met mijn meisje.
kleine tip, je kunt altijd nog naar een ander ziekenhuis. als je bij google "wachttijden ziekenhuis" intypt, zie je waar je direct terecht kunt.... succes!!
So true, zo doe ik het ook alleen dat met de stofzuiger vind ik raar om te doen, mij lijkt dat echt hard voor haar! Ik weet dat het kan werken hoor Maar ik vind het een raar idee haha. Maar idd niet aan bv twijfelen. Sorry hoor maar het goed doen op bv is echt onzin krampjes horen er gewoon bij de ontwikkeling!!!
Ik kwam er achter doordat ze wel bleef slapen als ik aan het stofzuigen was of ze in de keuken stond tijdens het koken met de afzuigkap aan. Op bed geprobeerd zonder stofzuiger maar ze komt dan niet in slaap. Met wel. Later geprobeerd langzaam uit te zetten maar dan wordt ze weer wakker. Dus als ze hier op die manier wel slaapt, vind ik het prima!
heb gebeld en kan nu deze week nog terecht. gewoon aan de ass uitgelegd hoe het laatste gesprek ging met de ka. (nog steeds spugen dus meer medicatie, keer erop ok medicatie doet niets dus dan terug naar wat het was; maar ja dat was ook niet goed voor haar). ben erg benieuwd hoe het gaat. ben er erg gespannen door merk ik. maar das meer omdat ik nu hoop dat er eindelijk iets onderzocht wordt en als deze net zo reageert als de andere ja.....dan weet ik niet meer wat te doen. maar dat komt dan wel weer. eerst nu afwachten op het gesprek met deze (nieuwe) kinderarts voor j.
zinloos gesprek....hand boven hoofd houden van de vorige ka.....meer wil ik er ff niet over kwijt. ben zo boos, zo verdrietig, zo gefrustreerd en gewoon zo moe van alles dat ik niet meer uit mijn woorden kom.
Krumfrum, wat balen zeg! Ik snap dat je er doorheen zit. Dikke knuffel voor jou. Hier gaat het ook niet beter, gisteren heeft D overdag maar 2x een half uur geslapen! Logisch dat hij 's middags zo onrustig was en veel moest huilen. Zelfs een autorit hielp niet.