goh, dat is toch allemaal spannend hé... Afwachten dus! Ik duim mee dat de uitslag enigszins meevalt!
He nee Pien! Wat een tegenvaller weer! Je krijgt van mij ook n hele dikke knuffel hoor!! Tielo: Nou wie weet meid! Die mannen hebben altijd wel ff nodig hoor om over zoiets na te denken, duurde bij ons ook ff! k Hoop dat hij mee gaat werken. Duim duim Sun: hoe ist? Al weer wat opgeknapt zodat je morgen weer kan werken? k Hoop het Ahoeve: Je bent toch stiekem geen collega van me he Bij ons op t werk ook verhuizing. Maar wij beginnen pas volgende week vrijdag. Dus dat zal wel niet Maar idd hele drukke periode.
Pfff, ik heb eventjes een serieus baalmoment... Ik zit in een club hier op't forum en daar heb ik mijn bedenkingen eens neergetipt... Ze doen hun best om het te begrijpen, maar met een vraagje heb ik het nu ff heel moeilijk Ik zei dat praten over het klussen bij ons zo moeilijk verliep en dat daar vaak ruzie van komt. Ik zei dat het 'niet klussen' ook voor problemen zorgde in de vruchtbare periode en dat die inseminatie misschien wel rust zou brengen in mijn huwelijk en in ons seksleven. Dat dit misschien wel een redding kan zijn voor ons huwelijk, omdat het op deze manier best kan stranden als we op deze manier verder gaan (door de seks dus). Kreeg ik daar de vraag of ik dat kind zag als een redding voor mijn huwelijk en dat dat kind dan helemaal niets te redden biedt... Geef ik dan werkelijk de indruk dat mijn huwelijk gered moet worden door een kind? Kom ik dan werkelijk zo ongelukkig over omdat ik een gefrustreerd seksleven heb? Ik zit even in zak en as...
@lauwra vast niet. Wij moeten vrjidag alles ingepakt hebben en gaan maandag dan ook echt over. leerlingen een dagje vrij, inrichten en dan dinsdag weer verder alsof er niets is gebeurd. Ben rustig al aan het inpakken eerste vier dozen met mappen en dergelijke staan al verhuisklaar.
@Pien, nee he meid Kan me voorstellen dat het even niet ziet zitten! Blijf voor je hopen dat het alsnog snel raak is bij jullie! @Sun beterschap! Hoop dat je weer een beetje bent opgeknapt
@ Tielo ja en nee. Ik werk op het VSO cluster 4. Ik geef les aan leerlingen met een IQ tussen de 60 en 80 met forse gedragsproblemen.
Ow... waauw! Respect! Ik heb dat welgeteld 4 weken volgehouden bij type 3 OV4... Type 1 vond ik zalig, maar type 3... als zij een tas naar me gooiden, wilde ik alleen maar teruggooien (jammer genoeg mag dat dus niet )
Thanks meiden! Ongi is vandaag 'lekker' op gang gekomen inclusief de krampen . Maar goed, ik voel me geestelijk al wel weer wat beter vandaag. Straks maar even lekker op de bank gaan hangen... Lauwra en Ahoeve: succes met de verhuizingen en drukte! Nog een paar weekjes en dan ist voor jullie kerstvakantie . Ik zit niet in het onderwijs trouwens Tielo: trek het je niet aan meid. Je bent heel open geweest, dat is mooi, maar niet iedereen kan je begrijpen of wil je begrijpen. Als jij maar weet dat het goed zit, dat is het belangrijkst! Vind het positief dat je man open stond voor het idee trouwens. Da's fijn toch! Ik hoop dat jullie een goede weg vinden tussen de lakens . Maar weet dat bijna iedereen met vruchtbaarheidsproblemen ook problemen tussen de lakens krijgt vroeg of laat. En problemen tussen de lakens kunnen de relatie flink onder druk zetten. Daar ben je echt niet de enige in. Komt vast weer goed meid, en praten helpt!
@ Tielo veel vrouwen die na lang proberen nog niet zwanger raken hebben vaker problemen in de relatie mijn man klaagt ook wel eens dat we weinig sex hebben of dat het niet meer zo spannend is is dood normaal hoor de ene maand gaat het beter dan de andere maand bij ons!!.. tis bij ons gelukkig niet zo dat onze relatie op het spel staat absoluut niet maar je bent niet de enigste en ik vind als je man toegestemdt heeft dat je makkelijk inseminatie kan gaan doen als dat helpt moet je dat doen dat is makkelijk zat!!...Succes @ Hier al 2 dagen ontzettend pijn in mn onderrug waarscheinlijk verkeerd getild of zo weet het niet maar als ik morgen nog pijn heb bel ik ff de dokter!!..
Mijn man heeft vandaag groen licht gegeven voor de zelfinseminatie! Hoera, een stapje vooruit (al ben ik er nog altijd wat onzeker over). Ik heb gevraagd of hij het eventueel wou insemineren, maar hij nam genoegen met het aanwezig zijn Hij zei 'wat als ik dat te ver in zou brengen ofzo', maar dat kan normaal toch niet hé? Waar haal je dat materiaal, gewoon bij de apotheek binnenspringen voor een steriel potje en een pipetje?
Hope: vervelend van je rug! Hoe ist nu? Tielo: dat kun je idd doen, da's het goedkoopst denk ik. Je kunt ook op zelfinseminatie.nl spuitjes bestellen. Fijn dat je man het wel ziet zitten .
Tielo: Fijn zeg dat je man t ook ziet zitten! Ik hoop echt dat dit voor jullie ook de rust gaat geven die jullie relatie nu ook echt nodig heeft! En natuurlijk ook n zwangerschap En het is de verplichte seks die jullie relatie nu onder druk zet. En idd, een kind lost relatieproblemen niet op! Maar dat is jullie probleem toch ook niet Wij hebben ook gewoon bij de apotheek spuitjes gekocht, van 10 ml. Die kosten weinig. Een potje kook ik steeds weer uit. Let er wel op dat het altijd goed droog is. Nou, succes Ahoeve: Leuk en mooi werk heb je! Voor de leerlingen best wel spannend ook zo'n verhuizing denk ik. Geeft misschien ook onrust? Ik werk in een verzorgingshuis dus dat is heel wat anders Geen kerst-schoolvakantie voor mij dus Pien Pien: Fijn dat je je geestelijk weer beter voelt. Nu kun je je weer gaan richten op de volgende poging. Hopelijk gaat de vervelende buikpijn ook gauw weer weg! Hope: Beterschap met je rug! Vandaag hebben wij eindelijk goed nieuws: mijn cyclus is 'goed gekeurd' voor de MNC!!a En: mn zus blijkt al 13 weken zwanger te zijn. Is gewoon een keer ongesteld geweest dus! Echt bizar hoor!
@Tielo, wat fijn zeg dat je man heeft ingestemd. Wij hebben het nooit gedaan omdat het probleem duidelijk was maar zou daar anders ook zeker voor gekozen hebben. Zal in het begin wel even raar zijn... Probeer je niet te druk te maken wat anderen zeggen. Weet niet wat voor clubje het is maar als het "makkelijk" en "snel" gaat snappen mensen er meestal echt helemaal niks van. Laat je niet gek maken en volg je gevoel... @Hope, oh lastig zeg! Hopelijk ben je er snel vanaf! @Lauwra, wat fijn zeg, eindelijke meer duidelijkheid. Wanneer gaat er wat gebeuren? Dat is apart van je zus zeg, scheelt wel zorgen maken om de eerste 12 weken haha. Heb je je er al een beetje bij neergelegd? @All, hier eindelijk weer eens wat minder hoofdpijn. Vandaag gelukkig weer gewerkt, nu weer weekend Ga morgenavond naar de musical Shrek, heb kaarten gekregen, lijkt me leuk!
Lauwra: super meid, nou maar met goede moed het nieuwe jaar in . Jullie kunnen in januari beginnen? Goh die zus van je, dat was voor haar ook wel weer ff schrikken zeker. Zo schiet het wel op . Sun: fijn dat het weer wat beter gaat met je hoofd. En veel plezier bij Shrek morgen! All: morgen een uitgangsecho. Speciaal aangevraagd omdat ik wil weten of ik wel weer direct door moet gaan. Vorige ronde zat er een cyste. Die wil ik eerst kwijt zijn voor ik met een nieuwe ronde begin. Ben benieuwd.
@ Tielo en Lauwra jeeeeej hoera voor jullie ♥ @ Hier rugpijn nog steeds niet over heb warmtepleister gebruikt werkt niet heb warmte spray gebruikt en coolgel en diclofinac + paracetamol werkt allemaal niet heet bad of douche ook niet dus ik ga zo naar de huisarts moet straks langs komen omdat de pijn uitstraald naar mn benen dus de dokter moest daar wel ff naar kijken zei de assistente dus maar ff afwachten zo hoe of wat!
Nou net terug van de Huisarts heb spit heb nu zalf gekregen om er op te smeren en moet weer terug naar de Cesartherapeut om mn bekken te kantelen omdat mijn bekken scheef staan en een holle rug heb Jippieee... ging er vroeger altijd heen maar moet weer dus