Hoi, ik was benieuwd wat de negatieve en positieve kanten zijn van het gebruik van een TENS. en zou je het aanraden?
Geen ervaring mee, wel gehoord dat mensen um gekocht hadden maar vervolgens van het ziekenhuis niet mochten gebruiken...
Ik heb even de poll niet gebruikt. Ik heb er namelijk wel ervaring mee maar niet voor de bevalling, maar na een ongeluk waar ik ernstige nekklachten aan overgehouden heb. Ik moet zeggen dat het daarvoor echt geweldig was ! Ik ga het daarom ook gebruiken bij de bevalling. Ik mag het gewoon gebruiken in het ziekenhuis. Ik lees verder mee, hopenlijk meer ervaringen
Ik heb hem van de week gebruikt bij de bevalling. Ik vind hem echt super werken. Ik voelde echt het verschil. Deze ervaring had ik ook bij mijn eerste zwangerschap. Ik kan hem dus echt aanraden. Misschien handig om je polis even na te checken, want vaak wordt de aanschaf of huur vergoed door de zorgverzekeraar. Ik mocht hem beide keren gewoon gebruiken tijdens mijn ziekenhuisbevalling.
Wilde net hetzelfde topic starten! Ben ook heel benieuwd wat de ervaringen zijn met de geboorte tens.
Heb het als erg positief ervaren. Had het gevoel dat ik zelf een beetje invloed had op het opvangen en het bestrijden van de weeen. Had hem er vrij vroeg op gedaan zo kon ik de weeen goed blijven onderdrukken. Bij onze eerste had ik een ruggeprik maar voor mij een volgende keer echt weer een tens!
ben er ook wel benieuwd naar.. word voor mij ook helemaal vergoed en ondanks ik ook zonder pijnverlichting ben bevallen wil ik nu graag ( als het ons gegund word) thuis bevallen en is het idee van dat je iets hebt in huis wat misschien werkt tegen de pijn toch wel een fijn idee..
Vorige maand heb ik de tens gebruikt bij de bevalling van ons zoontje. Ik vond het echt geweldig!! De schokjes leiden je af van de pijn en daardoor wordt het allemaal beter te handelen. Dus wat dat betreft zou ik het absoluut aanraden! Ik had thuis wel voornamelijk rugweeen, en daar schijnt het wel beter bij te helpen dan bij buikweeen. Maar dan nog heb ik het gevoel dat de schokjes je sowieso afleiden van de pijn, dus dat het dan ook best een voordeel zou kunnen zijn. Zeker weten doe ik dat dus niet. Bij mijn verloskundige kon je het apparaat van hen lenen tijdens de bevalling, dus heb het niet hoeven kopen. Uiteindelijk in het ziekenhuis beland en ook daar mocht ik het gewoon blijven gebruiken, heb er niet eens overna gedacht dat dit misschien niet meer zou mogen Mocht er wellicht in de toekomst nog een broertje of zusje komen voor onze kleine, zal ik de tens absoluut weer gebruiken! Hoop dat je/ jullie hier wat aan hebben!
Ik had buikweeen. Door me te concentreren op de "soort van massage van de rug" van de TENS, kon ik mijn aandacht goed verleggen van de buik naar de rug. Mocht er nog een derde komen, dan ga ik hem zeker weer gebruiken.
Ik heb een tens gehad voor mijn pijnklachten nav een ongeval. Bij mij heeft het helaas niet geholpen en ben er dan ook mee gestopt om de tens te gebruiken.
Ik heb hem gebruikt en vond het geen afrader maar ook geen echte aanrader, deed voor mijn gevoel weinig (maar ging hier heel snel en vond de pijn goed te doen)