Hallo meiden.. mijn cyclus is giga van slag en dus onregelmatig. had al bijna 3 mnd niet meer getest, loop bij fertiliteitsarts. sinds dinsdag zon gevoel dat t raak was, dus gister getest.. had ok wat lichte kwaaltjes zoals steekjes, sterke reuk, extreem veel slijm, en emotionele buien. hieronder mijn foto's van gister en vandaag.. wat denken jullie? Ben zo bang dat t indroogstreepjes zijn.. maar kunnen die zo dik zijn? alvast bedankt meiden!
deze linkse van gister toen ik na 10 min keek.. en de rechtse is van na n klein half uurtje ( toen was de test nog nat ) ..wel smiddags gedaan.
Op de bovenste 2 fotos in dit topic zie ik duidelijk wel wat.. Die enkele die erna komt zie ik alleen een rose waas...
Hmm vreemd! Je ziet duidelijk streepjes.. Alleen op de 1e lijkt die dunner, en op de tweede lijkt die raar uitgelopen.. Maargoed er staan streepjes, je moet wel zwanger zijn!!
ja ik weet ook egt niet wat ik ervan moet denken.. pff.. miss een laat ei? of het is een dikke vette indroger.. maar lijkt me sterk zo duidelijk, en ookal binnen n half uur, terwijl de test nog best nat was. maar goed, dus niet egt heel posi binnen 5 min.. morgen vroeg weer een, en dan maandag een digitale denk ik maar..
Gek, ik heb nog niet vaak zo'n gekke lijntjes op een kv-test gezien. Maar... ze zijn wel duidelijk! Ik zeg: Zwanger! (en haal morgen even een cb )
wat wel t verchil is, gister deed ik m smiddags.. en vanmorgen deed ik m bij ochtend urine, terwijl ik gister voor het slapen gaan wel 8 glazen drinken op heb in 3 uur tijd.. dus vandaar is die van vanmorgen miss zo vaag uitlopend? pff ik ben niet wanhopig hoor, lijkt maar zoo hahaha
hahaha ik ben eigenwijs, en gezien mn geschiedenis, bang om t ook echt te geloven.. kan niet wachten om morgen weer te testen! thnx girls..
Gekke testen.....maar ik denk toch ook zwanger hoor. Je moet en cb doen dan is er geen twijfel..... Spannend!