Hoe van 7 naar 6 flessen, geen nachtvoeding meer

Discussion in 'Voeding' started by maaike4, Sep 14, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. maaike4

    maaike4 Actief lid

    Sep 14, 2007
    141
    0
    0
    Hoi,
    Onze kleine is 4 weken oud (en 2 weken te vroeg geboren). Ze weegt nu 3500 gram. Ze was bij geboorte maar 5,5 pond. Dus al goed gegroeit.

    Ze krijgt 7 flessen van 100 cc.
    Schema is nu:
    06.00 uur
    09.00 uur
    12.00 uur
    15.30 uur
    19-19.30 uur
    23-24.00 uur
    03.00 uur.
    Met name vroeg op de avond kan ze lang slapen soms wel 5 uur. Hoe krijg ik deze verlegd naar de nacht, zodat ik met de nachtvoeding kan gaan schuiven. Of zou dit nog te vroeg zijn en heeft ze het gewoon nog nodig?
    Tot een week geleden dronk ze nog 8 voedingen?

    Groetjes Maaike
     
  2. Oek oek

    Oek oek Fanatiek lid

    Aug 16, 2006
    1,461
    0
    0
    Groningen
    Persoonlijk vind ik het daar nog wat vroeg voor, maar das mijn mening...
    Lars zit zelfs nog aan de nachtvoeding en zie hoe oud hij al is ;)
     
  3. Marijntje

    Marijntje Bekend lid

    Nov 9, 2006
    674
    0
    0
    Secretaresse
    Amersfoort
    Lijkt mij ook dat 7 voedingen ok is voorlopig. Je kindje is echt nog een kleintje hoor! Om de drie uur is prima zo. Je kindje geeft zelf wel aan wanneer ze klaar is voor een fles minder.

    Ik heb veel gehad aan het boek van Tracey Hogg, 'wat je baby verteld'. Zij zegt dat het beter is je kindje niet langer dan 1 1/2 tot 2 uur per keer te laten slapen tussen de voedingen door, anders zou ze snachts meer wakker kunnen zijn, 5 uur aan een is vrij lang maar voor de avond op zich niet erg natuurlijk. Uiteindelijk gaat je kleintje gewoon om 19:00 of 19:30 naar bed over een aantal maanden en slaapt dan tot de volgende ochtend maar ik denk dat jou kindje die late voeding en de nachtvoeding nog wel nodig heeft!

    Fleur kwam een tijd lang om 02:00 en dan weer rond 05:00. Nu alleen rond 05:00. Ze is 4.8 kilo zoiets en was 3000 gr. bij geboorte dus ook niet al te groot. Ze ging rond 7 weken naar 6 x 120. Volgens mij woog ze toen rond 4.2 kilo. De 02:00 voeding viel toen vanzelf weg..die verschoof naar steeds later en zit nu dus rond 05:00/06:00 uur.

    Je merkt het wel! het is wat he? Zo veel vragen en dingen die je wil proberen!

    Succes, Marijntje
     
  4. Sem is ook pas net van de 7 flessen af, en hij is bijna 3 maanden. Ze geven het vanzelf aan.
    Succes ermee.
     
  5. deb1

    deb1 Actief lid

    Nov 28, 2006
    256
    0
    0
    idd wat iedereen al zegt ze geven het vanzelf aan. ik ben sinds vorige week naar 6 flessen gegaan. toen hij meer wilde gaan drinken per keer.
    ik geef nu 6x 150cc gewicht 5430 gram en bijna 6 weken oud.

    hij sliep daarvoor al eens door van 23.00 tot 7 uur, maar net als je denkt hij slaapt even lekker door de volgende dag kan het weer zo anders zijn.
    zou me er dus niet te veel op focussen en lekker laten komen wanneer zij dat wil.
     
  6. maaike4

    maaike4 Actief lid

    Sep 14, 2007
    141
    0
    0
    Bedankt voor jullie antwoorden. Ben straks bij de wijk geweest en ze groeit hartstikke goed. Weegt nu bijna 3700 gram. Ze zeggen dat het pas lukt om er een voeding af te krijgen als ze tenminste 4000 gram zijn.
    Nu heeft ze het toch nog gewoon nodig. Dus we kijken het wel even aan.
    Ze begint al iets meer te drinken per fles, zit nu op 110-115 cc.
     

Share This Page