Apeldoorn hier. Alleen ik post niet geregeld op het forum hier Komt omdat ik niet degene die zwanger ben, maar mijn vrouw (caatje76) Op dit moment dus nog geen kleine, maar 3 febr. is ze uitgerekend. Groeten Suuz
Hey meiden, ik kom uit Deventer (Colmschate) en ben 30 jaar. Heb dochter van 2 jaar oud en ben momenteel zwanger van ons 2e kindje!
Ik kom ook uit Deventer (Colmschate). Heb een meisje van 9,5 mnd en ben bijna 10 wkn zwanger van nummer 2!
Grappig, ook uit Zutphen en Eefde! (ik zelf dus Zutphen, 38 jaar en dochter uit juli 2009) Ehm.. is er al een groep aangemaakt waar we verder kunnen kletsen? Het lijkt mij wel gezellig namelijk en om daarnaast eens te kijken in het nieuwe jaar of er een gezellige meeting uit voort kan komen?