Juli mama's 2008, deel 19!

Discussie in 'De mama's' gestart door Knuffelkonijn, 3 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    Thnx!

    Er zit wat dwars bij finn maar hij verrekt om te spugen :(
     
  2. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    Bleh alweer 3 diarree pampers verder
     
  3. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    Ramoon hoe is het met bas gegaan vannacht?
     
  4. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    Leon belde vanmorgen dat hij met de auto half in de greppel beland is. Nu blijkt dat hij vast zit op zo'n varkensrug langs de weg. Kan geen kant op. Ben bang dat dit weer een duur grapje gaat worden.
     
  5. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Gister is werkelijk super gegaan, ook vannacht heeft Bas keurig geslapen...eerst van kwart voor 11 tot 4 en daarna heb ik hem om kwart voor 8 wakker moeten maken want hij moest mee om Rick en Joost naar school te brengen en door te gaan naar de osteopaat. Tot nog toe gaat het ook vandaag heel goed! Bij de osteopaat hoeven we voorlopig even niet terug te komen. Eerst maar eens verder aankijken hoe het met de medicijnen en de voeding gaat!

    Eindelikk hebben we een blije ontspannen baby! Die langzaamaan steeds meer geluidjes begint te maken en steeds meer begint te lachen! :)
     
  6. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    Vind ik leuk!:D
     
  7. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Ik was net aan mijn verhaal bezig... ;)

    Hoop dat Finn weer gauw beter wordt! Niet leuk als ze ziek zijn. :(
    Hmmm, vervelend van de auto....hopelijk valt het allemaal mee!
     
  8. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Ik ook!:D
     
  9. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    Ik las het :D
     
  10. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    Hmm in dubio, finn ligt in bed maar is wat aan het zeuren/huilen. Het is meer van in slaap huilen, maar twijfel of ie niet weer gepoept heeft.
     
  11. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    En nu heb ik een stinkerd op schoot. Ga 'm gauw een schone luier geven en dan is het bijna tijd om de andere 2 weer op te halen. Ben later weer tetug!
     
  12. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    Blegh vannacht boven de wc gehangen. Finn heeft me aangestoken :(. Finn gaat vandaag toch maar naar de psz waar ik wel aangeeft van luister als hij echt dun poept haal ik hem wel op. Maar verder is hij er goed aan, geef wel wat crackertjes mee voor tussen door.
     
  13. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    @daantje: ow jasses beterschap voor jou en Finn.
    @ramoontje: wat fijn meis een blij mannetje. lekker van genieten. hoe gaat het eigenlijk met Joost zn gezondheid nu de kou er weer is?
    @linnielin: hoe is het daar? merk je al verschil met Arinde dr horen?

    hier wil de keelontsteking maar niet goed weg. het is nu wel weer wat minder dus hopen dat dat nu wel zich zo voortzet.
    Ben hard aan het nadenkrn wat ik met mn medicijnen moet. merk dat ik de laatste week niet goed in mn vel zit en gisteren toen de dag druk was en de meiden wat moeilijk trok ik het voor geen meter en heb een aantal keer in tranen gezetrn. maar komt dat door de pillen of door het telkens maar ziek zijn? vind het erg lastig.
     
  14. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    Net terug van een tweede avondje seh met finn. Heeft nog flinke na weeen van de buikspier, goed in de gaten houden, gaat het van het weekend nog niet beter dan moeten we weer terug..
     
  15. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    @daantje: jeetje alweer op de seh. niet leuk. hoe gaat het nu?

    wat is het hier rustig de laatste tijd zeg.
    hier 2 zieke dames gehad die gelukkig alweer opknappen. alleen allebei een erg lelijke hoest. Zit zelf ook weer aan de ab want mn longen klonken weer niet goed. krijg ik toch een punthoofd van zeg. Mn medicijnen heb ik weer verhoogd want het gaat niet. Ben helemaal uit balans. Hopelijk is het gauw weer goed.
    Nu Aelinn maar s uit bed halen en was in de kastrn ruimen en de bedden opmaken. lekker vanavond allemaal in een schoon bed
     
  16. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    #1036 Senninha, 16 dec 2012
    Laatst bewerkt: 16 dec 2012
    Zo ben ik ook weer een keertje.
    Ben echt zo druk dat ik amper tijd heb om voor de pc te gaan.

    Morgen de uitslag van Karsten zijn onderzoeken.
    Ben HEEL benieuwd wat er uitkomt.

    Met Maarit gaan we in januari weer aan de gang nadat we 2 jaar geleden een uitgestelde diagnose hechtingsstoornis en ADD heeft gekregen.
    Ik ga toch weer het autisme aanhalen, zelfs school kwam er uit zichzelf mee omdat haar juf zelf ook ADD heeft en haar kinderen ook autistisch zijn. Dan neem ik ook gelijk het kopje dyslexie mee en dan zie ik waar ze mee terug komen.;)

    Ook met Sven op school hebben we heel wat te stellen gehad. Vorige was er een incident in zijn klas waar een klasgenoot zijn lerares en een klasgenoot had bedreigt met een mes. Nu is Sven zijn nieuwe pispaaltje. Afgelopen week is hij bijna iedere pauze geschopt en geslagen voor hem. Daar heb ik dus vrijdag een stokje voor gestoken en de leerkracht zit er nu boven op. Er wordt over die jongen een logboek bijgehouden en we moeten alles waar Sven mee naar huis komt melden via de mail en dan komt dat in het logboek te staan. Wat ik begreep van de leerkracht schijnt hij zijn langste tijd daar gehad te hebben maar dat weet ik off record.;)

    Verder heb ik nog 2 weken om mijn schoolopdrachten af te hebben en mijn beëdiging is nog steeds niet rond dus dat gaat ook lekker.:cool:

    Deze week wat voorbereidingen voor het kerstdiner op school bij Maarit en Karsten dus ik verveel me niet.;)
     
  17. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    sann: Met Finn gaat het nu weer goed, alleen is het nu afbouwen met de aandacht ;). En dat weet ie heel erg goed ;). Alleen lijkt Finn nu onder zijn voet een bloedblaartje te hebben, maar dan niet op de huid maar onder de huid. Hij heeft er pijn aan, en mogen er ook niet aan komen, maar wat het precies is weten we niet. Het plekje is donker blauw en de huid eromheen is wat rood alsof het ontstoken is. Morgen maar weer even naar de ha.
     
  18. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    Je bent idd erg druk! Denk wel aan jezelf he meid!
    Jeetje wat een toestanden zeg met Sven! :$. Hopelijk wordt er snel actie ondernomen.

    Ben benieuwd wat er uit de onderzoeken van Karsten komen, en wat er van Maarit gezegd wordt.
     
  19. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    dames ik heb even wat advies nodig want word hier langzaam gek. Aelinn is een echt mama'skindje. Best leuk hoor maar het is wel een beetje te. Alis ik ook maar even naar boven ga of naar de wc staat ze voor traphek of deur te brullen. Ze volgt me door het hele huis, wil continu opgetild worden of op schoot. Ik krijg zo langzaam maar zeker geen seconde rust meer. En ze doet dit alleen maar bij mij want zowel bij zen als mn moeder was ze dsn gewoon en zodra ik binnen kom is het jammeren en aan me hangen. Wat moet ik hier nou mee?
     
  20. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    @senn: wat naar voor Sven zeg. hopelijk is die jongen snel weg dan. ben benieuwd naar de uitkomst van karsten.
    @daantje: fijn dat het weer beter gaat.
     

Deel Deze Pagina