30+ kippetjes

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door saskia33, 26 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Meijke

    Meijke Niet meer actief

    Spannend Evelyn! Mij is de KS meegevallen, de eerste twee dagen dacht ik "dit komt nooit meer goed", maar op dag 3 liep ik al voorzichtig de trap op en door het huis.
     
  2. evelynw76

    evelynw76 Bekend lid

    23 nov 2009
    772
    0
    0
    hoe lang lag jij dan in het ziekenhuis? Als je op de 3e dag al thuis liep?
    In duitsland lig je er minimaal 5 dagen in tot 7 dagen of langer, hangt ervan af hoe het gaat. Een ding scheeld wel, in duitsland heb je geen kraamhulp, dan moet je echt alles zelf doen zodra je thuis bent. Meestal zijn dan de partners 2 weken thuis en doen dan alles :) Maar dat is ook de reden hoezo moeders langer in het ziekenhuis liggen met de baby's.
    Na een gewone bevalling mag men na 4 uur als alles goed gaat naar huis. bloeddruk moet oke zijn, je moet naar de wc zijn geweest, je moet je vooraf kunnen douchen. Als je dat allemaal kunt dan mag je met je baby naar huis.

    Als ik dus normaal mag bevallen, wil ik een nacht in het ziekenhuis blijven om ff aan te sterken. Beval ik op een vrijdag dan moet ik er 3 dagen inblijven aangezien de baby op de 3e dag het 2e onderzoek krijgt en een kinderarts werkt niet op zondag ;) en dan mag ik na het onderzoek met de baby naar huis als alles goed gaat.

    Met ks ben ik er dus minimaal 5 dagen. Weet je, ben gewoon bang dat ik alles mis omdat ik misschien een volnarcose moet hebben ivm mijn stomme hernia..... en dan mag mijn man ook de navelstreng niet doorknippen etc.... aan de andere kant ben ik ook mega bang voor de spuit in mijn rug.... pfffff is gewoon zoooooo dubbel allemaal.....

    morgen weet ik meer...
     
  3. elba

    elba Fanatiek lid

    29 jun 2007
    2.016
    0
    0
    lerares
    Ik kan me voorstellen dat je bang bent. Maar wat er ook gebeurt het komt goed. Het is gewoon onwijs spannend allemaal nu. Ik heb ook een ks gehad en ik wilde totaal niet. Maar nu bijna 4 jaar later, ach, denk ik dan, wat maakt het uit, maar das makkelijk praten nu, toen vond ik het echt vreselijk. Eigenlijk wel onterecht want zo erg was het niet. Maar ik kan mij wel voor stellen dat het spannend is voor jou. Als ik het zo hoor wil je wel proberen. Kan je niet zo wie so gewoon proberen. Als het dan niet lukt kan je altijd nog een ks. Is je baarmoedermond al verweekt? Dan ben je inleidbaar.
    En anders, zet hem op. Voordeel van spinaal is dat je erbij bent, kan leuk zijn maar ook spannend. Voordeel van narcose is dat je er niet bij bent. Heeft ook z'n voordelen. En laat je niks aanpraten. Met de band met je kindje komt het echt goed!!
    Sterkte en succes.
     
  4. evelynw76

    evelynw76 Bekend lid

    23 nov 2009
    772
    0
    0
    Ik ben ook niet bang Elba, dat ik geen band met mijn baby opbouw.... maar weet je, ik wacht al tig jaren op dit moment, om mama te worden..... en ik weet niet of ik nog een keer tweede keer mama mag/kan worden.... Ben gewoon bang als ik een volnarcose krijg ik later baal dat ik niets mee heb gekregen... eerste schreeuw, een trotse man naast me die de navelstreng door mga knippen etc.....
    De intentie is ook een gewone bevalling. Mijn moedermond is al sinds 4 weken zacht en behoorlijk verkort, dat is het probleem niet, alleen de kleine ligt met zijn hoofdje nog niet in mijn bekken. Dat kan twee oorzaken hebben: hoofdje is te groot voor mijn bekken en daarom daalt hij niet verder in. Tweede mogelijkheid, hij vind het daar prettig en daalt in de komende dagen in, in combi met de weeen.

    Pffffff wat ben ik een scheiterd zeg ;)

    Had jij spinaal of volnarcose?

    In maart wordt ik ook alweer 37 en als we nog een tweede zouden willen ben ik bang dat dat straks afgeraden wordt ivm leeftijd, keizersnee en hernia....

    dus ik duim heel hard en hoop dat mijn droom van een bevalling waar mag worden: wil heeeeeeeeeeel graag onder water bevallen ;)
     
  5. Alexandra2008

    Alexandra2008 Fanatiek lid

    21 aug 2008
    3.438
    6
    38
    Vrouw
    Almere
    @Evelyn
    Ik heb dus een volledige narcose gekregen, omdat de ruggenprik gigantisch fout is gegaan. Ik had zo'n helse pijn... mijn pijnlijke follikelpunctie was er niks bij. Dus op het moment dat ik onder volledige narcose moest kon het me niet snel genoeg gaan. Maar had je me van tevoren gevraagd wat voor gedachten ik erbij had, dan had ik hetzelfde als jij geantwoord. Bang dat ik niet meteen een band met mijn kindje zou hebben, dat ik die eerste momenten zou missen. Maar ik zal je vertellen, het is me 100% meegevallen! Vanaf het eerste moment dat ik Merlijn zag was het gewoon goed.
    Trouwens, mijn lief heeft gewoon de navelstreng doorgeknipt en 1 van de artsen heeft het voor ons gefilmd. Wie weet kan dat in jouw zkh ook. Gewoon vragen!
    Succes alvast!
     
  6. Alexandra2008

    Alexandra2008 Fanatiek lid

    21 aug 2008
    3.438
    6
    38
    Vrouw
    Almere
    @Mykelti
    Gaat het alweer goed met Hugo?

    @Meijke
    Wat vervelend dat jullie meisje nog steeds met slaapproblemen kampt. Hopelijk komt er snel een oplossing!

    Met mijn knapperd gaat het goed. Hij lacht veel, groeit als een tierelier en heeft onwijs veel zin in het leven. Ik zag hem vandaag 'sit-ups' doen omdat ie blijkbaar beter zicht wilde. ;)
     
  7. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    @evelyn: hoe het ook gaat worden, je mag mijn handje lenen. En ik duim natuurlijk voor die gedroomde bevalling onder water! Naam al helemaal klaar? :)

    @Alex: wat fijn om te lezen dat het zo goed gaat met Merlijk!

    Met Hugo gaat het beter, maar hij heeft erge last van de meds. Wel sneu hoor...ontzettende krampen van de AB. Hele lijfje overstrekken, wel 6 keer wakker per nacht (mijn oogleden hangen op mijn knieën) en de eerste krampjes al over again. Soms dus echt ontroostbaar huilen en dan breekt je hart wel een beetje, ondanks dat je ook weet dat de meds nodig zijn. Gelukkig heeft hij het niet meer zo benauwd en wordt alweer een beetje de oude. Veel gegil, gebabbel en bewegen. :D

    Wel sneu want morgen moet ik weer werken en dan moet ik hem wel naar het kdv brengen. Hopelijk gaat het dan nog een beetje beter. Zo niet, dan moet ik weer vrij nemen. Doe ik graag, maar of mijn baas het nog zo leuk vindt... Dinsdag is mijn moeder altijd vrij en woensdag is ze ook weer vrij, dus dan hoeft hij niet naar het kdv.

    Gelukkig drinkt hij ook weer wat beter. We waren begonnen met bijvoeding een paar weken geleden met alleen hele stukken zelf eten. Dat lukte nog niet zo best, dus nu toch puree aangeboden, om er ook maar zoveel mogelijk vocht in te krijgen. En hij is geen groentekind, maar fruit...net als mama...jammie! ;):D
     
  8. Alexandra2008

    Alexandra2008 Fanatiek lid

    21 aug 2008
    3.438
    6
    38
    Vrouw
    Almere
    @Mykelti
    Och arm... kan me voorstellen dat je hart breekt als hij zo ontroostbaar is. :( Hopelijk gaat het morgen weer een stuk beter en krijg je vannacht een goede nachtrust. (Scheelt ook weer zo'n stuk om alles weer goed aan te kunnen!)
     
  9. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Ja, dat is ook zeker zo! Ik bekijk het per dag, zo lang hij maar beter wordt!

    Hoe slaapt Merlijn? Lekker makkelijk mannetje of niet? De ondeugendheid straalt wel van de foto's af. Die sit ups deed Hugo hier ook. En later krijsen erbij. Meneer wilde zitten... :D
     
  10. evelynw76

    evelynw76 Bekend lid

    23 nov 2009
    772
    0
    0
    morgen om 16 uur wordt ik in het ziekenhuis verwacht.... daarnaar weet ik meer... ik hou jullie op de hoogte.... vandaag nog ff een dagje genieten met mijn schat.
    Tot snel weer ;)
     
  11. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    Hey, Karine,
    Wat leuk om te lezen dat ik niet de enige ben :p

    Verder, tja... alweer een maand niet on geweest hier! Gelukkig volg ik een paar van jullie nog wel af en toe op facebook, zo blijf ik vooral op de hoogte van de mooie momenten bij Femke, Alexandra en Evelyn ;)

    Hier is het druk, as usual...
    Anne-Fleur is een week of twee geleden serieus ziek geweest met hoge koorts, er werd even voor een longontsteking gevreesd, maar gelukkig viel dat uiteindelijk mee. Ze heeft puffers gekregen en AB. Nu zijn we daar net mee klaar, is ze enkele dagen weer helemaal de oude en... gisteren weer 39.5° koorts... minder ziek dan vorige keer dat wel, maar toch weer hangerig en zeurderig... kon ze het me maar vertellen!!

    Verder hebben we hier een leuke sinterklaastijd gehad, weer lekker ouderwets gezellig nu we weer een kleintje hebben... love it!! En de kids zijn schromelijk verwend natuurlijk!

    De oudste twee zijn sinds vandaag in de namiddagen thuis, want die beginnen morgen met de examens...
     
  12. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    ff een vraagje... verdwijnt je banner als je lange tijd niet online bent geweest... ik zie dat de mijne over Anne-Fleur is verdwenen??
     
  13. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    Thanks, meid...
    Al wat beter nu met jou??

    En euh, Hugo... al 6 maanden!!! Man, wat gaat het snel :$
     
  14. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    Heerlijk!!
    En hoe hij op jou reageert... *smelt*
     
  15. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    Lekker mannetje, Kel... lijkt hij nu niet op jou, of zie ik dat verkeerd?
     
  16. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    @Saskia: Ik sluit me helemaal aan bij de mooie woorden van Mykelti... Knuffel!!

    @MVL: Wij hebben hetzelfde gehad met onze zoon, hij was toen net 1 jaar oud en gelukkig is alles in orde gekomen... Eind december wordt hij 12 en nog steeds moeten wij hem, vooral in de wintermaanden, in de gaten houden! Kinderen zijn van zulke zware anemie absoluut heel ziek... ik dacht destijds dat ik mijn kind kwijt was... zo erg was het! Sterkte!
     
  17. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    Me too... ook voor jou, dikke knuffel, Jippiejee!!
     
  18. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    Oh, meid, ik heb tranen in mijn ogen... ik wou dat ik iets voor je kon doen :(

    Overigens is Gent op vlak van fertiliteit een topper op Europees niveau... zelf ken ik een koppel dat ook volledig uitbehandeld was in Nederland en toen in Gent terecht kwam... en ze hebben nu een dochtertje... Ik hoop hetzelfde voor jullie... it ain't over till it's over!
     
  19. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    YES, super nieuws!!! Nu lekker genieten...
     
  20. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    Dat is luxe!!
    In België bevalt elke vrouw in het ziekenhuis, maar na vier dagen sta je alweer terug thuis... de tijd van 5 tot 7 dagen is al lang geleden. En ook hier geen enkele kraamhulp... manlief heeft MAAR 10 dagen verlof en in de praktijk betekende dat dat ik op dag 6 ongeveer alweer het hele huishouden draaiende hield, kids naar school bracht en er voor de volle 100% tegenaan moest...

    Oh, ik heb verkeerd gelezen... je bedoelde deze termijn bij een KS ;)

    Ja, dan is het bij ons net hetzelfde inderdaad...

    Ik wens jou hoedanook jouw gedroomde bevalling toe en mocht het niet zo gaan zoals je zou willen, dan weet ik ook wel zeker dat het beslist mee zal vallen... dit is je allermooiste moment, meid... probeer er van te genieten!! Veel succes!
     

Deel Deze Pagina