Tiempje wat rot voor je vriendin. zwangernr2 leuk zeg kerstschoppen veel plezier! voor de positie kleding shoppers mijn draagmoeder heeft iig broeken bij Miss Etam gevonden. ( zag dat hier nog ergens voorbij komen) Malaika ja t is koud vandaag.. hier ligt ook weer sneeuw. onze hond vind dat te gek. koesterhoop nog 1 dagje en dan de echo.. kaatjesbaby fijn dat jullie lekker gegeten hebben en een fijne avond hebben gehad.morge de controle bij de verloskundige en dan hopelijk genieten daar ben je wel aan toe. hier ook vroeg wakker omdat manlief vroeg opstaat en naar zijn werk gaat. maar ben na t uitlaten van de hond en voeren van de kippen mooi nog even terug naar bed gegaan. nu kan dat nog straks met een kleintje wordt dat stukke lastiger.
Bh is voor mij ook een probleem. Had altijd 70 C en nu 70 D. Dit is niet overal te krijgen. Vind een beugel bh nu ook niet heel lekker zitten. Had gelukkig van mijn huwelijk nog een 70D, had er neppers in haha. En heb een soft bh aangeschaft met gouden kerststerretjes
Als je de goede maat bh weet, zijn ze online goed te verkrijgen. Bij Triumph of zo kun je laten meten, daar verkopen ze ook fijne (voedings) bh's. Ook niet goedkoop, in de actie wel te doen.
Maggi thanks. Dat zijn ze wel maar ik heb besloten dat ik andere ga kopen. De boodschap binnenin is toch het belangrijkst! Kaatje, nee helaas dus niet gelukt. Klinkt als een leuk avondje. Blij dat je genoten hebt! Ik heb met m'n moeder leuke positiekleding gekocht bij de H&M. Die hebben inmiddels ook uitverkoop (ook online) Was gisteren bij miss Etam, omdat ik een leuke legging had gezien online, maar in de winkel hadden ze die niet. Verder vind ik positiekleding wel behoorlijk oudbollig en vooral duur. Ik ga een beetje op zoek naar patroontjes en zelf wat dingen maken. BH's heb ik gekocht bij de Hema. Ik heb maar een bescheiden B-cupje van mezelf, maar inmiddels al een cup gegroeid (helaas m'n tepels ook! ) Vandaag wakker geworden met hoofdpijn. Hopelijk trekt het weg. Normaal gesproken heb ik altijd alleen hoofdpijn een dag voor m'n menstruatie dus ik krijg er een beetje de kriebels van. Nog precies een week tot de volgende echo. Kan niet wachten. Al die mooie plaatjes hier en verhalen over bewegende/zwemmende beebjes doen me zo verlangen ons eigen kindje te zien spartelen!
Tiempje wat erg voor je vriendin zeg! Kaatje wat fijn dat je zo een leuke avond hebt gehad! Morgen de controle en dan zul je zien dat jullie er weer 100% van kunnen gaan genieten. Roodje je hebt gelijk, het gaat om de binnenkant! En er zijn zoveel leuke kaartjes te koop, is er vast wel eentje die bij jullie en bij de boodschap past. Wat rot dat je hoofdpijn hebt zeg. Maar ik hoor dat het vaak voorkomt tijdens de zwangerschap dus zou me er niet al te druk om maken Over een weekje zul je zien dat alles helemaal goed zit. Aftellen nu! Bloempje hoe is de combinatietest gisteren gegaan? Kan zijn dat ik eroverheen gekeken heb maar volgens mij hebben we nog niets van je gehoord. Bh's.. Binnenkort toch echt maar eens nieuwe scoren, mijn tepels vallen eruit. Vind het alleen helemaal niet leuk om te kopen, omdat het toch onder je kleren zit dus je ziet het amper. Besteed ik het liever aan leuke kleren. Maargoed, het moet ook comfortabel zitten natuurlijk. Als vriend nu nog wat gaf om lingerie.. Maar al draag ik een grote omaonderbroek, hem laat het echt koud. Helaas maar meestal ook wel fijn Ik krijg trouwens erg veel lastig van bultjes (of eczeem?) op mijn handen. Heb het vroeger heeeel heftig gehad, maar dan spreek ik wel over 15 jaar geleden. En nu ineens komt het weer terug op mijn handen. Weet niet of het echt eczeem is maar het zijn in ieder geval ernstig jeukende roze bultjes op de rug van mijn hand. Maar niet proberen te krabben en als het dan niet overgaat toch maar even langs de huisarts.
Maggi wat lief dat je er naar vraagt. Ik ben gister inderdaad voor de combinatietest geweest en de nekplooi was goed! (1.7 1.9 en 1.9, dus ze hielden 1.9 aan) Nog wat leuke fototjes van ons frummelke meegekregen. Echt tegem dat je al de hele contouren van het gezichtje kan zien! Neusje, kin, lipjes... Heb mijn echo op het nub-topic gezet en ben zoooooooo benieuwd of ze wat kunnen zien! Iedere x ff kijken maar nog geen reactie. Hihi. Heb nog wel geluk trouwens: er was een stagiaire bij de echoscopiste. Ze heeft vrijdag examen op de nekplooi, en ze vroeg of ik vanmiddag misschien nog even langs wilde komen zodat ze nog een keer extra kon oefenen... Super fijn dus!!! Tiempje wat rot voor jou vriendin... Kan me voorstellen dat het dubbelhard aan komt nu je zelf in deze periode zit. Maar probeer het toch een beetje te relativeren en geniet van jullie eigen geluk. En samen met je vriendin mag je best verdrietig zijn. Ik heb nog geen positiekleding gekocht.... Binnenkort maar eens een poging gaan wagen. Fijne dag allemaal!
Maar was het bij een jongen "altijd zeker" in de zin van, hij kan niet meer veranderen... Of waren alle nubjes eerst meisjes...? Als je snapt wat ik bedoel... Hihi. Heb de theorie niet helemaal onder de knie. (Helemaal niet eigelijk) maar heb wel ergens gelezen dat de ene nog kan veranderen omdat ze altijd in het begin zo zijn...? Fijne dag met je kindjes!!!
Mooie foto bloempje! Positiekleding: mijn vriend heeft een collega die mijn maat heeft en 2 dozen vol op zolder heeft staan. Vrijdag ziet hij haar weer en gaan dan een afspraak maken om de dozen door te spitten. Daarna kan ik alsnog kijken wat ik bij moet kopen. Het weer: Hier wel koud, geen sneeuw gelukkig! Vanmorgen ook wakker geworden met knallende koppijn... na een kop koffie zakte het gelukkig. Over ruim een uur mag ik eindelijk ons frommeltje weer gaan bewonderen! Kan niet meer wachten.... Vanmorgen al kerstinkopen gedaan met schoonmoeders om de tijd te doden... en nu nog even wachten.... Meiden, fijne dag nog en ik zal straks proberen de foto te plaatsen!
Mooi Bloempje!! En wat geweldig dat je nog een keer voor een oefensessie langs mag Vanaf week 12 zou de nub-theorie betrouwbaar zijn, dan zouden de nubjes niet meer veranderen Dus een meisjesnub zou in deze termijn niet meer kunnen veranderen in een jongensnub. En inderdaad ik denk ook een meisje! Met lange beentjes zo te zien, of het lijkt maar zo Pooh geniet ervan!! Ben erg benieuwd naar de foto En wast fijn kleding kan overnemen van de collega van je vriend. Wie weet zitten er heel leuke dingen tussen. Altijd fijn!
ik heb geen idee wat ik moet zien en hoe de theorie is. maar hier onze foto va 12 weken en 1 dag. heeft iemand een idee? Bekijk bijlage 292282
@Wensdroom; Er is ook een speciaal "nub-toppic". Hier zijn mensen die er naar kijken en aangeven wat ze denken!! Moet je anders even kijken bij zwangerschap en dan zoiets van onderzoeken... Daar staat die vrijwel bovenaan! Spannend hé? hihi!
Trouwens knap hoor Maggi en Ingeltje,... dat jullie het zien. Nu je het zegt zie ik misschien ook iets... maar voor de rest ben ik echt héél slecht hierin! haha
HOI HOI ALLEMAAL ik ben op 23 juni 2013 uitgerekend van mijn tweede kindje kijk er zo erggggggggggg naar uit!!
Welkom en gefeliciteerd Nanny! Mooie echo Bl0empje! @Nub: volgens de experts was het 4-0 voor een jongen bij ons maar het wordt toch echt een meid... Niet om meteen de sfeer te verpesten
Inderdaad, maar bij jou was er een wel heel duidelijk uitsteekseltje. Dat zal dan wel de navelstreng geweest zijn Nanny welkom!