Ik heb heel vaak dat mn buik rare vormen aanneemt met rare bulten die keihard zijn. Het voelt dan ook niet bepaald prettig als ik dat heb. Ik vroeg me af of het gewoon de baby is die dan loopt te drukken of valt dit ook onder een harde buik? Even een foto bijgevoegd hoe mijn buik vaak is. Ik heb dan vaak rechts een grote bult en bij mn navel word het dan ook keihard met vaak een bult. De pijl geeft aan waar mn navel zit
Als het goed is is dat gewoon de baby hoor! Ik heb dat ook vaak. Meestal idd net naast me navel. Dat zijn bij mij altijd haar billen. Zelfs nu doet ze dat nog en denkt ze dat ze zeeën van ruimte heeft
Is gewoon je baby die op een bepaalde manier ligt waardoor er iets uitsteekt denk ik. Heb het ook regelmatig en dan draait ze een beetje en verandert mijn buik weer van vorm. Als ik een harde buik heb, is het alsof ik een basketbal onder m'n shirt heb, dan is heel m'n buik hard.
Nee dat zijn geen harde buiken.. dat is echt de baby die schuift door je buik en zich verzet in je buik.. dat voelt soms echt naar en raar.. maar een harde buik is je hele baarmoeder die samentrekt.. echt helemaal rond wordt je buik dan en super hard over je hele zwangere buik! Bij weeen krijg je die ook alleen dan doen ze heel veel pijn!
Als dit gebeurd word mijn buik ook keihard, houd even aan en zakt dan weer af en word mn buik weer redelijk normaal kwa vorm. Daarom vraag ik mij ook af of t ook onder een harde buik valt. Zit soms gewoon van pfff dat mn adem even stokt zegt maar
Hmm ja..ik ben er niet bij en kan niet voelen hoe het voelt bij jou maar bij mijn eerste zwangerschap had ik precies hetzelfde...billen die dan uitstaken en schoven.. daar werd mn buik automatisch ook een beetje hard van..als reactie op het geschuif denk ik... Maar later met 38 weken(daarvoor nooit eerder gehad, nu heb ik ze trouwens om de haverklap) kreeg ik echt regelmatig harde buiken..dat was echt anders.. dan kreeg de beeb geen kans om vormen in mn baarmoeder te maken..dan was hij zo hard dat wat ze ook deed mn hele buik gelijkmatig rond was... en die voelde ook onprettig aan.. niet pijnlijk maar onprettig..
Naar mijn idee (bij mij) is het harde dan bijvoorbeeld haar rug en niet mijn hele baarmoeder (waardoor de hele buik hard wordt) en daarom vind ik het niet onder een harde buik vallen. Echt heel prettig voelt het soms niet en dat gedeelte is dan ook heel hard.
Als ik jullie reacties zo lees zijn t geen harde buiken dan denk ik. Ik had dat eerder wel daarvan wist ik zeker dat t een harde buik was (dat basketbaleffect zeg maar) maar omdat ik nu ook steeds van die rare uitsteeksels heb als mn buik hard word, baby word natuurlijk groter, vroeg ik me dus af of t een harde buik is of gewoon de baby die mijn buik vervormd en hard maakt. Dan heb ik sinds die uitsteeksels/bulten ook geen harde buiken meer gehad, want mn buik heeft echt rare vormen als t hard word Ik wilde dit graag weten, omdat het einde ook begint te naderen en je veel leest over oefen weeen enzo en harde buiken, dat ik dan weet of dit wel of geen harde buiken zijn.