Zoooo herkenbaar............. helaas. Heb het al sinds dat ik weet dat ik zwanger was en dat was zelfs voor mijn NOD.......... Ik slaap gelukkig nu wel beter in en als dat niet lukt ga ik eruit en neem een warme beker met melk.
Ik heb van mijn vk gehoord dat anijs niet goed is voor de baby. Ik heb even deze site voor je opgezocht, onder het kopje extra aandacht staat het ook van anijs. Voeding moeder - Zwangerschap, bevalling en kraamperiode - Medic Info
hier nog 1 maar nou heb ik ook een hoop te verwerken gehad de afgelopen week. Vriend ging vreemd, biechten ook nog eens op gevoelens voor haar te hebben maar we willen toch proberen er samen aan te werken. Nou heb ik van de dokter valariaan voor korte duur voor geschreven gekregen. omdat mn beoordelingsvermogen behoorlijk aangetast was. maar dit mag ook alleen in hoge uitzondering en maar heel kort.
Ik heb sinds kort precies hetzelfde en ik vind het heel vervelend. Ik kan zo 2 uur lang met mijn open ogen liggen tussen 4.00 en 6:00 uur 's ochtends. Daarna word ik inderdaad gebroken wakker. Vandaag wel kunnen doorslapen tot half 10 gelukkig, dat had ik wel even nodig. Voorheen had ik hier nooit last van dus echt een zwangerschapskwaal dus..
Leuk hè, die gebroken nachten? Heb het zelf ook en als ik een keer een nacht lekker slaap ben ik 's morgens nog steeds brak en heb ik 's middags echt behoefte aan een extra dutje. Pfff...kleine energievreetster in mijn buik.
Hier ook hetzelfde probleem.. Inslapen duurt even en doorslapen is helemaal een ramp. Word minstens 3-4 keer per nacht wakker, dan gaat de wekker van mijn man en begint het weer overnieuw xD gelukkig zit ik thuis dus kan ik even blijven liggen, anders was ik helemaal gebroken geweest.