Augustus 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door sonjaw, 18 jul 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. AmanChel

    AmanChel Bekend lid

    6 nov 2006
    818
    0
    0
    Mama
    Papendrecht
    Ik maak Milana altijd wakker voor de fles, die krijgt ze dus standaard om half 11, maja ze komt ook standaard rond half 3 half 4 weer.. Daar kan ik dan toch niks aan veranderen..

    Ik hoop dat ze dr zus achterna gaat en dus deze week snachts niet meer komt haha ;)

    Ja die tijden hou ik al aan sinds de geboorte, alleen dan de half 7 half enz.. En tja dan ook snachts 1 en ze woog natuurlijk met dr geboorte al boven de 4000 maar zal het dan over 2 weken ook wel horn als ze dan nog komt voor de nacht..
     
  2. alice

    alice Fanatiek lid

    16 aug 2006
    4.014
    0
    36
    Overijssel
    Heb toen straks al 3 kwartier moeten rekken (ze wilde om 18.15 dus al): met mn pink in de mondje en de cd "ik ben boos" van de klassieke muziek voor beebs :)
     
  3. wannie

    wannie Niet meer actief

    Hi dames,

    Wat een hoop geklets weer!

    Ik zag de vraag over nog een kindje......

    Als ik een vent zou hebben.....dan zou ik het liefst morgen al weer zwanger zijn :oops:

    Ik heb er echt enorm van genoten van mijn zwangerschap van echt elke minuut! En ik mis het zwanger zijn echt heel erg :oops: (mischien is dat wel extra intens geweest omdat ik 7 jaar met het idee heb gelopen dat ik geen kids meer kon krijgen volgens de artsen en het echt als wonder heb gezien/ervaren) Daarnaast heb ik natuurlijk 2 x een "makkelijke en snelle" bevalling gehad want natuurlijk ook wel meetelt.

    Nog steeds verbaas ik me er over dat er boven een heerlijk hummeltje ligt en dat het geen droom is.

    Maar aangezien er geen vent aanwezig is hier,,,,denk ik dat het bij 2 blijft,,,maar wie weet wat de toekomst nog bied ;)

    Nu ga ik nog even lekker op de bank liggen om straks weer ff heerlijk een half uurtje te knuffelen en kroelen

    Trouwens..... even een vraagje:

    Tijdens het opbouwen van de flesvoeding met 10 cc per dag ging het allemaal goed.
    Nu Destin op 90/100 cc zit (wat hij ook echt wel nodig heeft anders komt hij veelste snel weer voor de volgende voeding) moet ik hem minstens 2 keer tussendoor laten boeren (hij drinkt vooral aan het begin heel erg gulzig) en daarna minstens een half uur "rechtop" houden anders gaat hij spugen, niet met grote hoeveelheden hooguit 2 tot 4 mondjes (denk ik)Vind het trouwens heel niet erg hoor, vind het heerlijk als hij op me borst ligt te slapen :)
    Heeft iemand anders dit ook? Of zou het toch te veel voeding zijn?

    Kussies
     
  4. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Ik geloof dat ik m'n 150 ml ook weer moet gaan verhogen.Vandaag had hij 3 keer dat hij eerder wilde.
    Ga vanaf morgen maar wat meer geven.
    Moet over naar een andere fles past niet meer in deze.En die grotere van difrax is niet zo fijn als die kleine. :(
     
  5. daantje78

    daantje78 Fanatiek lid

    23 aug 2006
    1.714
    0
    0
    zuid holland
    moet toch de img code hebben van photo bucket?
    Waarom werkt ie dan niet :rolleyes:
     
  6. alice

    alice Fanatiek lid

    16 aug 2006
    4.014
    0
    36
    Overijssel
    Hier hetzelde verhaal maar moet wel zeggen dat ze hier de laatste fles steeds niet leeg krijgt en met de nacht fles niet genoeg heeft....er moet dus wel iets veranderen. Pfff is wat met die kleintjes!
     
  7. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Ja heb je hem ook op forum size gemaakt?
    Boven de foto ;)
     
  8. alice

    alice Fanatiek lid

    16 aug 2006
    4.014
    0
    36
    Overijssel
    Of het teveel voeding is, kan ik niet zeggen. Maar op zich is een mondje terug geven wel normaal. Je kan evt een handdoek onder matrasje leggen (tip van Loran) dat zn hoofdje wat hoger ligt en minder snel spuugt.
    In mn boek (oei ik groei) staat ook dat na de eerste sprong (5 wkn) drinken beter zal gaan, boeren en spugen veel minder wordt.
     
  9. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Ik heb hier tot nu 2 keer een spuug vlaag gehad met een boog.hihi
    Verder heb ik er hier eigenlijk geen last van.Heel af en toe een beetje.

    Daan lukt het?
     
  10. mamalieske

    mamalieske Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.356
    0
    0
    Zal even 2 vensters openen want mijn geheugen is nog steeds een vergiet al merk ik dat het beter wordt ;)

    Of we meer kinderen willen.... ja moet alleen 1 jaar wachten ermee vanwege de keizersnede anders waren we misschien al wel binnen het jaar weer gaan proberen, je weet immers nooit hoe lang het duurt voor je zwanger bent.
    Al was dat de eerste keer binnen 2 maanden en dat na ruim 13 jaar de pil hebben geslikt.
    Maar meer als 1,5 jaar ertussen wil ik liever niet. Wil graag voor mijn 30ste zwanger raken van de 2de dan krijg je niet alle onderzoeken aangeboden, dus minder keuzes te maken.

    ALice dat voedingsschema heb ik al weken aan de binnenkant van de keukenkast hangen en als ik Isa wakker maak om 23.00 uur drinkt ze amper valt in slaap tijdens de fles en wil ze niet boeren, een ramp dus want een half uur later schrikt ze wakker om alsnog die boer te laten met een hoop gehuil en krampen.... 2x geprobeerd en opgegeven.

    Ze kunnen het mooi vertellen maar Isa krijgt dus gewoon rond 22.00 uur (zo ver ben ik inmiddels na 3 weken) haar fles als ze honger heeft, dan ga ik er 's nachts wel een keertje uit denk ik dan maar, hun zitten namelijk niet moeilijk te doen en ik wel als ik dat schema aan moet houden.
    Die tijden daar komen we wel aan over een tijdje maar voorlopig doe ik het lekker zo, Isa tevreden en mama kan slapen na 22.00 uur.

    Morgen ga ik denk ik weer even wegen op het CSB, ben benieuwd wat Isa nu weegt denk dat ze ruim op de 4300gr zit.
    Vandaag bij de huisarts geweest, ruisje is zo goed als weg en hij vond Isa er goed uitzien, we hoeven dus geen hartfilmpje te laten maken.
    Ben blij dat ik me er dus niet druk om heb gemaakt, ik had vroeger ook een ruisje op het hart en dat bleek ook niets te zijn.

    Kiki kan me voorstellen dat je het niet ziet zitten om weer college's te gaan volgen maar denk dat het wel goed is om te gaan, eventjes rust voor jou zonder gehuil op de achtergrond. Kan je even frisse moed opdoen en even je gedachten ergens anders op richten.
    Heel veel succes morgen.

    Isa is trouwens ook al erg sterk wil ook vanuit buikligging al kruipen en draaien en word dan ook heeeeeel erg boos als het niet lukt.
    Mijn moeder stond versteld van de kracht die in dat kleine lijfje zit.
    Je kan nu ook duidelijk gaan horen dat het een meisje is, de tonen in haar huiltje worden steeds hoger en feller. Pittige tante word het net als mams ;)

    Dames even een vraagje nu wil ik foto's gaan laten maken van Isa wie heeft er leuke idee-tjes of weet hoe je een baby mooi op de foto krijgt?
    Tips zijn dus enorm welkom!
     
  11. wannabe

    wannabe Fanatiek lid

    17 dec 2006
    1.493
    1
    0
    accountmanager
    Deventer
    Wannie, kan altijd nog he ... kijk maar naar mij.

    Ik wil geen derde, maar het zou kunnen dat Jasper nog wel een kleine wil ,en dan ga ik wel weer een jaartje afzien ( ik vind zwanger zijn NIET leuk), voorlopig hoeft het voor hem ook nog niet.

    Kiki : goeie nachtrust gewenst ,hoop dat ie lekker slaapt.

    Epsen had ook huildagje en heeft hele avond bij Jasper gelegen ( op de buik bij Jasper op zijn borst). Overag lag hij bij mij en wilde elke 1,5 uur de borst.

    slaap lekker allemaal
     
  12. alice

    alice Fanatiek lid

    16 aug 2006
    4.014
    0
    36
    Overijssel
    Zooooo...genoeg gekletst (en voetbal is afgelopen :) ) ga zo lenthe maar voor de eerste keer wakker maken (schrikt zich rot natuurlijk) en dan hopelijk een lange nachtrust!

    Goede nacht allemaal!

    xx
     
  13. mamalieske

    mamalieske Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.356
    0
    0
    Als de fles heel haastig gedronken word krijgt de kleine veel meer lucht binnen je kan dan door de voeding johanes broodpitmeel doen (van nutrilon) dan word de melk dikker en drinkt de kleine langzamer, boert beter en spuugt veel minder! Misschien een tip?

    Heeft Isa erg geholpen die kon ik na een fles uitwringen (de kleren dan) want die dronk zo gulzig dat alles langs haar kin haar truitje inliep. Slabbers waren kletsnat, en nu geven we de fles zonder slabber, veel relaxter dus.
     
  14. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Meiden ik ga ook naar boven.Weet niet wanneer meneer weer komt maak hem maar niet wakker zie het wel.Ga nog even kolven en naast m'n emo mannetje liggen die heeft echt een mega dip.Dit ook door die eikel van een vader van mij.

    Weltrusten allemaal en iedereen een goede nacht rust ;)
     
  15. mamalieske

    mamalieske Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.356
    0
    0
    wats gebeurt?
     
  16. daantje78

    daantje78 Fanatiek lid

    23 aug 2006
    1.714
    0
    0
    zuid holland
    Ehm, vast niet....ga ff kijken :oops: :oops:
     
  17. wannie

    wannie Niet meer actief

    Hij is pas 2 weken en het spugen is echt minimaal
    Als ik hem dat half uurtje "omhoog" hou kan ik hem daarna gewoon neerleggen zonder dat er wat terug komt.

    Leg ik hem na een kwartier neer dan spuugt hij binnen 5 minuten.

    Het is niet erg hoor, hij mag best wat spugen maar vind het wel een beetje vreemd, vandaag mijn vraag :)

    Wannabe: ik weet het, het kan altijd nog :) ..... Hoewel ik er eerlijk gezegd nog niet aan moet denken dat er een paar extra schoenen in me gang staan :oops: mijn 40 paar plus die van me kids is wel genoeg (zo groot is me hal nu ook weer niet :p )
     
  18. daantje78

    daantje78 Fanatiek lid

    23 aug 2006
    1.714
    0
    0
    zuid holland
    poging twee:

    [​IMG]
     
  19. wannie

    wannie Niet meer actief

    Mamalieske: Destin heeft zijn fles binnen 10 minuten leeg (100 cc) Hij boert wel heel goed. 2 x tijdens en dan ook nog erna dus het lijkt me niet dat het daar aan ligt.

    Na zijn boertjes als de fles leeg is hoeft hij ook echt niet meer te boeren

    Het morsen valt ook erg mee. Er hangen wel druppels aan zijn kinnetje maar meestal zuigt hij die net zo hard weer terug.

    Als er 5 druppels zijn nekje inlopen is het veel

    Maar dank je voor de tip. Ik ga er me eens in verdiepen :)
     
  20. daantje78

    daantje78 Fanatiek lid

    23 aug 2006
    1.714
    0
    0
    zuid holland
    Ik geef het op :( , morgen weer een poging :rolleyes:
    Slaap lekker allemaal
    Enne son, knuf voor jou en ati!
     

Deel Deze Pagina