Mijn man krijgt zijn kerst en verjaardagskado in 1. Hij wil al jaren een maoristijl tattoo in zijn zij. Eindelijk is het ontwerp daar en had ik een afspraak om te laten zetten gemaakt alleen heeft hij nu een andere belangrijke cursus dus moet de afspraak verzetten.
Hij is net voor de kerst jarig! Dus mijn eerste kerstcadeau is kerstavond. Dan gaan we denk ik gourmetten of iets dergelijks Ik ga wel iets kleins halen, maar wat? Misschien een luchtje, een blouse of een kraslot / oudejaarslot
Hij krijgt een nieuwe gereedschapskist. Best een duur geintje dus ik hoop dat hij ook wat uit de kast trekt voor mij Het is ook nog eens mijn verjaardag zaterdag haha Ik zit ook nog te twijfelen om een datum te prikken voor onze trouwdag (we zijn al 2,5 jaar verloofd maar nog geen datum) en hem dat kado te geven voor kerst.
Hier al zijn kerstcadeau gegeven want hij had het echt nodig (Kledingkast was uitgedund). Hij heeft 2 mooie polotruien gehad van NZA.
Niks haha gewoon de liefde die hij heel het jaar al krijgt We geven elkaar niets met kerst dit jaar. Vorig jaar btw ook niet haha.
Een "bier abonnament" van een luxe bier zaak in A'dam. Ze sturen 6mnd lang elke maand een proefpakket van 6 exclusieve (oa Belgische) biertjes. Dit op papier in gouden enveloppe met een mooi bierglas.
Niks..we hebben een gezamenlijke rekening en vinden het stom om van hetzelfde geld cadeaus voor elkaar te kopen. Hij krijgt gewoon een dikke kus en knuffel!
Ja toch weer moeilijk elk jaar! Sowieso Fifa 2013. Daarnaast denk ik een joggingsbroek van Bjorn borg/kookgerei van brabantia Verder ben ik nog niet gekomen.
Hij heeft mij een mooi kerstcadeau gegeven...een nieuwe auto Hij krijgt onvoorwaardelijke liefde van mij!!
Die van mij krijgt een jaar abonnement voor top gear, nieuwe speakers voor de auto en 4 CD's van Coldplay.
Hmm die is al genoeg verwend met Sinterklaas..... Ik ga lekker koken en ontbijten enzo.. Daar zal hij het mee moeten doen vrees ik
Ik heb schoenen gekocht, die staan bij mn moeder verstopt (niet voor hem hoor, maar anders geef ik het al haha), en ik heb een winterjas gekocht (die hij nu dus al aan heeft, kon me niet inhouden ).
oh dat is hier ook zo, vind het niet erg hoor, gaat om het idee en het leuke ervan maakt mij niet uit of het van een gezamelijke rekening komt of van de eigen rekening zie hier wel wat leuke ideeen voorbijkomen, eens opschrijven voor wanneer ik weer geen cadeau kan verzinnen
Het nieuwe boek van jamie oliver, Een nieuwe zoutmolen Handschoentjes waarmee je je telefoon kunt gebruiken en z'n luchtje wat bijna op is
Mijn man is een echte koffie leut en ik heb voor hem die nieuwe Philips koffie zetter gekocht waar koffie bonen in moeten. Dit is puur voor hem want ik lust geen koffie. En weet dat hij het leuk vind wat zat er van de week naar te kijken
Normaal niets. Komt toch van 1 rekening af haha. We kopen meestal iets waar we samen iets aan hebben, deze maand nieuwe televisie gekocht. Maar dit jaar heb ik met mn vriend met loodjes getrokken bij mn ouders thuis! En krijgt hij dus wat hij opschreef: een luchtje, dove douchespul en een kadobon.