vreemd, maar goed ieder zijn ding. Hier gebeurd dat echt niet hoor, ben me gek. Sta je de hele dag in de keuken lekkere dingen te maken, is er zo'n verwend kind die weer alleen wil gourmetten hahahahah dan gaat ze maar naar de patat zaak
ik zie geen probleem. kind wilt gourmetten en je moeder gaat daar in mee. top toch. misschien is dat meisje wel zo gewend dat er met kerst altijd gourmet is. ik zou dan gezellig met zn allen gaan gourmetten maar goed. vind beetje raar om haar een verwend nest te noemen. ze heeft het toch gewoon gevraagd en moeder van ts vind het geen probleem en haalt zelfs vlees voor haar.
Inderdaad, ik zou ze lekker buiten op het terras zetten Op en feestdag hoeft niemand van mij iets te eten wat ie niet lust, maar dit vind ik een beetje over the top hoor.
Vreemd om een kindje die je niet kent een verwend nest te noemen Net wat YenD zegt, er wordt gevraagd of het kan. Daar komt een antwoord op dat het prima is. Waar is het probleem dan? Dat mensen het 'vreemd' vinden? Weet je wat ik 'vreemd' vind, dat moeilijke gedoe van die zeikmoekes met kerst. Bleeh.
Eens. Die bemoeizucht ook van (aan)getrouwde familie weer. Blijkbaar is het al afgesproken, je schoonouders hebben er geen problemen mee. Prima toch, iedereen blij inclusief "het verwende nest" wat misschien een heel lief meisje blijkt te zijn die zo graag met kerst wilde gourmetten. Big deal, als je dit al "over de top" noemt.....
Ja sommige mensen voeden hum kinderen niet graag op en leren ze geen manieren, zolang dat mijn kinderen niet zijn is het geen probleem, ik zou me wel dood ergeren aan het gebrek van opvoeding maarja het is niet mijn kind dus is ze vrij in op zich. Ik zou denk ik eerder een compromis hebben gesloten dus vragen wat ze lekker vind en hiermee rekening houden (blijft toch een gast) en iets klaarmaken dat ze dan wel lust maar we gingen niet apart gourmetten dat is gewoon onbeleefd...
Hier is het gewoon een wat de pot schaft hoor, belachelijk dat een kind van 7 alleen gaat gourmetten 'omdat ze het zo lekker vindt'.
WIj maken voor de kinderen ook iets anders dan dat wij eten. Tis toch Kerst en fijn als iedereen dan iets eet wat ze lekker vinden, dus ook de kinderen. IK ben normaal ook van eten wat de pot schaft maar met Kerst ben ik wat makkelijker. EN daarbij is het voor zo een kind leuk om te gourmetten heeft ze wat te doen aan tafel terwijl jullie de volwassenen lekker kunnen tafelen. Sommige kunnen wel enorm zeuren zeg pfff laat dat kind lekker.
Als het niet in mijn huis zou zijn geef ik er geen bal om trouwens..maar nog steeds een bron van irritatie
Ik vind je inderdaad een verwend nest ja, als je ergens op visite gaat om lekker samen te eten dan eet je toch wat er neergezet word ? In heel veel huisgezinnen word er vaak van alles wat gemaakt ( ook hier dus ) waarom moet je dan precies voor 1 persoon een gourmet stel en appart inkopen gaan doen ? Dat die schoonmoeder dat wilt doen moet zij weten maar ik zou het ten eerste nou niet echt een goede eerste binnenkomer vinden en ten tweede vind ik dat je je kind gewoon verwend als je dit soort dingen toe laat. En ik doe niet moeilijk hoor, heb hier verschillende dingetjes op tafel staan met kerst maar ik ga absoluut niet 1 persoon laten gourmetten.
Agree! Waarom moet er apart gegourmet worden voor 't kind? Is het autistisch of zo en gewend dat er gegourmet wordt met kerst? Want dan zou ik 't nog wel kunnen begrijpen.
Ik zou het zelf ook niet willen hoor, als het MIJN kind was. Maar het boeit mij echt niet als andermans kind dat dan wèl zou doen, zou er totaal niet mee bezig zijn. Bovendien weten wij niet de achtergrond van dit meisje, misschien heeft ze bvb wel een hele moeilijke tijd achter de rug na de scheiding van haar ouders en had haar moeder haar dit beloofd om haar op te vrolijken. Al die vooroordelen weer over dit arme kind omdat ze graag met Kerst wil gourmetten. Leven en laten leven hoor, zeker met de Kerst!
Wel ja, gooi er ook nog ff een neurologische stoornis in.....het kind is nu ook al "autistisch"? Of alleen verwend? Of een verwende autist? Jezes zeg, ben blij dat er in mijn familie niet van die vooringenomen "leuke" mensen zitten!
Mijn zoontje had pech gehad maar bij een kind van een ander: prima hoor, ga ik me echt niet druk over maken. Als we gaan 'tafelen' vind ik het wel belangrijk dat mijn zoontje dingen kan eten die hij lust. Doordeweeks maak ik ook wel eens eten waarvan ik weet dat hij ze niet lust, maar ja ik ben zelf gek op witlof he dus dan heb je soms pech als kind (en dan eet hij dat dus niet: prima)
Ik las net in een ander topic dat TS libanese gerechten gaat eten en dat er voor de mindere eters patat met rollade is. Misschien lust ze ook geen patat? Ik vind het op zich een beetje vreemd dat ze apart gaat gourmetten maar er zal vast wel een goede reden voor zijn. En aangezien schoonmoeder er in mee gaat, zie ik het probleem ook niet zo. Haar huis, haar keuze.
Nou Nou, overdrijven is ook een vak... Dat zegt ze toch nergens ? Ze vraagt het zich af of het kind autistische is, mag dat ook al niet meer ?
Ik vind het onzin dat je speciaal voor een kind moet apart boodschappen doet omdat zijn wil gourmetten, dan doet ze dat toch lekker op die andere kerstdag! mij niet gezien dat als ik bij iemand op bezoek gaat gaat eisen dat je wilt gourmetten....ik vind het echt asso!
' gebrek aan opvoeding ' omdat een kind niet eet wat de pot schaft ? goh wat moet er toch van mijn kind terecht komen
Dat je rekening houdt met iedereen dat is logisch, maar ik zou ook echt niet een gourmetstelletje alleen voor een kind opzetten... er is altijd wel iets wat ze kan eten.. Of allen gourmetten of niemand.
Ik vind het alleen een hele vreemde gedachtengang om hier autisme bij te halen, slaat natuurlijk helemaal nergens op.