Boos op de zorgverzekering!!

Discussie in 'De lounge' gestart door Minny, 19 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gijsje

    Gijsje Fanatiek lid

    29 okt 2008
    3.862
    0
    0
    Brabandse Land
    Ja als je goed leest komt deze reactie wel nadat ze geroken heeft dat ze onder het hoge eigen risico uit kan komen zo hoor!!
     
  2. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    ja door over te stappen naar een ander ziekenhuis worden de kosten echt niet hoger hoor dan moet je bij die mannen in het pak zijn en die honderden regels daar
     
  3. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Jij vind het onnozel ik niet. Overigens wou Minny in 1e instantie niet naar een andere arts, maar pas nadat een andere forummer haar daar op tipte in een ander onderwerp.
    Tja en een lekkere vakantie is natuurlijk een second opinion wel waard ;)

    Daarbij vind ik het niet kunnen ( aangezien je duidelijk weet hoe het werkt) dat er maar even open en bloot wordt gezegd hoe je het beste dit kan omzeilen. Al had ze geen second opinion willen doen ,dan heb jij haar nu op een bijzonder goed idee gebracht. ;)
     
  4. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Tuurlijk niet alleen door dit ,er zijn nog talloze andere dingen die daar aan mee werken. Maar alles op de grote stapel werkt echt niet mee aan de premies hoor.

    overigens worden de kosten wel hoger, immers de artsen in het 1e ziekenhuis moeten ook betaald worden en in het 2e ziekenhuis nu ook.
     
  5. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0

    Wonderteam, als je mijn andere topic over de operatie zou hebben gelezen dan weet je dat ik ergens al wel twijfels had. Maar goed, het maakt me ook niet uit wat jij ervan vindt. Ik vind het nogal wat dat je mij een fraudeur noemt..

    Vind het altijd wel grappig om te lezen dat iedereen het met de verzekering eens is en zich boos maakt omdat de kosten zo hoog worden voor iedereen. Totdat ze er zelf mee te maken krijgen. Je maakt mij niet wijs dat als je ruim 500 euro kunt besparen dit dan zo maar laat liggen, omdat andere mensen anders meer moeten betalen.
     
  6. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    eigen schuld dikke bult...
     
  7. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0
    Alles behalve zwanger hoor...
     
  8. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    tja ik ben ook overgestapt toen ik zwanger was naar fbto omdat ik dan veel meer vergoed kreeg en het me een hoop geld uit spaarde dan ben je ook een fraudeur beetje kortzichtig allemaal.


    Z,n dbc code slaat al nergens op als ik eerlijk moet zeggen!
     
  9. Agter

    Agter Fanatiek lid

    3 mei 2012
    2.266
    0
    0
    In een huis
    Ik vind het ook nogal naar fraude ruiken. Je weet dat je die kosten krijgt, en die kosten zijn terecht, en nu zit jij allerlei constructies te bedenken om er onderuit te komen.
    Het zal allemaal wel net binnen de mazen van de wet kunnen, maar lekker fris vind ik het niet.
    En ja, zo jaag je de kosten wel omhoog.
     
  10. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Nee het gaat erom dat je in 2012 iets plant voor 2013.

    Als ik nu mijn tandartsverzekering zou aanpassen omdat ik iets verwacht in 2013 krijg ik ook een vragenlijst. Vul ik daar eerlijk in dat er iets aan zit te komen, dan wordt de verzekering geweigerd.

    MAW: een brandend huis kun je niet verzekeren.
    En dat geld nu voor jou ook.

    Vanuit persoonlijk oogpunt vind ik het echt heel erg sneu voor je.
    Maar daar heb je niets aan.
     
  11. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Dit is toch iets anders? Minny weet al dat ze een specifieke operatie op zeer korte termijn moet krijgen.

    Dat van jou vind ik meer onder de noemer vallen van extra verzekeren. Dus kiezen uit andere aanvullende verzekeringen.
     
  12. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0
    Misschien moeten jullie even googlen naar het woord Fraude. Want deze beschuldiging is best erg...
     
  13. zustertje12345

    zustertje12345 Bekend lid

    12 jul 2012
    851
    0
    0
    verpleegkundige
    Zaandam
    Poeh wat een verhitte discussie zeg.
    Ik begrijp minny wel, ik zou ook zoiets hebben van huh je kan toch niet voor niks overstappen. 2013 is niet 2012. En als je het kunt omzeilen zeker doen! Die 350 eigen risico krijg je ook niet terug als je het niet gebruikt,, dus gewoon proberen met second opinion of wat dan ook!

    Ik ga ook overstappen omdat ik nu alleen basis heb zonder kraamzorg en dergelijke en bij een andere verzekeraar voor hetzelfde bedrag dit er wel in zit inclusief vergoeding eigen bijdrage, prenatale screenings en deel bevalling in het ziekenhuis.
    Ik heb de verzekering (nieuwe) gebeld om te vragen of dit vergoed word omdat ik nu al over de helft van mijn zwangerschap zit en alles al had aangevraagd. Zij garandeerde mij dat dit allemaal vergoed wordt.

    Als ik naar het merendeel van jullie meningen kijk zou dit ook onder fraude vallen en hierdoor jullie meer moeten betalen? Dus moet ik het maar niet doen want dat is niet eerlijk t,o,v andere..
    Sorry maar dat gaat mij een beetje ver..

    Minny succes en ik hoop dat het je lukt!:D En natuurlijk alvast veel succes met je operatie.
     
  14. cc93

    cc93 Bekend lid

    10 okt 2010
    996
    2
    18

    Dit ben ik niet met je eens. Ja ik baal als er weer een rekening op de mat ligt, maar ik ga niet mijn eigen risico omhoog gooien. Ik heb het niet nodig, ga nauwelijks naar de dokter maar komt niet in me op om het te spelen zoals jij doet sorry. En wat je nu gaat doen als ik het goed begrijp door een second opinion de kosten omzeilen vind ik schandalig.

    Ik vind het anders als je pakket aanpast op je behoefte bijv als je ineens ziek wordt etc, maar goed dan betaal je ook meer premie, of elk jaar kijkt waar je goedkoper uit kan zijn maar verder dan dat ga ik niet.
     
  15. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Nou ik haalde er niet direct twijfels uit? In 1e instantie opende je het topic over het feit dat je je zorgen maakte over iets wat de gyn gevonden had toch?

    Ja ik vind het echt ruiken naar frauderen. Ik bedoel je weet nu welke weg je moet bewandelen om er onderuit te komen en dat ga je ongetwijfeld doen denk ik.
     
  16. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0

    Amen!

    En bedankt voor de reactie: jee ga bijna twijfelen aan mezelf als ik die andere reacties lees!
     
  17. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Dit is toch heel anders? Jij doet een aanvullende verzekering verandering en betaald hier meer premie voor. Dat is niet wat Minny wil doen.
     
  18. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0
    Maar nu even heel eerlijk antwoord geven:

    Wat zou jij doen in mijn situatie als je 500 euro kunt besparen?
     
  19. Nosie

    Nosie Lid

    29 okt 2011
    35
    0
    6
    NULL
    NULL
    Niet om het een of ander, maar elke ingreep, onderzoek, bezoek aan een specialist heeft een vastgestelde vergoeding. Ik heb haar niet op het idee gebracht een second opinion aan te vragen, of zoals ze het omschreef, meer vertrouwen had in een andere arts, daar kwam ze zelf mee!

    Feitelijk zeg je nu dus dat iedereen die besluit een second opinion te willen, omdat er misschien iemand meer verstand van zaken heeft in bepaalde materie, de kosten opdrijft...onnozel ja..
    Ben toch erg blij dat mijn vader niet in het streekziekenhuis is blijven hangen en besloot naar het Antonie van Leeuwenhoek ziekenhuis te gaan voor een second opinion.
    In het streek ziekenhuis hebben ze namelijk keihard gezegd, we kunnen niets meer voor u betekenen! Mijn vader had kanker, 5 jaar later leeft hij nog steeds en is hij vooralsnog schoon!
     
  20. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Die ueb je toch al bespaard? Sta je nu weer quit.
     

Deel Deze Pagina