ik ben vrij onzeker over het een (gekolfte borstvoeding) flesje laten geven wanneer ik langer dan +-3 uur weg ben.. hij drinkt nu soms om 2uur dus dan zit het er wel in dat mannetje honger krijgt als ik nog niet terug ben maar ik ben bang dat hij dan niet anders wil... dames ervaringen?
Hier nooit een probleem gehad met de borst of de fles (zolang ze mij maar niet ziet als ze een flesje krijgt). Vind het fijn dat het zo makkelijk af te wisselen is.
Geen enkel probleem bij zowel de eerste als de tweede. De tweede heeft toevallig gisteren nog een flesje gekolfde melk gehad van mijn moeder omdat ik er niet was. Om 02.30 hoorde ik haar weer dus aangelegd, gedronken en verder geslapen. Probeer het los te laten meid het valt echt wel mee.
geen probleem mee gehad. Sinds een paar week geef ik hem tussen de middag kv en dat flesje geef ik hem vaak zelf, ook dat gaat prima.
Met 2 maanden zei ze NEE tegen de fles! Maar andersom nooit problemen gehad. Ook toen ik, zij was 4mnd 2 wk, 30 uur van huis was geweest, dronk ze eerst half slapend wat op de autopiloot, maar werd even later wakker, maakte een enorme glimlach en slurpte de borst naar binnen! Vertrouw er maar op dat je kindje inmiddels weet wat lekker is. Flesweigeren is een groter risico.
Inderdaad, flesweigeren is een groter risico dan borstweigeren na een flesje. Mijn tweeling heeft geen probleem om af en toe een flesje gekolfde melk te krijgen, krijgen ze sinds een een week of 6 zijn zo'n 1 a 2 keer per week om te voorkomen dat ze gaan flesweigeren als ik weer aan het werk ga straks. Mijn oudste was namelijk een flesweigeraar, dus dat wil ik zien te voorkomen bij deze twee.
Rond deze tijd zie je vaker een flesweigeraar dan een borstweigeraar. Bij beide kindjes flesjes geen probleem, oudste heeft even geweigerd rond 8/9 weken. Maar bij beide is de borst favoriet. Jongste drinkt ook meestal om de 2 uur bij mij, bij de gastouder/papa om de 3 uur een flesje.
hier bij alledrie de kindjes geen problemen geweest... ze hebben overigens alleen een flesje gehad als ik er niet was, anders gewoon live.