Weer een kinderloze kerst.

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Klaproos, Dec 16, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Dankje wel lieve meiden , hoop dat jullie niet bij ons in de rij aan moeten sluiten.
    Panter@ Angst om het door te moeten maken wat wij door maken , is niet zo gek om daar soms aan te denken. Helemaal als je er al haast met 1 voet in staat.
    Hoop dan ook dat velen van jullie die pijn en verdriet bespaard blijven.
    Jij en elvira tegen de tijd jullie de laatste krijgen brand hier een boel kaarsen en zullen mijn duimen vele uren draaien.
    Ik weet hoe zwaar het is maar beloof mij dat jullie tot het laast er in blijven geloven.
    Hoop houden is moeilijk als je er al jaren voor vecht , maar geloof me trekt de spanning en stress wel weg,
    Hoe minder spanning en stress hoe beter het is voor je zelf en je lijf.
    Vreselijk: Is het idd dat er geen wondertje komt maar gelukkig is er nog een andere weg die ook mooie is en ook wel zijn mindere kanten heeft .
    Maar het leven bied meer dan een wondertje .
    Leef lach en geniet !

    Zolang er kansen zijn pak ze met beide handen want voor je het weet sta je echt met legen handen.


    Knuffel meiden .
     
  2. miepje82

    miepje82 Lid

    Aug 7, 2012
    33
    0
    0
    Provincie Zeeland
    Wat heftige reacties/verhalen. Het is wel heel fijn om dit met elkaar te delen.

    Zelf heb ik nog kansen en dus ook hoop. Wens iedereen die al verder is in de mmm veel sterkte toe.

    Ik heb zelf heel sterk het idee ook op eigen beweging te willen stoppen met de mmm en niet eindeloos door te gaan. Heb niet het idee dat ik dat ga trekken; wil graag m'n oude 'ik' weer terug! Het doet mij 'goed' dat er meer mensen zijn die deze keuze maken, dat ik niet raar ben ofzo.
    Dapper van jullie!!
     
  3. Elvira

    Elvira VIP lid

    Oct 6, 2005
    7,494
    0
    36
    Marnat je bent lief! De andere meiden ook trouwens!

    Ondanks alles wens ik iedereen hele warme dagen met veel lekker eten.
     
  4. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Elvira@ Jij bent ook een schat !! Jij ook hele mooie en warme dagen en natuurlijk veel eten.
    Trouwens ben je nu al getrouwd ? ik heb niks gehoord ! je zou me op de hoogte houden en een uitnodiging heb ik ook niet gehad hihihi.
     
  5. Marassie

    Marassie Niet meer actief

    Hier 2e jaar zonder ons wondertje. Ondanks alles probeer ik juist de knop om te draaien. We gaan namelijk volgend jaar beginnen met IVF maar we stellen ons juist nu ook in dat we met z'n tweetjes zullen blijven.

    Daardoor merk ik dat mijn man en ik juist des temeer van elkaar genieten. Geniet van iedereen om je heen die jij lief hebt! Je leeft tenslotte maar 1x.....
    Fijne kerstdagen en op naar een zwangerwordend 2013!
     
  6. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Liefde volle dagen meiden . probeer er toch wat van te maken.
    Geniet dan extra van je dierbaren.
     
  7. Elvira

    Elvira VIP lid

    Oct 6, 2005
    7,494
    0
    36
    @marnat
    Heb je facebook? We zijn 10 okt getrouwd en het was geweldig. Veel vreugde, liefde en heel veel geluk. Op facebook staan foto,s, vandaar mijn vraag.

    Iedereen de eerste kerstdag overleefd? Hier was kersttavond en vandaag geweldig. Genoten met vrienden en familie. Morgen heerlijk een dagje samen.
     
  8. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Elvira@ Fijn te lezen dat het geweldig was meis kun je samen mooie op terug kijken.
    Gefeliciteerd!
    Nee heb ik niet wel hves , maar dat heb jij weer niet denk ik . lol .

    Hier gister en kerst avond erg gezellig gehad met ouders en zusje . Kerstdag uit eten met s ouders ook erg leuk gehad , vandaag gezellig dag met ons samen .

    Merkte wel dat we wat misten toen mijn nichtje onder de boom zat cadeaus te pakken
    Mijn kleintjes miste ik naast haar slik.
    maar gaat nu wel weer .
     
  9. Klaproos

    Klaproos Niet meer actief

    Nou ik ben ongesteld geworden vandaag dus al geen leuke 2e kerstdag. Gelukkig nog maar 1x IUI en dan eindelijk IVF. Ik heb nooit gedacht dat IUI voor ons werkt omdat ik zo ziek ben geweest. Overigens ben ik nog steeds niet helemaal beter en ik vind die onzekerheid of ik door die ziekte zwanger kan worden verschrikkelijk. Gelukkig ga ik donderdag met een psychiater praten. Sorry even voor het ego berichtje. hopelijk hebben jullie hier toch een iets leukere kerst.
     
  10. Panter

    Panter VIP lid

    Mar 14, 2011
    13,710
    4,559
    113
    Klaproos, wat naar meid!! Wat voor erge ziekte heb je gehad als ik mag vragen?
    De K ziekte? Zo ja, had je geen mogelijkheid eicellen in te laten vriezen voor de behandelingen begonnen?
    En dan nu met kerst ongesteld...bah!! Erg confronterend...goed dat je met iemand gaat praten.
    Hopelijk komt er snel een antwoord, en een goed antwoord in de vorm van een zwangerschap.
    Dat je lijf het nog wél kan dus!!! Sterkte meid.
     
  11. Zara75

    Zara75 VIP lid

    Jul 10, 2007
    12,035
    6,139
    113
    Happyland
    Ik wilde jullie alleen even een dikke knuffel geven.
    Ik heb zelf ook 6x kerst en oud en nieuw zo moeten doorstaan.
    Vooral oud en nieuw was een verschrikking, om weer terug te moeten kijken op een vruchteloos jaar.
    Helaas is het niet voor iedereen weggelegd, maar toch wil ik jullie meegeven om het , zolang je nog kunt natuurlijk, nooit op te geven.
    Ik dacht dat het nooit zou gaan lukken, tot ik 'opeens' die posi test in handen had. Het voelt nu nog steeds als een wonder, maar het kan écht!!
    Meiden, ik wens jullie dit ook toe!
     
  12. Klaproos

    Klaproos Niet meer actief

    Hoi Panter,nee godzijdank geen K! (wel ziekte van lyme,tekenbeetziekte) Maar van lyme kun je wel heel erg ziek worden,10 keer per dag naar de plee rennen om te poepen,plassen,kotsen wat dan ook en heel erge paniekaanvallen. (Het maakt je ook geestelijk gek net zoals syfillis kan doen uhm lekkere vergelijking maar die ziekten werken een beetje hetzelfde) Ik voel me ook veel grieperig en moe en soms kan ik weer niet slapen. Heb veel huilbuien. Gelukkig gaat de antidepressiva omhoog zodat ik hopelijk van het psychische gedeelte minder last ga krijgen. Tegen deze ziekte helpt antibiotica die ik dus heb gehad maar ik heb nog restverschijnselen en dat moet vanzelf weggaan maar kan nog best een jaar duren. Pff sorry voor het verhaal anders lees mijn blog maar even hier. Staat bij mn profiel denk ik. Trouwens ik heb een jaar geen eisprongen gehad,nu wel weer en sinds juni ook hele goede met 3 eitjes (wel IUI dan) maar cyclus is nog een zooi. We zullen verder wel zien. Ik wens je ook heel veel sterkte met jullie cryo en zal zo duimen dat hij/zij blijft plakken.

    Zara,ik heb je verhaal gelezen meid al een tijd terug en ben er zó blij van geworden! Wonderen bestaan nog. Ik hoop ook voor de meiden hier. Ik ben zelf nog niet met IVF begonnen dus hoef in principe nog niet te zeuren dat het niet lukt.
     
  13. Panter

    Panter VIP lid

    Mar 14, 2011
    13,710
    4,559
    113
    Klaproos, mijn schoonzusje heeft ook lyme (gehad?...gaat het ooit echt over??). Is ook echt doodziek geweest met uitvalverschijnselen en slecht zicht...dikke benen waar het vocht uitliep...echt vreselijk. Ontsekingen in haar hele lijf...vreselijk. Heeft lang last gehad van restverschijnselen ook, een soort van auto imuunziekte gekregen en reumatische klachten. Ze heeft hier een tijd methotrexaat voor gebruikt.
    Daar is ze nu een tijdje mee gestopt ivm kinderwens,
    mss heb je er niks aan, maar ik kan je melden dat zij inmiddels 12 weken zwanger is.
    Iets wat ze nooit hadden verwacht...

    Het kan dus echt wel goed gaan, lyme en ziek zijn en daarna toch zwanger.
    Ik hoop dat het voor jou hetzelfde zal gaan.
     
  14. Elvira

    Elvira VIP lid

    Oct 6, 2005
    7,494
    0
    36
    Oh wat naar allemaal Klaproos.
    En ongesteld en een nasleep van Lyme.
    Ook al ben je nog niet met IVF begonnen, je mag zeker wel zeuren hoor! Het is niet niks allemaal.

    Dikke knuf.
     
  15. Doortje81

    Doortje81 Fanatiek lid

    Feb 20, 2012
    1,453
    1
    0
    Meiden, ik ben inderdaad op 2e kerstdag ongesteld geworden :(
     
  16. Elvira

    Elvira VIP lid

    Oct 6, 2005
    7,494
    0
    36
    Balen Doortje! Dus jullie kerst was ook gelijk niet meer je van het?
     
  17. Doortje81

    Doortje81 Fanatiek lid

    Feb 20, 2012
    1,453
    1
    0
    @ Elvira: Nou ik voelde hem al aankomen, maar ik heb wel zoveel mogelijk geprobeerd van kerst te genieten (en is gelukkig ook wel gelukt), maar ik baal wel heel erg!
    Hoe was jouw kerst?
     
  18. Panter

    Panter VIP lid

    Mar 14, 2011
    13,710
    4,559
    113
    Doortje wat balen!!
     
  19. Elvira

    Elvira VIP lid

    Oct 6, 2005
    7,494
    0
    36
    Oh gelukkig heb je nog kunnen genieten Doortje.
    Mijn kerst was heerlijk, veel gezelligheid met vrienden en familie en de tweede kerstdag voor het eerst in jaren samen. We hebben heerlijk gekookt voor elkaar en de dag in pyama doorgebracht, met gezellig films, spelletjes en lekkere wijntjes hihihihi.
     
  20. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    Jul 8, 2009
    7,504
    139
    63
    Knuffel voor iedereen in dit topic.
    Ik heb aan jullie gedacht....
     

Share This Page