Wie begint er januari 2012 ook met puregon en pregnyl spuiten.

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Hopesoon, 30 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Joshi

    Joshi Actief lid

    11 feb 2012
    387
    93
    28
    NULL
    NULL
    Debby, ik denk aan je....dikke knuffel!!

    Zonneschijn....succes!

    Dwergje, voor jou schiet het ook al op!

    Hope, over 2 dagen de echo, op naar een mooi knipperlichtje meis!

    Yvetje, hoe gaat het bij jou?

    Maandag zaten er opeens 3 follikels!:$ CD 23 was dat....1 van 12,5, 1 van 13,5 en 1 van 14,5....alledrie rechts. (jee, ik wil heel graag, maar weet ook van mezelf dat ik 3 veel vind en ik me daar bezorgd over ga maken....maar wie weet groeien er 1 of 2 netjes door).
    Gisteren terug....alledrie doorgegroeid: 2 van 17 mm en 1 van 18 mm....(hoezo een groeispurt???? 2 mm per dag toch, nou bij mij dus niet!).
    Eigenlijk was dit voor ziekenhuis een stop....balen maar ik vind het ook te spannend denk ik.... In de middag word ik gebeld: het mag toch doorgaan, onze hele situatie en lange kinderwens bekeken. Wij twijfelen en gaan voor vandaag nog een echo (gisteren niet meer gespoten, hopelijk krimpt er 1??;)).
    Vandaag terug, rechts nog precies hetzelfde.....toch nog even links kijken en jawel hoor: ook 1 van 17 mm (en daar moest flink naar gezocht worden....). Deze is dus steeds niet gezien tot vandaag! Ben heel bij dat ik vandaag perse nog terug wilde, dit is teveel. Die 125 EH waren voor mij uiteindelijk gewoon teveel.... Jammer, maar deze ronde gaat voorbij.
    Nu een pauze hier, tot na de wintersport (half februari). Ik heb m ook echt even nodig en wil ook eigenlijk hier even wat afstand nemen (hoop dat dat lukt;)).
     
  2. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    17 jan 2009
    1.201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    Pff joshi, zie zou je maar ene moment niks andere moment zoveel dat had ik de vorige ronde ook eerst 75 hele tijd niks toen opgehoogd naar 100 en toen waren het er 7 :S balen!

    Maar wel even lekker een pauze! ik vind het ook echt heerlijk niet telkens spuiten niet telkens denken zal het zal het pfff het is vermoeiender dan dat je denkt
     
  3. Hope85

    Hope85 Bekend lid

    2 feb 2012
    811
    10
    18
    NULL
    NULL
    Nee joshi bah zeg! Zit je zo lang te wachten en dan krijg je dit! Vind echt rot voor je. Maar ga genieten van je welverdiende vakantie! In nieuwe jaar gaan jullie weer met frisse start beginnen! Knuffel voor jou meis vind dit niet leuk voor je.
     
  4. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    17 jan 2009
    1.201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    zonneschijn hoe is het gegaan,

    hope hoe is het met jou
     
  5. Zonneschijn38

    Zonneschijn38 Bekend lid

    25 apr 2012
    608
    0
    0
    werk op de bso/kdv
    Friesland
    Hallo allemaal,
    Zo daar ben ik weer heb een goed gesprek gehad, maar we krijgen nog veel meer te gaan. We hebben een gesprek in vogelvlucht gehad.

    We hebben nog een voorlichtings middag en hier gaan ze nog dieper op de dingen in. En kunnen we allerlei vragen gaan stellen.

    Maar de vraag is nog even of we isci gaan doen of dat we ivf gaan doen.
    Want mijn man zijn zaad kwaliteit, is sterk verminderd.
    Als dat slecht is gaan ze nog wat onderzoeken doen bij mijn man. Om te kijken wat er nu aan de hand is waarom het zo sterk verminderd is.

    Als dat zo blijft wordt het isci.
    Verder moet ik dus eerst de pil slikken, maar ik ben nog niet ongesteld geworden dat moet ik even afwachten en dan de volgende cyclus mag ik de pil slikken, ik wordt om streeks februari op geroepen. Er is dus een korte wachtlijst.

    Daarna moet ik mezelf gaan prikken met het middelen wat ik niet meer weet. Maar goed dat komt terzijnertijd als het zover is.


    In de kerstvakantie zijn ze 2 weken vrij. (Dus dicht).
    Maar goed kan ik nog een drankje doen en zo ook best lekker, en nog even genieten van mijn prikvrije dagen hihihih.
    Wat ik ook heerlijk vindt..

    Maar wat een groot ziekenhuis zeg ik en er wel verdwalen, moet nog eerst mijn weg even vinden.
    Het zal wel zo zijn dat ik om de 2 dagen er moet komen.
    Om te kijken hoe de groei van mijn eitjes zijn.
    pfff dat is heel wat anders dan ons ziekenhuis in sneek..


    Joshi, wat balen zeg pffff je zou je folie nikkels toch hihihih.
    En dan nu vakantie heerlijk geniet er maar lekker van. En ja afstand nemen is zo gek nog niet hoor, even je hoofdje leeg maken en even aan andere dingen denken dan dat prikken en zo.
    Hmm heerlijk naar de wintersport, mooie wandelingen maken waar de sneeuw onder je voeten kraakt heerlijk die buiten lucht en ja het zal je zeker goed doen. Samen met je mannetje niet te vergeten geniet er saampjes maar van, en dan feb weer een nieuwe start. Het gaat vast en zeker goed komen met jullie dikke knuffel voor jullie.


    Hope Wat spannend zeg, duim duim duim duim, dat het mooi knipperst. En pfff eindelijk is het zo ver ja mag een echo doen. Wat duurt het wachten dan lang hè. Vondt ik eigenlijk net zo slopend als op het wachtbankje zitten hihihi. Maar heel veel succes toegewenst....

    KNUFFEL voor deb. Hopelijk kun je toch wat samen genieten van de kerstdagen die komen gaan.

    Voor jullie allemaal,
    Voor hele bijzondere mensen
    dit gedicht met fijne wensen
    Een goede gezondheid
    en bergen van geluk
    Voorzien van veel gezelligheid
    een heel jaar aan een stuk
    Wij wensen jou en hen die jou omringen
    Het allerbeste voor het NieuweJaar
    Geluk in grote en in kleine dingen
    maar bovenal liefde voor elkaar
    Een klein stapje is het van 2012 naar 2013
    365 spieksplinter nieuwe dagen
    Om te genieten van mooie dingen.


    Veel liefs van Zonnetje



     
  6. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    17 jan 2009
    1.201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    zonneschijn waarom moet je een maand aan de pil? omdat je niet meteen kan starten? of is dat altijd zo!?
     
  7. Zonneschijn38

    Zonneschijn38 Bekend lid

    25 apr 2012
    608
    0
    0
    werk op de bso/kdv
    Friesland
    Nee niet een maand ik moet nog steeds ongesteld worden na de miskraam en daarna als ik dan weer ongesteld wordt moet ik beginnen met de pil, en bellen dat ik ongesteld ben geworden en dan om is het wel omstreeks februari dan kan ik beginnen met de pil..Ze hebben het wel gezegd het is ergens voor de ei celletjes..
    Weet dus niet meer precies wat..
     
  8. Hope85

    Hope85 Bekend lid

    2 feb 2012
    811
    10
    18
    NULL
    NULL
    Bedankt voor je mooie gedichtje zonnetje!

    Geniet nog maar van je drankje met de feestdagen, daarna mag het hopelijk niet meer!
     
  9. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    17 jan 2009
    1.201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    vandaag fotos opgehaald van een foto shoot van onze dochter, pfff meteen 200 euro armer!! niet normaal! maar wel een super mooie grote collage gekocht!! dus wil hem met trots even showen als dat mag van jullie
     
  10. chantal85

    chantal85 Fanatiek lid

    2 jan 2012
    3.310
    1
    38
    gezondheidszorg
    Dwergje wat een knapperd zeg! Mag je met recht trots op zijn!! En ach het is maar geld ;)

    Joshi wat balen!

    Hope alweer de 6 weken voorbij!!

    Zonneschijn mooi gedichtje!

    Voor jullie hele fijne dagen en op naar vele posi testen in 2013!!!

    Liefs en knuf
     
  11. Hope85

    Hope85 Bekend lid

    2 feb 2012
    811
    10
    18
    NULL
    NULL
    Wat een mooie dochter dwerg! Om trots op te zijn!

    Hier echo gehad en het is niet goed. Ik ga miskraam krijgen. Omdat we nu eerst op vakantie gaan is besloten dat ik utro blijf gebruiken zodat ik hopelijk op vakantie geen miskraam krijg en dan 31 dec echo en bespreken hoe we de miskraam op gang krijgen (pillen of cureteren). Pfff vind het heel zwaar.

    Wil jullie allemaal fijne feestdagen wensen!
     
  12. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    17 jan 2009
    1.201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    Godverdomme hope!

    gaat niet lekker hiero :( allemaal super veel moeite om zwanger te worden dan wordt iedereen stukje voor stukje zwanger en bij allemaal is het gewoon niet goed :( wat ontzettend naar dit!
     
  13. Joshi

    Joshi Actief lid

    11 feb 2012
    387
    93
    28
    NULL
    NULL
    Neee Hope...nee toch! Meis wat erg voor jullie, snap dat je stuk bent! Hele warme knuffel....

    Dwerg, idd dacht meteen hetzelfde...zo oneerlijk!
    Hele mooie foto, knappe meid!
     
  14. Yvetje555

    Yvetje555 Actief lid

    15 aug 2012
    365
    0
    0
    NULL
    NULL
    Joshi, balen zeg die overstimulatie ineens. Dat verwacht je dan ook niet!! Idd lekker dat je nu even pauze neemt. Ik merk zelf ook dat ik niet constant op het forum zit en er niet altijd mee bezig wil zijn. Geniet ervan meis, in 2013 weer nieuwe ronde, nieuwe kansen!!

    Hope, oh nee he meis! Dat vind ik echt verschrikkelijk!! Wat erg, worden we (of tot nu toe jullie) eindelijk zwanger gebeuren deze dingen. Ik wens jullie ontzettend veel sterkte toe, ik hoop dat jullie sterk blijven en moed houden om in 2013 met een nieuw begin verder te gaan!

    Dwergje, wat heb je een prachtige dochter, daar mag je trots op zijn!! Mooie collage ook, dat is die €200 wel waard!!

    Ik heb ook niet zulk goed nieuws:
    Ik ben vanochtend weer naar de gyn geweest voor eerste follikelmeting op cyclusdag 10 en het zag er eerst heel goed uit: baarmoederslijmvlies mooi opgebouwd en al 10 mm en in rechter eierstok 2 eitjes van beide 12 mm. En toen gingen we naar de linker eierstok en daar zat weer een grote ballon: ik heb alwéér een cyste, nu van 35 mm. Shit!!! Mn eitjes zijn tijdens de menstruatie niet weg gegaan en nu groeien ze aan 1 kant dus vrolijk door. Ik moet nu wel door spuiten en maandag weer terug komen, want misschien reageren alleen de nieuwe eitjes van 12 mm erop en de cyste niet, als dat zo is dan kunnen we de ronde verder afmaken en met de cyste de andere eitjes wel laten groeien. Maar ik ga er vanuit dat de cyste vrolijk mee gaat groeien en dan moet ik stoppen. Ik baal er stevig van, het is bijna knap hoe ik het voor elkaar krijg die cystes steeds te krijgen. Vandaag dus in een teleurstellende bui.
     
  15. chantal85

    chantal85 Fanatiek lid

    2 jan 2012
    3.310
    1
    38
    gezondheidszorg
    Hope NEE! Och lieverd wat vreselijk dit.... och meis toch!!! En toch nog op vakantie, hoop dat jullie daar langzaam afscheid kunnen nemen van dit wondertje. Denk aan je!!
     
  16. Stefanie78

    Stefanie78 Fanatiek lid

    7 jul 2010
    3.744
    1
    36
    Friesland
    Hope wat vreselijk, veel strekte met het verwerken van dit verlies

    Liefs Stefanie
     
  17. Hopesoon

    Hopesoon Actief lid

    23 mei 2011
    288
    0
    0
    Hope wat verschrikkelijk vind het heel erg!!! Veel sterkte!!
    Xxx
     
  18. Zonneschijn38

    Zonneschijn38 Bekend lid

    25 apr 2012
    608
    0
    0
    werk op de bso/kdv
    Friesland
    Wauw wat een mooie foto zeg, waar je zeker trots op kan zijn, wat een mooi meisje zeg.
     
  19. Zonneschijn38

    Zonneschijn38 Bekend lid

    25 apr 2012
    608
    0
    0
    werk op de bso/kdv
    Friesland
    Hope wat verdrietig nieuws zeg, hé balen zeg. vindt het helemaal niet leuk wat ik lees..pfffff.
    Maar zo moet je het ook weer bekijken dat zeiden ze tegen mij. Je kan dus wel zwanger worden dat is zeker een plus punt waard..
    Maar hopelijk kun je wat genieten van je welverdiende vakantie..en kunnen jullie het samen een plekje vinden..

    Veel liefs zonneschijn..
     
  20. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    17 jan 2009
    1.201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    thnx zonneschijn,

    ondanks dat iedereen hier echt een kut 2012 heeft wil ik jullie toch fijne kerstdagen wensen, geniet van de mensen om je heen, geniet van wat je wel hebt, en dat we in 2013 allemaal wel goed nieuws hebben!!
     

Deel Deze Pagina