Gek op roze 5 (Dames die gaan voor hun eerste kindje deel 7)

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door joyce1982, 9 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. o es bah hoop niet voor je dat het reuma is, maar goed dat ze er naar kijken , en di bo lekker wijffie!

    Oooo nu snap ik dat N stil is op fb hihi hij moet werken, maar snap zeker dat je het liever zelf wilt doen, en zeker je merrie! ik heb niks met merries, hihi dus die laat ik wel an flora over:)
    wel fijn dat mensen komen helpen dat is toch lekker, hoe graag je zelf ook wil als het niet kan , kan het niet..

    lopen? eh neeee nog niet hihi
     
  2. hielkje

    hielkje Fanatiek lid

    Wel leuk dat er dus meer kindjes hier op het forum zijn als Bo.

    @flora, Bo loopt ook met van alles in haar handjes. Zo leuk om te zien op de bank klimt ze nog niet daar is ze nog te klein voor dat red ze nog niet. Ze is nu denk ik net 76cm groot en onze bank is niet echt hoog maar zeker nog te hoog voor haar.

    Ik hoop ook dat het geen reuma is en anders hebben we gewoon weer iets extra's wat we kunnen toevoegen aan het lijstje van klachten. En dit specialisme heb ik nog niet gehad in het ziekenhuis mocht dat van toepassing zijn.
     
  3. tweety25

    tweety25 Fanatiek lid

    5 aug 2010
    3.294
    12
    38
    in me huis
    Desini, wat heftig allemaal. Hopelijk kan je nog wel rijden voordat je zwangerschapsverlof begint.

    Esther, jeetje hoop niet dat het reuma is. Suc6 vandaag

    Ik wens iedereen vast fijne feestdagen geniet allemaal van je gezinnetje
     
  4. hielkje

    hielkje Fanatiek lid

    Ik ben net bij de huisarts geweest en ik moet bloed prikken en indien daar iets geks uitkomt wordt ik doorgestuurd. Dus nog even een weekje geduld.
     
  5. mamootje

    mamootje Fanatiek lid

    25 aug 2010
    1.718
    0
    36
    Esther: ik hoop op een goede uitslag voor je
     
  6. Desini

    Desini Actief lid

    14 okt 2010
    315
    0
    16
    Met z'n alle duimen dan maar!!!
    Ik mag straks ook even naar de ha, voor medicatie tegen de misselijkheid en weer even door laten verwijzen naar de internist voor de begeleiding tijdens de zwangerschap.
     
  7. catharina1985

    catharina1985 Fanatiek lid

    28 jul 2010
    2.092
    8
    38
    NULL
    NULL
    Allemaal hele fijne kerstdagen meiden!
     
  8. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    Esther: ooh nog ff geduld dus... :(

    Desini: had je nog geen medicatie dan?

    Vanuit hier ook allemaal fijne dagen!
     
  9. Florabella

    Florabella Fanatiek lid

    8 dec 2010
    4.323
    0
    0
    Juf!
    Limburg
    Fijne feestdagen!,,,
     
  10. Desini

    Desini Actief lid

    14 okt 2010
    315
    0
    16
    Ook van mij iedereen hele fijne feestdagen gewenst, maak er iets moois van!

    Monique: ik had nog van Collins zwangerschap en dat heb ik met mate op gemaakt, maar nu moet ik dus even kijken hoelang ik nog emesafene mag nemen of eventueel iets anders. Ik heb het nu echt nodig maar anderzijds gaan we 18 januari naar Florida 10 dagen en daar zie ik echt tegenop. Ik heb mijn boekje erbij gepakt en omgerekend zit ik dan precies in de heftigste week die ik bij Collin had, toen kreeg ik die maagontsteking doordat ik 17 uur nonstop om het kwartier had overgegeven, daarna heb ik 5 dagen lang helemaal niks meer kunnen eten en veel pijn gehad omdat ik ook geen antibiotica mocht tegen de ontsteking, enkel antagel.
    Ik hoop dat ze mee willen denken en dat ik preventief iets kan nemen en eventueel die antagel er al bij, ik zit er niet op te wachten om in Florida in het ziekenhuis te belanden. Maak me er echt druk om en begin ook steeds meer de gedachte te krijgen om Collin misschien toch maar thuis te laten bij mijn moeder. Ik vond het al spannend met hem zo'n verre reis, en we moeten daar ook flinke afstanden maken met de auto, maar als ik erg ziek ben dan wordt het helemaal spannend met een kleintje erbij!
     
  11. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    Desini: pfff ja wat erg, ik snap je precies! Vind het al heel knap van je dat je dit weer doorstaat! Ik hoop dat het allemaal toch beter gaat dan je tot nu toe aanneemt en dat je ook een beetje kan genieten. Zo balen dit.
     
  12. karinikke87

    karinikke87 Fanatiek lid

    2 jul 2010
    1.593
    0
    36
    overijsel
    Fijne feestdagen allemaal
     
  13. GFH

    GFH Fanatiek lid

    27 dec 2010
    3.539
    0
    0
    Iets in de ICT
    Limburg
    Fijne feestdagen allemaal! Ik heb de komende paar dagen vast geen tijd om hier langs te komen.
     
  14. twijfelgeval

    twijfelgeval Fanatiek lid

    24 okt 2010
    2.122
    0
    0
    medewerkster in de vishandel
    Overijsel
    Iedereen een hele fijne kerstdagen. Niet te veel eten he;)
     
  15. meid1987

    meid1987 Fanatiek lid

    20 mei 2010
    3.789
    1
    36
    Fijne dagen meiden!!!!
     
  16. mamootje

    mamootje Fanatiek lid

    25 aug 2010
    1.718
    0
    36
    Jullie ook allemaal, fijne kerstdagen!
     
  17. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    gisteravond en vandaag vanaf half 9 in de keuken gestaan. Dit is het resultaat: (ik ben trots!!!:))
     
  18. fijne feestdagen
     

    Bijgevoegde bestanden:

  19. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    aaaah joyce! Lief zeg! Is dat andere meisje familie?
     

  20. ja 1 van de nichtjes ze heeft 2 nichtjes en een neefje:) en er is bij dit meisje op de foto elisa een broertje of zusje op komst:) maar dat mag nog niet openbaar haha
     

Deel Deze Pagina