16-31 juli 2013

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Merryl, 8 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Merryl

    Merryl Fanatiek lid

    25 jun 2012
    4.368
    192
    63
    Fijne zondag allemaal.
     
  2. SAM3

    SAM3 Lid

    11 nov 2012
    60
    0
    0
    @Ceilo: wat een narigheid zeg. Zou helemaal gek worden van die onzekerheid. Vind het ook echt raar dat ze je telkens zo lang laten wachten. Sterkte met alles en we hopen met je mee op toch nog goede berichten!!!
     
  3. 1983tineke

    1983tineke Actief lid

    10 nov 2012
    453
    1
    0
    NULL
    NULL
    Hier een heerlijke luie zondag. Maar ik probeer steeds van alles te bedenken om te doen, ik ben nu toch wel zenuwachtig voor morgen. Totaal geen reden om te denken dat het mis is, maar toch... Mocht het morgen goed zijn dan gaan we komende week wat vrienden inlichten die het nog niet weten en gooien we het in de bekendheid. Er is al een groepje op de hoogte: familie en beste vrienden maar ik kijk er erg naar uit om trots te mogen zeggen dat ik eindelijk zwanger ben. Maar voor nu, afleiding zoeken... ;) Ik zag dat er nog 3 dames morgen echo hebben. Ik ben in de middag aan de beurt maar wij zullen daarna eerst nog op pad gaan, dus ik zal pas 's avonds hier wat kunnen posten waarschijnlijk.
     
  4. jony

    jony Actief lid

    11 nov 2012
    434
    0
    0
    @tineke: veel succes morgen! Zal vast wel goed zitten! Leuk als je het dan een beetje aan de grote klok kan hangen.

    Hier is het ook een luie zondag. verveel me wel ene klein beetje. alles al opgeruimd van het feestje gisteren. is super gezellig geweest. kids hebben zich goed geamuseerd dus toppie!
    Morgen avond dan kerst avond. Het jaar is weer omgevlogen!
     
  5. Merryl

    Merryl Fanatiek lid

    25 jun 2012
    4.368
    192
    63
    Tineke ik mag ook morgen. Eind van de middag mogen we. Toch ook wel een beetje zenuwen. Ondanks een groeiend buikje en toch nog soms misselijk merk je er niet veel van.
    Vrienden weten het al en familie ook. Op 1 januari denk ik dat ik het openbaar maak via facebook enzo.
     
  6. Daphne1990

    Daphne1990 Actief lid

    25 apr 2012
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik meld me hierbij ook aan, ik ben 17 juli uitgerekend! Moet mijn banner nog veranderen, ben namelijk 6 dagen terug gezet ;)
     
  7. jony

    jony Actief lid

    11 nov 2012
    434
    0
    0
    welkom en gefeliciteerd daphne!!
     
  8. Skt

    Skt Lid

    12 nov 2012
    91
    0
    6
    1 januari vertellen ..hier ook! Leuk !!!
     
  9. Christen

    Christen Actief lid

    12 aug 2010
    187
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hi meiden,

    Ligt iedereen al plat?

    Wij zijn een weekendje wezen logeren bij vrienden en zijn net weer terug.
    Hier weet iedereen dat we zwanger zijn. Na de echo heb ik het op facebook gezet, dus iedereen is op de hoogte! Waren allemaal leuke reacties!

    Nog eventjes meiden en dan komen er al een aantal al op de 12 weken! Het mag iets sneller gaan!!:)

    Celio, ik heb er gewoon geen woorden voor. Wat een onzekerheid! Maar er is nog hoop!

    Tineke en Merryl, heel veel plezier morgen bij de echo! Succes!

    Daphne, welkom! Is dit je eerste kindje? Spannend!

    Fijne week allemaal!!
     
  10. melanie76

    melanie76 Actief lid

    28 mei 2012
    353
    5
    18
    Daphne welkom!!!
     
  11. jony

    jony Actief lid

    11 nov 2012
    434
    0
    0
    Vandaag het ventje zijn kerst pakje gegeven, de angelsound!
    We hebben geluisterd, en al super goed gehoord!! Wat een speciaal gevoel geeft dat! gewoon horen dat alles prima gaat daarbinnen! :D
     
  12. Merryl

    Merryl Fanatiek lid

    25 jun 2012
    4.368
    192
    63
    Daphne welkom en natuurlijk gefeliciteerd.

    We hebben de echo gehad. Wat een geweldig druk kindje verwachten wij. Was echt goed bewegelijk en zwaaide al eventjes. Zal straks even een foto plaatsen. :D. Zo kerstvoorbereidingen treffen. Pfffff eigenlijk geen zin in, maar ja.
     
  13. Skt

    Skt Lid

    12 nov 2012
    91
    0
    6
    Fijne kerstdagen allemaal
     
  14. sprits

    sprits Fanatiek lid

    21 feb 2011
    3.917
    376
    83
    Fijne dagen allemaal!!
     
  15. Merryl

    Merryl Fanatiek lid

    25 jun 2012
    4.368
    192
    63
  16. melanie76

    melanie76 Actief lid

    28 mei 2012
    353
    5
    18
    Merryl fijn dat de echo goed is.
    Fijne kerst allemaal
     
  17. sprits

    sprits Fanatiek lid

    21 feb 2011
    3.917
    376
    83
    Merryl mooooooiiii plaatje!!
     
  18. 1983tineke

    1983tineke Actief lid

    10 nov 2012
    453
    1
    0
    NULL
    NULL
    Jaaah Merryl, gefeliciteerd met je mooie echo!!

    Hier ging het ook super. Mooie plaatjes gezien en het hartje gehoord. WAUW! Hier ons mooie plaatje.
    En mijn uitgerekende datum is 1 dag bijgesteld. Ik ben nu officieel 19 juli uitgerekend. Wil iemand dit in de lijst veranderen? Er staat 10 weken en 5 dagen maar volgens haar was dit niet volgens officiële lijsten en dan ben ik nu 10 dagen en 3 dagen.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  19. ikkuh1985

    ikkuh1985 Fanatiek lid

    29 aug 2010
    1.621
    13
    38
    noordholland/amsterd
    merryl en tineke--> mooie echo meiden! geniet er lekker van.

    daphne--> welkom en gefeliciteerd!

    christen--> leuk hoor dat je het iedereen al verteld hebt en leuk dat ze zo leuk reageerden allemaal :)

    ik ben ook heel benieuwd hoe iedereen bij ons zal reageren vooral ook familie aangezien een aantal van onze situatie af wisten dus de mensen die het al gehoord hebben waren ontzettend blij :D maarja de rest nog even wachten met oud en nieuw
     
  20. SAM3

    SAM3 Lid

    11 nov 2012
    60
    0
    0
    Oooh wat een mooie echo's zeg! Word er helemaal blij van. Hoop op net zo'n echo donderdag....
    Fijne dagen allemaal.
     

Deel Deze Pagina