Gisteren werd ik op mn werk duizelig. Omdat ik last heb van een lage bloeddruk heb ik daar wel meer last van. Dit keer ging het maar niet over en heb ik een glaasje zoutwater genomen, dat hielp niets, heb brood gegeten, dat hielp ook niet. Heb me toch maar op laten halen door mn vriend en ben 's middags naar de huisarts geweest. Daar aangekomen moest ik naar het ziekenhuis voor een hartfilmpje omdat m'n hartslag onregelmatig is. Nu zei de dokter dat het komt door mn lage bloeddruk en ik rustig aan moet doen en als het vrijdag niet over is weer terug moet komen.... Maar nu heb ik, als ik niks doe, helemaal nergens last van ( dus als ik me rustig hou) maar zodra ik me ga voortbewegen word ik weer duizelig en misselijk en raar. Als ik loop, loop ik ontzettend langzaam.... lijk wel een vrouwtje van 80 zo traag.... Zou ik weer naar de huisarts gaan of moet ik me niet al teveel zorgen maken? Ik bedoel, tja ze maken niet voor niets een hartfilmpje? Met de baby gaat het nog steeds goed, die heeft hier geen last van zeggen ze.
Sluit ik mij aan, als je je er niet happy bij voelt ff langs de huisarts. Bel anders ffies. Vragen staat vrij. Succes liefs Boontje
Nou heb toch de dokter maar even gebeld en die assistente zegt dat het alleen maar komt door mn lage bloeddruk. Maar dat vind ik vreemd want dat heb ik al sinds het begin van mn zwangerschap en heb me nog nooit zo ontzettend raar gevoelt... Ze zegt dat het kan zijn dat mn lichaam gewoon helemaal geen energie meer over heeft.... En ik moet nog 17 weken! Moet er om half 11 zijn, ben benieuwd wat de dokter zegt.
Goed dat je vanmiddag nog even gaat, hoe ging het? Misschien is het ook goed als ze ze ijzergehalte nog eens meten, als dat laag is, kun je ook erg moe en duizelig zijn. Tijdens mijn zwangerschap hebben ze dat een keer of 5 getest, aangezien het steeds wat aan de lage kant was en daardoor was ik ook zo moe, duizelig etc.
de dokter zegt dat de aanhoudende duizeligheid niet door m'n lage bloeddruk komt, want met een lage bloeddruk kan je alleen duizelig worden als je te snel opstaat ed. Ik heb nu medicijnen gekregen ( die overigens geen kwaad kunnen bij de kleine ! ) en moet het aankijken tot woensdag - donderdag of het beter gaat. Als het weer terugkomt moet ik weer terug naar hem, maar hij vindt het zelf ook erg vreemd.... iedereen om me heen maakt zich zorgen om mij, maar ik maak me alleen maar zorgen dat het met de kleine maar goed gaat! Maandag weer naar de VK, zal het verhaal daar ook meteen uitleggen.
Hopelijk helpen de meds je een beetje dit is echt irritant.. Ik zal iig je topic blijven volgen want ik ben echt heel benieuwd of het vanzelf afneemt en waar het nu precies mee te maken heeft. Beterschap in ieder geval!
uhm, hb 4,7 is megalaag hoor, je bedoelt denk ik 7,4? En als hij onder de 6 komt is het niet zo goed meer....... gr. wup
Nouja ze had het over mijn bloedsuiker, weet niet of dat hetzelfde is? want toen ze het had over 4.7 zei ze dat dat in orde is....?
Ik had het inderdaad door ja, haha. Moet maandag naar de Vk dus zal dan even vragen wanneer ze dat weer eens testen.