Ik zie hem ook! Kan je niet aan de gyn progesteron vragen? Heeft mij ook na 6x geholpen.. Succes meid!
Jane.. Hij wordt nu idd goed duidelijker! Jeehh! Op naar die knaltest meis en op naar een heel mooi 2013 wondertje!
Super duidelijk hoor.. Ik zie wel rechts dat hij nog een beetje geel is in het hoekje... heb ik ook vaak gehad dan trekt het met paar druppels water weg
Haha. Als je temp morgen nog hetzelfde is als vandaag of hoger krijg je een kruis in FF en zie je wanneer je eisprong was . Kijk maar in mijn kaartje Ooooh bedoelde je het op die manier. Ja dan snap ik het. Je wil gewoon weten of je piek is geweest. . Ik test soms ook 2 x op een dag. Hihi.
Hallo allemaal, Wat vinden jullie van deze test? Hij is 1 dag voor nod. ben wat onzeker want de vorige keer is een miskraam geworden Alvast bedankt. Groetjes Blijhoofd
Wow jane die is idd een stuk duidelijker geworden!!! Nu de grote vraag... is het er 1 of zijn het er toch 2?!?!?!??!!! Blijhoofd: die is superduidelijk! Gefeliciteerd!