Bah bah. Mijn menstruatie stinkt echt verschrikkelijk. Ga zowat over mn nek. Alsof ik in het riool zit... Ik wissel mijn tampons op tijd dus die laat ik niet te lang zitten. Iemand een idee wat het is? Vannacht voelde ik me wel wat koortsig met erg zweten maar nu niet meer. Ook is mijn patroon wat veranderd sinds een paar cycli. Ik heb eerst 3 dagen een beetje bloedverlies, en dan ineens loop ik leeg. Al met al ben ik dan wel 9 a 10dg zoet.
Ik moet eerlijk bekennen dat ik dit dus ook heb Vervang en verwissel regelmatig de tampons en inlegkruisjes maar ik blijf mezelf ruiken...zo vies! Alleen heb ik er nog geen actie op ondernomen omdat ik dan weer voor het zoveelste bij de HA zit..
Het ruikt hier ook niet naar bloemenvelden maar echt zo stinken hoe jij beschrijft is denk niet goed.
Ik wil nu niet 'zomaar' de hap bellen. Ze hebben het hier nu zo druk dat ze de vraag niet aankunnen. En dan kom ik aan met mijn 'simpele' probleempje. Terwijl er mensen zijn die de hulp beter kunnen gebruiken.
dat zou ik niet doen, wel paracetamol. Maar diclo niet zomaar nemen. Je kan wel even bellen eventueel voor advies naar hap, voorleggen en aangeven ik ga morgen wel gewoon naar eigen huisarts maar wat is verstandig om in de tussentijd te doen.
Klinkt misschien vies he, maar ruim je dan aan de tampon? Want dat bloed is niet 'vers' denk ik dan. Er zit vind ik wel verschil tussen vers bloed en bloed in een tampon. Ik weet nog toen ik stopte met de pil. Mijn menstruatie lucht was echt 10x sterker als voordat ik de pil slikte. Maar bij twijfel zou ik wel naar de dokter gaan!
Klinkt toch als een infectie... en nee, zolang je geen 40 graden koorts hebt is het geen reden om nu naar de HAP te gaan, maar zou wel morgen bellen! Diclofenac zou ik niet doen, heeft ook weer iets invloed op de bloedingsneiging, zou het indien nodig bij paracetamol houden als je veel pijn of koorts hebt?
Dat t ruikt is heel normaal,de ene heeft t erger dan de ander, en t kan per maand weer anders zijn. Maar extreem bloedverlies is wel heel belangrijk om mee naar de HA te gaan. HAP is niet nodig, want t is geen spoedgeval. Vooral tijdens je menstruatie veel kiwi's,appelstroop,spinazie of andijvie eten. Is goed voor je ijzer als je zoveel bloed verliest! Succes bij de HA!
Ik heb het ook gehad en ha adviseerde te stoppen met gebruik van tampons!! Tampons hopen de bacterien op! Maandverband regelmatig verschonen en na je toiletbeurt je naspoelen met water net als na je bevalling. Ik was er toen vanaf! Als je verhoging hebt sowieso kappen met tampons!
@mirjam04, hihi nee als ik mijn tampon eruit haal ruik ik het al. Dat was voorheen nooit zo. Dan rook het wat zoetig. Dit is gewoon een meur... @brabbel en druif. Nee precies daarom vind ik de hap nu ook niet nodig. Zeker niet omdat ik de hap voor spoedgevallen vindt. Ben er sinds ik kids heb maar 3x geweest en dat was omdat ze iets hadden dat gehecht of gezet moest worden. Geen tampons gebruiken is wat lastig want ik kan niet tegen maandverband. Maar op de site voor tss (tamponziekte) raden ze softcups aan. Trouwens deze meur wil ik eerst ook niet vrij laten in maandverband Ik begrijp wel dat tampons je slijmvlies erg kunnen aantasten. Ik gebruik al zo klein mogelijke tampons. Maar dat zou wel de irritatie na de menstruatie kunnen verklaren. Had ik voorheen nooit maar ze zeggen dat je hormoinhuishoyding sowieso wat veranderd na je 30e.
Extreem bloedverlies tijdens je menstruatie is niet normaal, gebruik je de pil? met pil zou het iig. minder moeten zijn. Ik zou daarvoor zeker naar de HA gaan. Tampon gebruik, koorts...ik zou zeker daarvoor naar de HA gaan. Voel je je echt ziek? tamponziekte is echt gevaarlijk, ik zou dat laten uitsluiten. Verder: ik gebruik wasbaar maandverband. Geen last meer van geurtjes, daarvoor wel, met wegwerp, er zit zoveel chemische rotzooi in, als dat, net als tampons, in contact met je bleod komt stinkt dat echt. Maar, nogmaals, een rioollucht klinkt niet normaal. Softcup is ook een goeie optie. Wasbaar maandverband ruik je ook niets meer. En ik heb sinds die tijd (ruim 1.5 jaar) geen last meer van vaginale infecties, terwijl ik ervoor standaard 1 had na mijn menstruatie (maandverband dus volgens mijn HA)
Ik moet gelijk denken aan een infectie, maar tja ik ben geen dokter . Of het kan door de tampons komen. Het beste is toch maar een afspraak maken met je ha.
Ja maak morgen een afspraak met de ha . Ik gebruik geen pil (mag ik niet gebruiken ivm hormonale migraine). Ik ben een poosje terug met essure gesteriliseerd. Misschien komt daar iets weg. Daarnaast ook een paar mnd terug embolisatie van 12 aders rond mn eierstokken en baarmoeder gehad. Oh en ik heb een luie baarmoeder dus die trekt niet altijd goed samen.
Er is ook speciaal maandverband voor mensen met een allergie. Is bij de apotheek te halen, en ik geloof dat t maandverband van de Lidl?/Aldi?? ook voor mensen met een allergie is. Misschien morgen meteen aan de HA vragen? Succes!