1-15 april 2013 MAMA'S

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door SabineMerel, 23 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. rozerood

    rozerood Bekend lid

    6 jul 2012
    797
    0
    16
    duchess he wat balen zeg, nog minder doen....tegen de weeen... hopelijk wordt het snel weer beter.

    dat niet meer kunnen zitten ken ik ook. Soms kan ik niets meer, niet meer staan, liggen of zitten. dan helpt alleen de kat (yoga oefening) nog om mijn rug weer een beetje te ontspannen.

    Toch wel heftig al die drukte he in de zwangerschap. Ik had ook de familie op bezoek en morgen weer 2 nachten met vrienden weg...daarna nog even uitrusten hoor.

    fijn nieuwjaar gewenst alvast.
     
  2. sweetcandie

    sweetcandie Fanatiek lid

    29 jul 2006
    2.564
    0
    0
    Belgie
    he hoe is het hier.. ben hier lang niet meer geweest wel leuk om te kletsen voor de laatste maanden.. ik heb ook veel last deze zwangerschap ik kan bijna niet meer lopen door bekken klachten
     
  3. sweetcandie

    sweetcandie Fanatiek lid

    29 jul 2006
    2.564
    0
    0
    Belgie
    he dames even een vraagje, hebben jullie ook veel pijn onder.. bij mij voelt het net mijn spieren of zo.. weet niet waar die pijn vandaan komt en heb veel afscheiding.

    is geen leuke onderwerp.
     
  4. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Is het misschien bekkenpijn? Begint natuurlijk allemaal te verweken. Heb ook erg last van de spieren in mijn bekken en dan vooral rond schaambot, liezen en binnenkant bovenbenen. Die spieren trekken erg. En dan nog de pijn bij t SI gewricht. Leuk hoor. ;) Ik schuifel alleen nog als ik naar t toilet ga hihi.
     
  5. miekje28

    miekje28 Bekend lid

    3 nov 2009
    873
    0
    0
    verpleegkundige
    zeeland
    Duchess balen van je bedrust :( hopelijk helpt t wel! Sterkte ermee!

    Sweetcandie welkom terug!
    Ik heb ook vaak last van bekken nu,vooral als ik lang op verkeerde stoel heb gezeten, doe dan de oefeningen die ik van bekkentherapuet heb gehad en dan gaat t weer.

    Hier erg druk met werken, manlief is ondertussen druk in kamertje aan t klussen, schiet al lekker op,hij wil t klaar hebben als z'n vak volg week voorbij is.

    Morgen werken daarna bij vrienden gourmetten,zal wel lange dag worden..., en da dinsdag overal naartoe sjezen om te wensen, pfff zal blij zijn als die dagen om zijn...

    Fijne rustige jaarwisseling allemaal!
     
  6. piccolina

    piccolina VIP lid

    5 mrt 2012
    7.199
    5
    0
    Pfff drukke tijd achter de rug- beste vrindiennetje vrijgezelfeest georganiseerd en afgelopen donderdag getrouwd ze is. Was leuk eb gelukkig paste ik nog in normale mijne jurk anders moest ik snel iets anders verzinnen haha.
    Voor de rest gaat goed en voel mij prima. Eigenlijk behaalve dikke buikje heb ik niks meer van zwangerschap. Hopen dat het verder ook goed zal gaan! Volgens mij heb ik enorme geluk ondat placenta achter ligt en ze in stuit dan heb ik gewoon geen bekkenpijn en geen rugpijn.

    Balen voor meisjes die wat lastig hebben maar uiteindelijk gaat het over :))
     
  7. Claro84

    Claro84 Actief lid

    6 aug 2011
    336
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier een leuke kerst achter de rug en vanavond heel op het gemak oud op nieuw vieren en dan kunnen we starten met het jaar waar we hopelijk allemaal een mooi, lief, leuk, schattig, gezond,... kindje kunnen verwelkomen ;).

    Kache, wat jammer dat je je zo slecht voelt. Hoop dat je er snel terug bovenop geraakt en een beetje kan genieten van de zwangerschap.

    Sweetcandie, last van bekken. Hier af en toe precies wat spierpijn in bil maar voorlopig blijft het daar bij en is ook niet constant.

    Piccolina, leuk wat hebben jullie gedaan voor het vrijgezellenfeest?
     
  8. kzh

    kzh Fanatiek lid

    30 mei 2011
    3.465
    0
    36
    Gelderland
    @ duo penoti ; geslaagd met de kinderwagen en box? :)

    @ kache ; vervelend dat je je nog steeds niet goed voelt zeg!
    doe rustig aan!

    @ bekkenklachten ; ik ga bij de volgende controle een doorverwijzing vragen naar de fysio, kan niet goed meer lopen.. kan niet gaan verzitten als ik zit, kan in bed bijna niet meer omdraaien omdat mn bekken zo'n pijn doen en gewoon geen kracht meer hebben.

    @ miekje ; ben benieuwd naar jullie kamertje! :D
    maak het jezelf niet te druk he! mensen kunnen ook naar jullie toe komen voor de beste wensen? of gewoon lekker door de telefoon? :p

    @ piccolina ; dat is geen garantie dat je geen last van je bekken krijgt, onze meid ligt ook constant in stuit en bij mij is de bekkenpijn nu ook begonnen :p


    fijne jaarwisseling iedereen!
     
  9. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Kzh vervelend joh die bekkenpijn. De bekkentherapeut doe je waarschijnlijk goed aan. Maar je hebt niet perse een verwijzing nodig he, kunt ook zelf gaan tegenwoordig!

    Hier net op controle geweest. Ze lag dwars. :D Hihi. Zwemt nog lekker rond dus.
    Verder was alles goed, dus mag thuis het jaar uit! Wel bedrust houden, maar vanavond kruip ik toch ff op de bank en aan de eettafel om te gourmetten hoor. :)
     
  10. kzh

    kzh Fanatiek lid

    30 mei 2011
    3.465
    0
    36
    Gelderland
    oh, dat wist ik niet! Maar waar vind ik een bekkentherapeut? zit die in het ziekenhuis?

    Fijn dat alles goed met de kleine is meid! Geniet lekker van de gourmet vanavond! :D
     
  11. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    @Duchess, wat vervelend meid van die platte bedrust maar tis voor een goed doel en het gaat over. Veel plezier met gourmetten vanavond.

    Merk dat hier de feestdagen ook zwaarder vallen ( door zw.schap) dan ik had gedacht. Ben normaal echt eentje van het organiseren maar ben er eigenlijk nu wel klaar mee, vanavond nog een avondje en morgen krijgen we nog visite voor te gourmetten en dan is de poppenkast gelukkig voorbij. Ligt er misschien ook aan dat ik al weken strontverkouden ben, heb gewoon pijn aan mn ribben en hoofdpijn van het hoesten. Gelukkig gaan we as vrijdag lekker op vakantie, het zonnetje gaat me vast goed doen.

    Lieve meiden ik wil jullie allemaal een heel gezellig uiteinde toewensen, en dat we allemaal hele mooie gezonde baby's krijgen en een voorspoedige bevalling!!!!!!!
     
  12. Kache

    Kache VIP lid

    11 jan 2012
    6.260
    1.165
    113
    Iedereen een heel fijne jaarwisseling!
     
  13. runner

    runner VIP lid

    12 jan 2006
    5.387
    0
    0
    katwijk ZH
    Alle beste wensen voor het nieuwe jaar!
    In goede gezondheid en met veel geluk.
     
  14. Duo Penotti

    Duo Penotti Bekend lid

    28 jul 2012
    669
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey meiden,

    Hoop dat jullie allemaal een goed uiteinde hebben gehad. Ik wens jullie veel geluk en gezondheid en inderdaad mooie baby's toe in 2013 :).
    Word een mooi jaar!

    Wel vervelend dat er zoveel meiden het nieuwe jaar ingaan met bekkenklachten. Probeer rustig aan te doen.
    Hier gelukkig geen bekkenklachten alleen soms beetje last van me rechter heup. Het is nog te doen.

    @Dutchess: Fijn dat alles goed was. Lekker gegoumet?

    @Kzh: Ik ben geslaagd voor de kinderwagen en box hoor. Is uiteindelijk de Mutsy Evo geworden in het zilver :). Word volgende week woensdag afgeleverd. Jeeej :)

    @Minnie: Lekker hoor, op vakantie. Jaloerssss!
    Geniet ervan. Ik zeg het maar alvast anders vergeet ik het misschien hahaha.
    Is de koffer al ingepakt?
     
  15. kzh

    kzh Fanatiek lid

    30 mei 2011
    3.465
    0
    36
    Gelderland
    @ duo penoti : die hebben wij ook! Zilver frame, zwarte bekleding.

    Iedereen een leuke jaarwisseling gehad? Hier wel, tot 2 uur volgehouden! Wel enorm slecht geslapen door maagzuur.. stomme oliebollen!
     
  16. RomyDani1719

    RomyDani1719 Bekend lid

    19 okt 2008
    637
    0
    0
    verkoopster
    purmerend
    nog een goed nieuwjaar gewenst voor iedereen.
     
  17. Duo Penotti

    Duo Penotti Bekend lid

    28 jul 2012
    669
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahahaha ok ":)
    Ik dan alleen de Mutsy Evo, zilver frame en witte bekleding. Ik vind het eigenlijk meer zilver maar ze noemen het wit.

    Ik heb het ook lang volgehouden. Tot 3 uur :)
    Daarna als een blok in slaap gevallen.
     
  18. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Wens jullie allemaal een fijn 2013!
     
  19. kzh

    kzh Fanatiek lid

    30 mei 2011
    3.465
    0
    36
    Gelderland
    Ik vond de witte ook het mooist! Maar werd me afgeraden door de verkoper dus ben maar voor praktisch gegaan :p
     
  20. miekje28

    miekje28 Bekend lid

    3 nov 2009
    873
    0
    0
    verpleegkundige
    zeeland
    Hele fijn en gelukkig nieuwjaar iedereen!!

    Hopelijk allemaal beetje rustige jaarwisseling gehad?
    Ik gewerkt,toen gegourmet met vrienden,half 3 in bed,9 uur eruit, ochtend wensen,middag ff m'n pa bij nieuwjaarduik aangemoedigd,daarna dutje, weer 2 adressen wensen,ff eten,werken en nu rust......
    Gelukkig nu 2 dagen vrij :)

    Morgen gaat dochter naar kdv dus kunnen manlief en ik om boodschappen en om behang, wil t roze lief behang met de fotolijsten
    Gelijk ook ff de vloer regelen.....

    Allemaal leuke dingen dus.

    Slaap ze allemaal!
     

Deel Deze Pagina