Mijn vriend en ik zijn in juni 10 jaar samen. Voor mij al lang en breed tijd om het maar eens over trouwen te hebben.Hij wilde wel trouwen maar niet op de manier van: nou zullen we maar eens gaan trouwen? Hij wilde mij vragen. Maar daar kwamen de nodige discussies bij vrij. Want hij wilde vragen met een ring.Ik vond dat totaal onnodig. Zonde van het geld,wat ook aan een bruiloft besteed zou kunnen worden enz. Gisteren was hij de hele dag al heel knuffelig. Waarop ik hem al een paar keer vroeg wat er aan de hand was. Want hij komt me wel eens een knuffel geven. Maar niet zo vaak als gisteren. En ja hoor we zaten op de bank de kinderen sliepen en daar ging hij op zijn knieën. Met de woorden ik heb dan wel geen mooie ring die ik je wilde geven en niet de kamer vol met kaarsen maar wil je toch met me trouwen? Natuurlijk! en ik was blij dat er niet al te veel poespas om het aanzoek zat. Ik hou er namelijk helemaal niet van Dus vanaf nu: Ben ik verloofd!!!! Nu nog even een paar goede vrienden persoonlijk vertellen en dan mag ik mijn relatiestatus op fb gaan veranderen
Super, Gefeliciteerd met jullie verloving!! Heel veel geluk voor de toekomst en heel veel plezier met de voorbereidingen van jullie trouwdag.. hebben jullie trouwens al een datum geprikt?!
super!!! proficiat!!! ikzelf ben ook zonder ring gevraagd geweest, en vond dat toen ook echt niet nodig.... de manier waarop was voor mij al goed en uiteraard blijft het resultaat het belangrijkste: verloofd! Geniet ervan en 2013 gaan vast knallen voor jullie!
@ zwollywood haha. Ach ja, maar ik heb dan zoiets van: De hele wereld mag het wel weten. TJa en door de facebook te veranderen weet iedereen het gelijk. Maar nu moet ik dus nog ff wachten haha.
Leuk! Gefeliciteerd Wij hebben gewoon heel onromantisch besloten te trouwen nadat de gemeente zei dat een geregistreerd partnerschap niet verstandig is.; En vanmorgen zei die dat als er plek is en financieel haalbaar hij op 21 juni wil trouwen haha