-10 kilo in 2013

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door mamavanjuul, 9 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Peace

    Peace Fanatiek lid

    24 okt 2009
    2.553
    245
    63
    @cindy: het klinkt echt zo gaaf! Daar heb je gelijk in, je hebt dan wel een stok achter de deur! Het Sonja Bakker boek ziet er leuk uit met lekkere recepten. Ik heb er helemaal zin in!!

    @ Helise: dat is niet niks! Succes en sterkte met het herstel! Verloopt het tot nu toe voorspoedig?

    @madeliefje: ja das idd wel lastig. Ik ga ook niet graag in het donker en op de dagen dat ik doordeweeks thuis ben is onze dochter er ook. Ik ga wel rondjes in de straat rennen dan ;) ik woon ook in een redelijk onverlicht dorpje!

    @cherie: klinkt ook leuk Renate Wennemars! Ik ga toch starten met het iets rustigere ;) enne beter 20 minuten op de crosstrainer dan helemaal niet!!

    @rundeeprunwild: welkom!
     
  2. Estha

    Estha Actief lid

    12 nov 2008
    487
    4
    18
    Hoi iedereen,

    Ik kom ook even meekletsen als het mag ;).
    Mijn naam is Estha, 29 jaar en moeder van twee kindjes.
    Een dochter van 3,5 jaar en een dochter van 9 maanden.
    Voor mijn laatste zwangerschap woog ik 65, nu 69,5 dus er zit nog iets aan. Wil het liefst voor de zomer 63 wegen.

    Op het moment goed aan letten op mijn eten en veel sporten.
    Helaas lukte het sporten in december niet door een lage rug blessure. Nu gaat het weer, dus vollop er tegen aan!

    Wat doen jullie voor sport en hoeveel uur per week?
    Houden jullie met elkaar ook bij wat jullie eten?
    Ik voer het nu in op mijnvoedingscentum.nl, werkt goed en zorgt ervoor dat je bewust bent van wat je eet!

    Iedereen heel veel succes!!!

    Groetjes,
    Estha
     
  3. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Dames, ik ben weer terug!

    Heb toch 3 dagen wat slecht gegeten maar de calorieën zijn gecompenseerd met het vele lopen door Londen heen! ;)

    Heb net weer rosbief en rookvlees gehaald dus ik ga er morgen weer serieus tegen aan!! :)
     
  4. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik ga zo GTST kijken op de hometrainer :)
     
  5. Helise

    Helise Fanatiek lid

    4 mrt 2012
    1.785
    0
    36
    Dank je :) ja gaat goed hoor, kan alweer kleine stukjes lopen enzo!

    Estha, welkom!

    Minaa, welkom terug! Succes morgen met de draad weer oppakken!

    Snoopy, haha goed bezig!
     
  6. Estha

    Estha Actief lid

    12 nov 2008
    487
    4
    18
    Aah, iedereen weer goed bezig in het nieuwe jaar! Kan die positiviteit wel gebruiken...

    Wie wil mij een schop onder mijn kont geven om nog een uurtje Body Combat te gaan volgen in de sportschool..?!?
     
  7. Peace

    Peace Fanatiek lid

    24 okt 2009
    2.553
    245
    63

    * SCHOP! Opschieten jij! ;) *
     
  8. Rundeeprunwild

    Rundeeprunwild Fanatiek lid

    1 apr 2011
    1.612
    38
    48
    Thnx! Ja ik hoop het ook, zal ongeveer 8 ons per week:)$) zijn wat ik dan af moet vallen.. hoop sporten dus:cool:

    Dreamline is gewoon gezond eten.. 3 hoofdmaaltijden en 3 tussendoortjes. Ik heb geen honger en kan het met de dagelijkse producten af. Moet alleen een hoop fruit eten (3x per dag) dus dat is nog een beetje zoeken om het leuk af te wisselen. Elke dag hetzelfde fruit komt op een gegeven moment je strot uit;)
    Verder minstens 2 liter water per dag drinken en ik heb nog geen honger gehad in die paar maanden.. ideaal.

    Cherie haha hoi!! Jij bent ook lekker bezig.. 20 minuutjes op de crosstrainer is best veel hoor als je nog moet opbouwen. Komt vanzelf wel goed!

    @Estha: SCHOP!

    Vandaag is bij mij weer hartstikke goed gegaan, helaas een tegenvaller, zou gaan zwemmen en toen was het zwembad dicht:( Klein stukje gelopen in de namiddag maar gaf geen voldoening..
    Morgen beter:)
     
  9. Cindy81

    Cindy81 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.271
    50
    48
    Welkom rundeeprunwild en estha!

    @estha: nog een SCHOP!

    @run: dreamline ken ik niet, maar klinkt wel als goed vol te houden.

    @minaa: welkom terug! Heb je het leuk gehad in Londen? Heb je nog zo'n lekker vet Engels ontbijt gehad :p. Ik vind dat er altijd zo vies uitzien en dat dan zo 's ochtends vroeg, bleh.

    @cherie: goed bezig op de crosstrainer. Dat gevoel van, ik moet nog dit en dat, herken ik wel. Als ik dan moet kiezen voor sporten of de was, ga ik toch voor de was. Gelukkig geeft vriendlief me dan een schop onder de kont en ga ik toch sporten. Achteraf ben ik daar dan heel blij mee, vooral als hij dan ook nog de was heeft gedaan :D

    @snoopy, ook al goed bezig op de hometrainer!

    @peace, ja ik heb ook het SB-boek. Gehad van vriendlief, die was vanmiddag bij de Lidl geweest. En inderdaad lekkere recepten.

    Vandaag was op zich goed vol te houden, maar heb wel een paar dropjes gehad op het werk. Dit was het menu:

    O: krentenbol met halvarine
    T: 20 druiven
    L: 3 crackers, 1x jam, 1x kaas, 1x kipfilet, Opkikker
    T: sneetje krentenbrood met halvarine
    D: bami met een beetje satesaus
    T: plak ontbijtkoek.

    ik had eigenlijk een beker melk bij de lunch staan, maar was m'n melk vergeten mee te nemen naar het werk. Ik had ook nog 2 appels mee, maar geen tijd gehad om op te eten. Kom vandaag op 32 punten van de 33 die ik mag. Dus vind dat ik het netjes heb gedaan.
     
  10. Helise

    Helise Fanatiek lid

    4 mrt 2012
    1.785
    0
    36
    Estha, en hebben de schoppen geholpen en ben je nog gaan sporten? :p

    Run, okee dat klinkt als wel een goed vol te houden dieet. Hoop dat het je gaat lukken die ongeveer 8 ons in de week!

    Cindy, netjes hoor, mooi menu!

    Hier ook weer een goede dag gehad, 1 shake vandaag en 2 repen en nu zit ik aan een zakje snack van Weight Care. Ben benieuwd wat de weegschaal morgen aangeeft! :D
     
  11. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Hey meiden,

    Wat zijn jullie goed bezig! Mag ik me bij jullie aansluiten, een klein beetje een laatkomer, maar ik ben ook 1 januari begonnen :D ;)

    Ik weeg nu 89 bij een lengte van 169 en dat is dus niegoenie. Ik weet precies hoe het komt en ik weet ook precies wat ik wel en niet moet eten maar die knop he! Ik ben toen ik een jaar of 20 was al eens 30 kilo afgevallen :$ ook puur door normaal eten en niet snoepen dus ik kan het wel. Helaas is in de 9 jaar daarna die 30 kilo er mede door mijn zwangerschappen maar ook gewoon door mijn eigen slapte er weer aangekomen. Nu denk ik niet dat ik ooit nog aan de 60 ga komen maar dat hoeft ook niet - mijn eerste streefgewicht is 75 kilo en daarna een gezond BMI (geloof dat ik dan onder de 70 moet komen). En een club is daarbij zéker een steun in de rug!

    Ik volg de methode van boek Het geheim van slanke mensen, die denkwijze spreekt me erg aan. Het is gelukkig ook geen voorgeschreven dieet, maar gewoon ongeveer 1200 cal. per dag. Ik geef ook nog 3 x per dag borstvoeding dus wie weet is dat nog een extra zetje ;) . Ik hou alles bij via de eetmeter van mijn voedingscentrum. Ik drink altijd alleen water en thee zonder suiker dus dat scheelt alweer.

    Vandaag was hier:
    O: 2 volkoren crackers met 30+ kaas
    T: zelfgebakken cranberry-muffin (er was bezoek)
    L: 2 volkoren boterhammen met filet americain, sinaasappel
    T: niks
    A: chinese roerbakgroenten en kipfilet met wat gember en sesamzaad
    T: appel

    So far so good....maar bij mij begint het verval altijd na 4,5 dagen. Maar deze keer niet, ik voel het :D

    Succes allemaal en na deze lange ego-post zal ik vanaf nu natuurlijk ook op iedereen reageren in plaats van zo over mezelf te mekkeren ;)
     
  12. Peace

    Peace Fanatiek lid

    24 okt 2009
    2.553
    245
    63
    @ eylem: welkom!!
     
  13. Peace

    Peace Fanatiek lid

    24 okt 2009
    2.553
    245
    63
    Jij bent toch de vrouw van het beroemde Zp recept? :)
     
  14. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Haha ja, calorietechnisch niet erg verantwoord ;)
     
  15. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ben ik weer! Heb 13 km gefietst in een half uurtje! Was best weer even pittig en ik heb er vaak zo geen zin in... pffff... maar doet me nu toch wel goed!

    Mijn lijstje van vandaag

    pap en een halve banaan
    pistoletje met zoute boter en een glas sinaasappelsap
    nog een half pistoletje met zoute boter, paar hapjes ontbijtkoek
    Chocoladereepje (lidl)
    Gebakken aardappelen met light mayo, broccoli, vegetarische balletjes met curry
    2 chocoladereepjes
    Totaal 1375 kcal

    Heb vandaag 4 grote glazen water op en zometeen 2 koppen thee, (neem er zo nog 1).

    Heb een shake van weightcare gekocht en 4 repen, ga morgen denk ik de shake en een reep nemen. Morgenavond nog een restje lasagne en dan tussendoor fruit denk ik.

    Ik woog vanochtend trouwens ook weer 600 gram minder :). Weeg nu wat ik vlak voor Eva's verjaardag woog, heb me de dagen ervoor goed kunnen inhouden.
    En heb nu zin in nog een reepje chocola maar ik doe het niet!!!! Zou eigenlijk iets minder moeten snoepen, maar vind het nog moeilijk, vind het zo lekker... ben bang dat ik het dan helemaal niet meer volhoud. Maar ik zie allemaal van die nette lijstjes zonder chocola enzo :p

    Madeliefje, leuk joh een nieuwe keuken! Dat moet gevierd worden! ;) Moeilijk hoor een verjaardag zaterdag al. Vind het altijd zo moeilijk om het dan vol te houden en als ik dan wat lekkers eet, vind ik het moeilijk om de dag erna de draad weer op te pakken.

    Ninja]/b], jij gaat ook goed! Heb die kant en klare van weightcare vanille ook gekocht. Ben benieuwd!
    En de sportschool lijkt me ook wel fijn, maar ten eerste kost het geld, ten tweede moet ik er dan naartoe en ten derde heb ik geen zin om collega's tegen te komen ;)

    Helise, wow, morgen onder de 90! Wat zal dat fijn voelen!!! Operatie aan je voet gehad dus, eerst even goed herstellen inderdaad! Zou ook even navragen aan je arts wanneer je zou mogen hardlopen, niet dat je het te snel gaat doen.
    Bedankt voor de oppepper vanmiddag, deed me goed!
    Ben ook benieuwd naar de weegschaal morgen :D

    Cherie]/b], die eerste keer weer inderdaad, zag er ook tegenop... En die groentesap, nee dat zou ik echt niet kunnen drinken geloof ik! Misschien wel groente samen met fruit, maar alleen groente lijkt me echt niets! Waar heb jij dat harlopen met Renate Wennemars gedownload? En ik heb ook het gevoel voor schut te lopen, maar heb daar wel een beetje lak aan. Doe het echt voor mezelf. Ik liep in de winter van 2011 rondjes door de straat, omdat het donker was. Kwam dan soms mensen een paar keer tegen, echt dom ;). Maar goed, waar een wil is...
    Oh ja, ik moet zo ook de was nog ophangen en nog douchen en morgen op tijd op...

    Cindy, nou jij gaat ook al lekker! Ik heb het Sonja Bakker boek ingekeken (was de laatste die er lag), maar toch maar niet gedaan. Voorheen vond ik het fijn dat er dagmenu's in staan, nu kies ik liever zelf wat ik eet. En ik weet op zich prima wat ik zou moeten eten.
    Bootcamp klinkt wel erg pittig! Lijkt me op zich wel leuk. Als ik ietsjes dunner ben, mijn lichaam zit me nu echt in de weg.
    Zit net te googlen en het is hier ook om de hoek en niet al te duur voor 1 keer per week. Zie wel dat een collega van mij er ook wel eens traint en ik zie allemaal foto's met bekenden erop. Misschien 10 kilo lichter dat ik dan wel durf ;). Het principe is wel heel erg leuk! Ik ga eerst nog even fietsen thuis en misschien Zumba.
    Bedankt dat je de gewichten gaat bijhouden zo tussendoor!
    En je lijstje van vandaag is netjes hoor!

    Peace, haha ik had een beetje een lang stuk getypt om te quoten! Nu weer geloof ik ;). Die eerste serie was goed te doen. Het bouwt ook langzaam op. Ben wel benieuwd naar die van Renate, maar weet niet waar ik die kan downloaden.
    Die recepten in het Sonja Bakker boek lijken me ook erg lekker! Ga die van de site halen.

    Rundeeprunwild, welkom! Jij hebt dus ook een deadline, ik ook! Wil begin mei toch wel rond de 70 wegen, we gaan dan een week op vakantie naar Landal. Wil me gewoon lekker voelen in het zwembad. Heb een excel file gemaakt waarin per dag staat hoeveel ik zou moeten wegen, kan ik zien of ik op schema lig. Lig nu precies op schema! Maar ik moet ook flink aanpoten hoor! Klinkt goed dat dreamline. Ik zit nu bij een 'eten de baas' clubje, is een cursus van de thuiszorg, vooral over het waarom je gaat eten, wat je eraan kan doen enzo. Heb maandag de terugkomavond en misschien/hopelijk een vervolg eraan. Heb er veel geleerd. Nu nog toepassen, lukt aardig!

    Estha, ook welkom! Ik sport weer vanaf vandaag :), ik wil 2 keer per week gaan fietsen op de hometrainer (half uurtje) en op zaterdag hardlopen erbij als ik 80 weeg. En ik fiets als het weer meezit op dinsdagmiddag met de kinderen naar zwemles. Is ook weer een half uur in totaal. Met naar school lopen/fietsen heb ik ook nog wat beweging. Wat dat betreft is de vakantie echt niet goed ;). Als ik weer naar het werk ga fietsen, is dat 3 keer per week een uur, dan stop ik met binnen fietsen :). Ik vind het altijd wel leuk om te zien wat anderen eten op een dag en hoeveel calorieën dat zijn.
    En, nog geweest naar body combat? (ik ben te laat om te schoppen ;))

    Minaa, welkom terug! Succes morgen!

    Eylem, welkom! Jij hebt nu hetzelfde bmi als toen ik begon denk ik. Herken erg wat je schrijft allemaal. Ook het maar een paar dagen volhouden. De 60 ga ik ook niet meer halen, moet ook zeggen dat ik met 60 kilo er ook uitzie alsof ik anorexia heb (heb dat bijna gehad, woog 59 en at echt niet goed en sportte als een gek). Maar vorig jaar woog ik 66, zoiets moet wel kunnen dus. Dat boek klinkt goed! Ik ben aan het lezen in het boek 'uit de ban van emotie eten', tenminste ik geloof dat het zo heet, zoiets in ieder geval. Want dat snoepen en er soms in doorslaan is niet altijd alleen maar omdat ik het gewoon lekker vind...

    Nu ga ik de was ophangen, douchen, mindfeuden ;) en naar bed!
     
  16. Peace

    Peace Fanatiek lid

    24 okt 2009
    2.553
    245
    63
    Haha, is er ook een dieet-versie?
     
  17. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Leuk om te lezen! Ja ik herinner me dat jij vorig jaar voor je bruiloft zoveel was afgevallen! Gaat je nu zeker weer lukken, je bent prima bezig zo te lezen, even 13 km fietsen :$ . 60 wil ik ook niet meer hoor, maar het moet wel minimaal 75 worden want dit is gewoon niet gezond en ik baal echt van mezelf. Wat ontzettend toevallig, dat boek wat jij noemt wilde ik ook al een tijd lezen omdat het me ook erg bij mezelf leek passen ;). Misschien kunnen we een book-swap doen als jij je boek uit hebt, leen ik jou mijn boek en jij de mijne ;) . En het snoepen werd de laatste tijd bij mij soms ook echt bui-achtig en dat wil ik ECHT niet.
     
  18. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Euh....zonder de tortillachips, kaas en zure room? :D

    Nee hoor, ik geloof erg in afvallen met 'gewoon' eten, dus je zou het gewoon kunnen maken en dan wat meer groenten en kip nemen en een klein beetje chips, dan kan het echt wel.
     
  19. Peace

    Peace Fanatiek lid

    24 okt 2009
    2.553
    245
    63
    @snoopy: wow, respect voor je reactie!
    Jij bent ook goed bezig! Die menu's zijn een mooie stimulans voor iedereen met of zonder reepje chocola ;)
    Ik zal mijn menu's volgende week ook gaan plaatsen! Ik heb er helemaal zin in!
     
  20. Cindy81

    Cindy81 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.271
    50
    48
    Welkom Eylem! Dat recept van jou heb ik ook ergens op de computer staan, maar nog niet gemaakt. ben eigenlijk ook wel benieuwd naar een slanke versie.

    Snoopy, lekker gefietst joh. Ik ga SB ook niet volgen nu. ben er altijd goed mee afgevallen, dat wel, maar wil het nu anders doen.
    Mijn lichaam zit me soms ook in de weg met bootcamp, maar eigenlijk alleen als we bijv. ergens op moeten klimmen. Dan ben ik echt te dik, dat wil dan gewoon niet soepel lukken. Maar heb er schijt aan en probeer het toch. waarom? Omdat ik weer in bikini wil van de zomer!
     

Deel Deze Pagina