Elke zwangerschap is anders dus ook je hcg levels, ik had dezelfde streeep de dag erna met ochtend urine en dus vrijdagavond eerste lichte positest, zaterdag ochtend urine precies zelfde lijntje de ochtend erna met ochtendurine met cb digi en die was positief en gebleven zeg maar.. Wat ik dus wil zeggen er zit 48h tussen hcg verdubbelen en het is de winter van vage lijnen!
Sa, ik zie wel een streepje hoor. Ik had vorige cyclus ook zo'n streepje. Ik wist wel niet hoe lang ik zwanger was, maar ik heb een VMK gekregen. Er is dus wel iets aan het gebeuren in jouw lichaam.
sa2008 ik wil je niet ontmoedigen.. maar die foto is ZO bewerkt om een beetje een streepje te kunnen zien.. maar... volgens mij is die echt negatief.. En ik snap dat als je bijv lang bezig bent dat je de foto bewerkt en bewerkt en dan nog een keer extra bewerkt.. Maar ik hou liever van een originele foto.. hopelijk ben je toch zwanger en heb je over een aantal dagen een positieve test..
Dit is dus niet waar elke zwangerschap is anders en de daarbij behorende hcg level. Bij mijn 2 oudste pas 2 weken na nod positief getest en deze zwangerschap al op 3.2 weken 5 dagen ervoor dus. Verder hoop ik dat je natuurlijk een posi test krijgt en dat zou dus ook best nu over een dag of 2/3 pas kunnen zijn.
Nog steeds niet ongi. Ik dacht om een digi te doen, maar ik heb in mijn kast nog een Z&K dipstick gevonden; heb maar snel deze gedaan en die was echt omo-wit. Wanneer word ik nu ongi???? Zwanger ben ik dus ZEKER NIET!
He wat balen zeg die onzekerheid. Maar geen bloed geeft moed zeggen ze hier altijd zo mooi. Hoop dat je snel duidelijkheid hebt.
Inderdaad net zo als wat Jenifer zegt geen bloed geeft moed. Ik had gister ook negatief getest maar ben nog niet ongi. Dus ik heb nog hoop. En ik gunt het iedereen hier die graag kinderen wilt!
Echt geloof ons, blauwe kruistesten zijn echt t onbetrouwbaarste die je kan hebben.. Doe een andere test, en als je bewerkt moet je niks meer doen dan enkel de streepjes scherper proberen te maken, dus geen negatief of onzin.. Zowiezo moet je proberen tijdens t maken van de foto Te focussen op de streepjes /plek waar de lijnen horen en niet de achtergrond/ rondom de test...
Hopesept, wat onzeker zo! Ik hoop dat je snel duidelijk hebt, het Liefst een positieve test natuurlijk, maar anders misschien maar o gi en door naar de volgende ronde?
Nog steeds niet ongi en geen positieve test. In een jaar tijd nog nooit 1 dag overtijd geweest,... Door de pregnyl weet ik het altijd correct. Deze middag wat klein beetje bloed (paar druppels) bij het afvegen; meer niet. Vind ik zo vreemd: van de eerste dag heb ik direct 'volle bak vloei' Pffff,... Zo kunnen we niet opnieuw starten é