Rebekka aan mij heb je niks Ik was au pair toen ik zwanger raakte van Aline maar ging toen samenwonen met vriendlief dus ben daarmee gestopt. Toen heb ik fulltime een opleiding gevolgd maar moest ik mee stoppen ivm de weeen. En sindsdien was ik werkloos tot afgelopen maart, toen heb ik dus een halfjaar fulltime bij een autoverhuurbedrijf gewerkt. En aangezien dat alleen voor het zomerseizoen was liep dat contract af in oktober, en zou ik weer terug mogen komen in april met een aanbod voor een andere fulltime baan binnen hetzelfde bedrijf voor de maanden ertussen. Maar dat liep net even anders Dus dat is wel het plan voor aanstaande winter, en dan werk ik dus fulltime (35 uur). Zou wel minder willen maar dat is hier nauwelijks te vinden helaas. Ik zit ook nog te twijfelen of ik niet gastouder wil worden.. Ben je wel lekker met je eigen kids, en altijd thuis. Alleen heb je dan geen contact met andere mensen..
@Larissa: Dan moet je inderdaad Joaz met een z doen Jayden, tsja, ik weet niet of het je wat uitmaakt, maar het is wel een naam met een bepaalde associatie (en voor ons persoonlijk is dat een belangrijke reden om niet voor een naam te kiezen, jullie moeten natuurlijk doen wat jullie willen!). Joaz is een naam die nog zo onbekend is, dat die geen associaties heeft. Vind ik een extra voordeel @werk: Ik werk nu nog fulltime (in het middelbaar onderwijs) en wil na mijn verlof terug naar 3 dagen. Nu we het toch over werk hebben, lukt het jullie om nog fulltime te werken? Ik merk dat ik er zo enorm tegenop zie om weer volle dagen te moeten draaien. Ik heb nu eindelijk deze vakantie weer een beetje mn rust terug gevonden, en ben bang dat ik straks weer in dat gat val van niet goed in mn vel zitten en weer zo enorm moe zijn.
Het werken gaat op zich prima. Toen ik mij een paar weken geleden niet lekker voelde (ik ben met 12w een weekendje naar Dublin geweest, maar dat heeft toen toch iets teveel energie gekost!!), kon ik ook gewoon thuis werken. Als je erg moe bent dan is het toch wel lekker dat ik gewoon in mijn joggingbroek op de bank kon werken ipv op kantoor. Ook als ik een echo, controleafspraak vk, of afspraak bij de fysio heb kan ik ook thuis werken zodat ik er in alle rust heen kan gaan. Op zich gaat het prima al heb ik toch wel dat ik de weekenden toch wel echt nodig heb om lekker weer bij de tanken. Ik kijk nu een beetje op tegen de volgende maanden. Omdat ik een aantal weken achter mijn verlof wil plakken moet ik dagen sparen. Met als resultaat dat ik tot mijn verlof (op de paasdagen na) geen vrij heb. Nog vier (lange) maanden te gaan dus!
Dat is ook wel heftig ja. Maar het werken zelf trek je dus nog wel? Ik heb het grote voordeel dat mijn zomervakantie (6 of 7 weken) geheel gecompenseerd worden na de vakantie. Betekent dat ik pas in november weer hoef te beginnen (en ik ga 2 dagen na de meivakantie met verlof, dus die dagen zal ik in ieder geval ook geen les meer geven). Ben bijna een half jaar thuis dus, heerlijk!
Zo hier zit de werkweek er ook weer op, dus nu weekend. Morgen ben ik jarig dus morgenochtend alles klaarzetten/klaarmaken voor de visite. Ik werk nu 5 dagen en ben van plan dat na de bevalling ook te blijven doen. Maar ik moet wel even kijken of dat allemaal gaat, anders ga ik terug naar 4 dagen.
Ja ik moet wel zeggen dat ik op dit moment blij ben niet te werken, ik denk dat het voor mij nu echt te vermoeiend zou zijn icm met de (mogelijke) harde buiken en ook nog mijn dochter. Maargoed wel fijn dat je het gewon aan kunt geven als je thuis wilt werken Rebekka! En A, je hebt dan straks toch ook nog de voorjaarsvakantie tussendoor? En dan de pinkster/paasdagen etc en dan alweer meivakantie. Dus hoef je als het goed is niet enorm veel te werken? En kijk je ook proefwerken/opdrachten ed na? Dat zou je evt dan meer thuis kunnen doen? Ik heb vandaag trouwens bij de apotheek magnesium gehaald. Ik had namelijk gelezen dat het ook tegen (oa) harde buiken kan helpen en hier in Frankrijk vaak voorgeschreven wordt door gynaecologen bij harde buiken. Ik heb het bij de apotheek nagevraagd en ik mag een verminderde dosis slikken (2 per dag, de kinderdosis, ipv 4). Ik lees er veel goede verhalen over dus proberen kan geen kwaad natuurlijk Verder zit er veel vitamine b6 en b12 in wat helpt tegen vermoeidheid en krampen/onrustige benen. Heb nu een kuurtje voor 4 weken dus even kijken of het helpt en zal het dan bij de volgende controle ook nog even extra navragen bij de gyn.
ik werk op kantoor en hoef geen fysiek werk te doen. Dat scheelt denk ik wel een hele boel. Dus de dagen kom ik goed door. Moet alleen uitkijken hoe ik zit. Ga ik met de benen over elkaar zitten of iets onderuit gezakt dan voel ik dat meteen in mijn rug. Wel heb ik sommige dagen hoofdpijn. Zet dat eenmaal in, dan is dat uiteindelijk alles overheersend. In dat geval ga ik soms wat eerder weg en haal ik die uren op een later moment in. De dagen dat ik naar de rechtbank moet vind ik wel erg vermoeiend. Soms best aardig stuk in de auto, dan de tijd daar, weer lang terug. Bovendien is het erg inspannend. Als ik van zo'n dag terug kom heb ik gegarandeerd knallende koppijn en doe ik die dag verder niks meer! Catherina, mocht ik er morgen heel onattent niet aan denken, alvast hele fijne verjaardag! Trouwens, net de geleende doppler uitgepropeerd. Stiekem toch wel erg leuk Hartje ging als een dolle en meneer/mevrouw was ook lekker aan het zwemmen. bleef er achter aan gaan om maar te blijven luisteren haha.
Weet je dat zeker??? Ik werk ook deeltijd in het onderwijs.. Maar mijn zomervakantie wordt niet gecompenseerd... dat is schijnbaar al bijna 2 jaar niet meer zo...
Middelbare scholen nog wel, basisscholen en mbo/HBO/wo niet meer inderdaad. Ik heb het nog nagezocht in de cao, dus moet kloppen @Luca: ik maak zo rond de 47 uur in de week, die vakanties worden dus gecompenseerd door de werkdruk gedurende de schoolweken te verhogen. Dus 'niet zo veel werken' gaat helaas niet op. Daarnaast vind ik persoonlijk (maar dat kan dus voor iedereen verschillend zijn) mijn werk bijzonder energievretend en ervaar ik snel stress. Wil uiteindelijk ook iets anders gaan doen, maar dat komt nog wel
Oh dat wist ik helemaal niet joh! Maar ja dan kan ik me voorstellen dat je moe bent en het veel stress met zich meebrengt Heb je evt de mogelijkheid om na de zwangerschap minder te werken? Heb even gemist of je dat ergens had geschreven (hoe bedoel je vergeetachtig ) Geef je les in een bepaald vak? Ik wilde altijd frans lerares worden Lijkt mij dus echt suuuperleuk! Maar misschien heb ik er wel een geidealiseerde kijk op
Goedemorgen allemaal! Wat is het hier rustig!! We zijn inmiddels alweer een tijdje wakker hier Vandaag ga ik lekker de kerstboom opbergen, heb er zin in! En het is 6 januari dus driekoningen, we gaan vanmiddag bij schoonvader met mijn ouders een galette des rois eten. Ik weet nog dat ik een tijdje terug in dit topic zo verbaasd over mezelf was dat ik helemaal geen dromen had over de baby/zwangerschap. Nou, dat neem ik nu 100% terug. Vannacht heb ik weer gedroomd dat het een jongen was. Het was ook zo overtuigend! En ik blijf maar dromen over van alles en nog wat Tja bij mijn dochter klopte het wel met de dromen, maar of dat nu ook zo zal zijn?? Nog 3 weken dan zullen we het hopelijk weten Verder beginnen mijn creatieve handen opeens weer te jeuken. Heb zo'n zin om van alles te maken! Eerstvolgende projecten die nog op mijn lijstje staan zijn; een muts voor mijn zusje en de sjaal voor mijn vader haken, ik ben ook bezig een mandje van zpagetti te haken (wil ik eigenlijk vandaag afmaken is zo gebeurd) en ik wil nog badbruisballen en scrubzout maken! Ohja ik heb mijn vriendin een berichtje gestuurd en ik mag dinsdagmiddag het wiegje op gaan halen! Leuk!
Goedemorgen! Ik ben juist net wakker, mm heerlijk! Nou dat dromen herken ik wil, droom zo maf steeds.. En ook hier wordt de kerstboom afgetuigd en alle spulletjes naar zolder gesleept. Maar eerst eens rustig ontbijten. Van een collega kan ik een wiegje lenen, mits haar kindje er dan uit is gegroeid haha dus dat wordt nog even spannend. Ach en anders kijk ik tzt wel even op marktplaats, genoeg keuze. Ga zo eens kijken hoe het staat met de uitzet. Als ik kijk welke spullen wij al hebben gehad, geleend, overgekocht en wat we nog moeten ophalen dan zijn we eigenlijk al een heel eind. Alleen nu nog het kamertje hihi. Maarja daarmee moet ik mij dus inhouden tot in ieder geval begin april. Is het huis dan niet verkocht, ga ik rustig aan beginnen met hier het kamertje inrichten, maar hoop zo dat dat in het nieuwe huis kan!!
Goeiemorguh! Tja over het werken. Ik zit al vanaf week 9 volledig in de ziektewet. Ik werk fulltime in het Speciaal Onderwijs. Maar helaas op invalbasis. Tot half februari heb ik een contract en krijg ik dus gelukkig volledig doorbetaald (ondanks mn ziekte) Maar daarna word ik betaald door het uwv en dat is toch een stuk minder helaas Gisterenavond ben ik naar de theatertour van So You Think You Can Dance geweest met mn beste vriendin. Was echt onwijs leuk!! Nu wel weer een dagje daarvan bijkomen Ben 't ziek zijn wel beu hoor!!
Hallo juni mama's, is er nog een plekje op het forum? Ik ben 14 juni uitgerekend van ons tweede kindje, een meisje deze x. Ons zoontje is met 32,5 geboren maar ik ga er vanuit dat deze dame haar tijd gewoon uit gaat zitten Ben benieuwd naar hoe jullie de zwangerschap ervaren. Ik ben wellicht nog nuchterder dan de eerste x, ben ik daarin anders of herkent iemand zich hier in?
Welkom Wendy! Kijk, gelijk een koningspaar dat is wel zo leuk! Ik kan je niet helpen aan vergelijkingsmateriaal wat betreft je vraag hoe iemand een tweede zwangerschap ervaart want ik ga op voor de eerste! Over vijf dagen weet ik wat het word (althans als ie een beetje meewerkt). Je zoontje had wel zin om eerder te komen, had dat een medische reden?
Goedemiddag juni mama's, Hoe is het met jullie? Hier gaat alles goed. Heb altijd in de zorg gewerkt en weet nu hoe frustrerend het kan zijn om je dement te voelen. Ik vergeet van alles en slaap overdag en snachts bijna niet haha. Vanmorgen zat ik stijf overeind omdat ik echt dacht dat ik moest werken. Maar gelukkig het is zondag Doen jullie wel of geen 20 wkn echo? Wij hebben de keuze gemaakt om het wel te doen.
Happymama, ik heb nog niet zo last van vergeetachtigheid, maar dat zal ongetwijfeld nog komen . Werk je fulltime (of ben ik nu vergeten dat je dat misschien al hebt gezegd haha, dan gaat mijn vorige zin niet op)? Wij hebben geeneens getwijfeld over de 20w echo, die wil ik graag laten doen. Staat gepland voor de 28e. Volgens mij laten de meeste deze echo wel doen toch? De combinatietest is iets wat wel veel minder vaak wordt gedaan. Hebben wij ook wel even over getwijfeld maar toch maar laten doen. Ik ben nogal een stresskip van mezelf dus hoopte op wat geruststelling die ik gelukkig met de uitslag ook heb gekregen!
Welkom Wendy, klets gezellig mee! Ik ken het dat je er de tweede keer veel nuchterder in staat, dat heb ik ook. Al was mijn situatie ten tijde van mijn eerste zwangerschap heeeeel anders dan nu. En het waren er toen 2, nu is het er 'maar' 1. Ik voel me wel heel anders, heb jij dat ook? De eerste keer bijna geen kwaaltjes en nu alleen maar. Meiden, ik baal.... Ik weet wat ik heb, waterpokken!!! Collega's plaatsen net fotoos van hun kindjes met waterpokken op Facebook en die plekjes zijn helemaal gelijk als mijne. En bij die kindjes is het vastgesteld. Lees allemaal enge verhalen over zwanger en waterpokken op internet... Zit me hier helemaal druk te maken mijn koorts blijft boven de 39, ben blij als ik morgen bij de huisarts geweest ben....
Wendy, welkom! Ik ben nu ook zwanger van de tweede. Met de eerste heb ik van 20 tm 40 weken met vroege weeen rondgelopen, opgenomen geweest, bedrust, de hele rataplan. En ik vond het dus vanaf maand 5 echt verschrikkelijk om zwanger te zijn, omdat ik gewoon niks meer mocht, alleen maar op de bank liggen. Na 15 weken platte rust ben je er dan echt wel klaar mee en wil je alleen maar dat kind eruit en je lijf weer terug. Nu vind ik het wel weer spannend, maar ik heb mezelf wel voorgenomen om optimaal van deze zwangerschap te genieten zolang het kan, omdat de kans nu eenmaal groot is dat het weer gebeurt (het is al een beetje begonnen helaas). Ik sta er dus wel heel anders in dit keer, want als het goed mag blijven gaan dan mag 'ie van mij echt tot 42 weken blijven zitten, neem ik echt alle kwaaltjes en ongemakken voor lief Als ik dan gewoon lekker naar buiten kan en kan pronken met mijn mooie buik vind ik het prima! Ik vind het wel jammer dat ik toch onbewust heel erg let op mijn buik en elk pijntje/krampje. Echt zorgeloos is het niet meer. Ben je spontaan bevallen of ging er nog iets aan vooraf? En worden er verder nog maatregelen genomen bij jou dit keer?
Hoi Rebekka, Goed om te horen dat je een geruststellende uitslag hebt gekregen met de combinatie test. Die hebben wij niet gedaan, ik ben erg bang van spuiten en wilde het risico niet lopen dat ik daardoor de kleine beschadig. De 20 wkn echo staat bij ons op de 24e gepland. Wil zeker weten dat alles goed is met de kleine meid. Ik werk nu maar 32 uur en niet meer in de zorg Misschien ben ik ook wel vergeetachtig omdat het thuis en op het werk erg druk is. Thuis verbouwen en werk bij een zorgverzekeraar.