welke kinderwagen en waarom?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door lovekisses, 6 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zon1980

    zon1980 Bekend lid

    16 dec 2007
    915
    174
    43
    Hier ook Mura 3 en ook erg tevreden om precies dezelfde redenen! En ook niet onbelangrijk, de prijs/kwaliteit verhouding vind ik erg goed.
     
  2. Sensa

    Sensa Bekend lid

    22 mei 2009
    591
    0
    0
    Pedagogischmedewerker
    Apeldoorn
    Hier een Mutsy slider. Wij hebben gekeken naar gebruikersgemak bijvoorbeeld het in en uit klappen, of onze dochter naar ons toe kon kijken voor in het begin, de wieltjes, de lengte van de duw stang, hoe compact de wagen is. En ook vier wielen. Wij zijn super blij met onze keuze! Het is een stevige wagen waarmee je alles in een handomdraai veranderd. Het beste kun je gewoon in de winkels gaan testen. Oh ja, qua prijs ook te doen. Succes!!
     
  3. Kaat888

    Kaat888 Actief lid

    11 jun 2012
    266
    0
    0
    Mutsy evo ! Schitterende en lichte kinderwagen
     
  4. Withinshin

    Withinshin Bekend lid

    1 okt 2009
    972
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hier de maxi cosi mura 3;

    - klein op te vouwen
    - grote reiswieg, dus kindje kan langer liggen
    -stevig en grote buggy zit, waardoor je langer plezier hebt van de wagen
    - luchtbanden, die je er ook zo af kunt klikken
    - buggy zit kan naar je toe en van je af
    - voorwiel kan zwenken of vast.

    Wij zijn er erg blij mee! ;)
     
  5. Manuk

    Manuk Fanatiek lid

    19 okt 2010
    2.751
    62
    48
    Vrouw
    Groningen
    Wij zijn erg tevreden over de quinny buzz
    We hebben de 4wieler, maar hebben er all-terrain banden onder gezet waardoor het eigenlijk 3wieler is geworden. Hierdoor hebben we voor en achter luchtbanden wat aangenamer rijdt dan de kunststof wielen die zo'n buggygeluid maken.

    We vonden deze wagen er sportief uitzien. Tevens is hij voor ons dusdanig compact op te vouwen dat ie makkelijk in de auto meekan.

    Voordeel wat ik ook vond was dat de kinderwagenbak makkelijk geswitcht kan worden met bv de MC voor even de supermarkt in. De adapters zijn namelijk hetzelfde dus kan gewoon blijven zitten.
    En je haalt de adapters eraf en switcht zo weer naar de buggyinzet welke je ook in een handomdraai om kan draaien naar je toe of van je af.

    Wij zijn tevreden!!
     
  6. carlaaa

    carlaaa Actief lid

    18 nov 2012
    354
    27
    28
    Mutsy, omdat ie zo lekker licht stuurt!
     
  7. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.300
    2.568
    113
    mutsy!! wij hebben de versie met schuimbanden. Daarom is hij heel licht , makkelijk in te klappen en je kan de wielen met 1 klik afhalen om 'm nog compacter te maken.
    Wij hebben hem nu 6 jaar en hij loopt nog steeds als een zonnetje.
     
  8. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Ik heb de Cameleon 3. Vind het een praktische wagen, goed op te vouwen (maar daarnaast kan ik hem ook helemaal in mijn auto zetten!). Ook vind ik het een mooie wagen! Ik heb in de winkel ermee gelopen en vond t echt de fijnste wagen.
     
  9. Leonizzie

    Leonizzie Fanatiek lid

    8 okt 2008
    2.448
    0
    0
    Jeugbeschermer Bureau Jeugdzorg
    BugaBoo Cameleon. Dit omdat;
    - het de lichste kinderwagen is om op te tillen, wat ik belangrijk vindt voor mijn rug.
    -Toen ook (maar misschien zijn er weer anderen) het makkelijkst en snelst op te klappen.
    - Hij is met 1 vinger te besturen dus makkelijk wendbaar.
    - De vormgeving vonden wij mooi.
    - De verstelbare stang dus ook handig voor lange mensen.
    - Je kan hem ook omklappen waardoor je de grote achterwielen voor hebt zitten wanneer je bijvoorbeeld op hest strand loopt.
    - Oh en we kregen er een gratis maxi-cosi bij.
     
  10. Deesjebeesje

    Deesjebeesje Bekend lid

    7 jan 2012
    888
    1
    0
    Den Oever
    Wij hebben onze kinderwagen via mp. De x-adventure (nogwat, maar kan even niet op het specifieke type komen) in het grijs/groen. Ik vind het een prachtige wagen, omdat het een combiwagen is (heel handig), ik wel van driewielers hou en de kleur me ook aanspreekt. Ook is het voorwiel vast te zetten, wat ik extra handig vind, omdat ik altijd ruzie heb met zwenkwielen. Bovendien zat er een maxi-cosi Citi bij.
    Voor €75,- mag ik er niet over klagen. Er zaten een paar drukknoopjes los, maar toevallig had ik al een tang en losse knoopjes (uit een tijd dat ik op naailes zat), dus heb ik er zo weer nieuwe in kunnen zetten.
     
  11. Bootjekatootje

    Bootjekatootje Actief lid

    23 aug 2011
    471
    1
    18
    Kinderdagverblijf
    Zelf de bugaboo3: soepel, makkelijk, vooral die klik-systemen, licht, praktisch maar wel duur!

    De joolz vond ik ook heel mooi
     
  12. Juliave

    Juliave Bekend lid

    8 feb 2012
    603
    0
    0
    Noord-Brabant
    Wij gaan voor de Joolz. Mijn man is lang, ik kleiner en voor ons allebei is deze super. Bugaboo is een stuk lager en ziet er dus bij mijn man niet uit :)
    In en uitklappen van de Joolz gaat erg goed. Ziet er mooi en degelijk uit. Kan niet wachten om met onze kleine rond te gaan rijden in deze kinderwagen.
     
  13. lovekisses

    lovekisses Bekend lid

    24 okt 2012
    713
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dames ik heb een keuze kunnen maken!! Was nog even naar een winjel gegaan en daar wat gereden en ingeklapt en we gaan nu voor de bugaboo. Ja hij is duur maar dat zijn alle baby wagens haha. Hij is klein en licht en mijn partner en ik zijn niet lang dus dat maakt de wagen wat prettiger. Jullie bedankt voor alle tips! Het heeft de keuze een stuk makkelijker gemaakt.
     
  14. Sensa

    Sensa Bekend lid

    22 mei 2009
    591
    0
    0
    Pedagogischmedewerker
    Apeldoorn
    Veel plezier ermee! Altijd je gevoel volgen.. :)
     
  15. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    8 jun 2011
    3.405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    Joolz day... Waarom?
    Super wendbaar, loopt prima in bos en mul zand en heeft luchtbanden. Hoge bak, vriend is groot en hoeft dus niet zo diep te bukken (bugaboo ligt bijna op de grond!) Leren duwstang bekleding (al je het zo noemt) dus duurzaam! Daarnaast vind ik het ook gewoon een enorm mooie wagen, stoer maar toch chique! succes met kiezen
     
  16. Ingsterr

    Ingsterr Actief lid

    24 okt 2012
    406
    5
    18
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Wij hebben de joolz gekocht! Erg leuke wagen en ook praktisch. Voor kleine kofferbakken en ook niet zwaar. Ik weet niet hoe het is als het kindje erin ligt. Daar moeten we nog eventjes mee wachten.
     
  17. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Hier de Bugaboo Frog. Waarom?

    Ontzettend veel ruimte in het mandje van het onderstel.
    Makkelijk te vervoeren. Met in en uitklappen.
    Makkelijk van reiswieg naar buggy te verbouwen.

    En daarbij een mooi design. Wij hebben hem nu voor beide kindjes gebruikt. En met toch wel wat verdriet doen we hem nu toch echt weg. Beide kinderen zijn er nu te groot voor.
     
  18. Moekje

    Moekje Fanatiek lid

    29 apr 2012
    1.021
    1
    38
    NULL
    Zuid-Holland
    Wij hebben een mutsy 4rider aangeschaft om de volgende redenen.

    - paste in het budget (anders was ik misschien voor de joolz gegaan)
    - licht gewicht (ivm bovenwoning alleen bereikbaar via trap)
    - duwstang was hoog uit te schuiven (ik ben nogal lang)
    - Makkelijk in de klappen (klik klik en hij is ingevouwen)
    - De reiswieg is hoog (heb een slechte rug dus laag tillen was geen optie zoals bijv. bij een bugaboo)
    - Ik was verliefd op de stof (denim)
    - Zit inzet kan 2 kanten op

    Ik heb de wagen nu 4 maanden in gebruik en ben er nog steeds helemaal happy mee!!
    Ik vind vooral het in en uiklappen heel erg handig, dat gaat zoooo makkelijk.

    minpuntjes:
    de reiswieg is aan de kleine kant.
    Niet heel erg compact voor het meenemen in de auto

    Maar beide zijn voor ons geen punt geweest om deze wagen niet aan te schaffen en ondanks ben ik nog steeds super super super blij me deze wagen
     
  19. Samvs86

    Samvs86 Actief lid

    19 sep 2011
    430
    0
    0
    Bugaboo cameleon. Vonden we het mooist, lekker compact in te klappen, rijdt lekker, kunnen sneeuwwielen onder, aanvullende bekleding is te vervangen (leuk als er eventueel nog een kindje mag komen). Ook showmodel gekocht, scheelde echt honderden euro's! Zus heeft er ook een en die beviel haar zo goed, dat ik niet echt twijfelde. Vond ook maar weinig andere echt mooi, behalve de joolz day. Maar die vonden we niet mooi meer op het moment dat ie wordt omgebouwd naar de wandelwagentje (onderstel en wielen vonden we erg groot).
     
  20. Sillywendy

    Sillywendy Actief lid

    1 aug 2012
    111
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij hebben gekozen voor de Mutsy Evo,

    Er is gewoon goed nagedacht over het ontwerp, makkelijk in en uit te klappen, veel ruimte voor boodschappen, lichtgewicht en goed wendbaar.
    Ook de duwstang met lederen bekleding vind ik fijn.
    Verder vind ik em gewoon een stoer uiterlijk hebben en de prijs is niet overdreven hoog.
     

Deel Deze Pagina