Bijna is het weer zover 8 februari is het weer carnaval. Ik ben in april uitgerekend en verzot op carnaval, wil dus heel graag nog wel even een paar uurtjes carnavallen. Maar.... Wat moet ik aan waar ik met de dikke buik in kan? Heeft iemand een idee of een website waar ze carnavalskleding verkopen voor zwangere .
Ik zit bij een vereniging, dus ik heb een boerenkiel met allemaal speldjes en frutsels, die kan ik lekker open laten hangen. Ik kreeg van verschillende vriendinnen de opmerking: Haha, jij kunt mooi als zwangere aso gaan met carnaval!
Hahaha nee nog nooit van gehoord. Ik zou gaan voor een fel gekleurde panty/legging en een oude rok/tuniek. Maar volgens mij heb je geen zwangerschaps kostuums.
Moest er erg om lachen: heb zelf niks met carnaval en zou m'n zwangerschap direct aangrijpen als excuus om niet te hoeven. Huurkostuums zijn er denk ik weinig. Maaaaarrrrr: je kunt van bijna elk kostuum wel een positievariant maken door de broek aan de voorkant uit te snijden (van heup tot heup, aftekenen met stift onder je buik langs) en er een stuk elastiek in zetten, zoals bij positiebroeken. veel plezier!
hahaha nonnenjurk vind ik geniaal... verkleed als zwangere non whahahahahaha Ik dacht eigenlijk ook gelijk aan een boerenkiel... Ik sla carnaval dit jaar helaas over... heb nu al last van BI
Hier ook een carnavals fan die in april uitgerekend is Ik heb zwarte positie broek van hm (zit fijn chloorvlek op dus prima voor dan..) en daarop doe ik t gouden jasje van manlief (vorig jaar bij action ) en dan nog shirt erop.... Verder heeft manlief boevenpak waarin ik nog kan groeien Ik denk niet dat er iets speciaals is,maar zoek iets ruims van je man of simpele kiel..... Vind t zonde om er iets voor te kopen,maar Miss bij action of zo daar kost t bijna niks Vriendin had vorig jaar ook zo.n glimjasje van de action... Ach bij carnaval kan en mag alles hè dus komt vast goed
Als ik nog een beetje rond kan lopen ga ik ook wel even naar de intocht kijken met carnaval. De kroeg in ga ik niet meer redden denk ik... Heb vorig jaar een kiel gekocht waar ik hopelijk nog net in pas en anders idd ook nog een nonnenpak liggen. Heb vroeger ook wel eens een handdoek om mijn haar gedraaid en een badjas aan gedaan. Met schminck een maskertje op mijn gezicht gezet en klaar! Weet niet waar je gaat carnavallen, maar hier hoeft het niet mooi te zijn als het maar leuk is!
Heb ook een keer in de stad gelopen op mn sloffen en mn badjas aan... Had geen maskertje maar een krant onder mn arm en een koffiemok in mn hand Blijft leuk, Carnaval