Hier is 'n test: http://imageshack.us/a/img835/6212/imag0780m.jpg en http://imageshack.us/a/img28/8933/imag0782q.jpg Ik hoop dat morgen komt iets beetje knal positief worden dan vandaag. Maar ik heb wel last van mijn baarmoeder en onderbuik. En heb ook beetje strak buik gevoel. Verder heb ik geen last meer van.
Misschien dat het op scherm niet zo duidelijk is als in het echt, maar mij lijkt het dat de test positief was op CD20 en CD21. Op de laatste lijkt de teststreep mijns insziens lichter dan de controlestreep. Ik zou ook doortesten als ik jou was.
Wel een dun lijntje LF...hoop niet dat het een pennestreep is en dus negatief... Of is ie in het echt duidelijker dan op de foto?
Goedemorgen! Zijn voor onze eerste ronde, eerste kindje bezig en ging vanmorgen een test doen, ongi bleef uit. Binnen een minuut verscheen er een plusje. Wat denken jullie?
Dank je wel! Kan het nog niet geloven hoor. Is eerste ronde voor eerste kindje, dus had nergens op gehoopt. Maar dan dit...?! Ml en ik zitten maar een beetje beduusd aan de tafel!