Wie ook opnieuw ivf/icsi voor een brusje?

Discussie in 'MMM clubs' gestart door wanda73, 6 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wanda73

    wanda73 Actief lid

    24 dec 2010
    242
    0
    0
    zoekende
    Kampen
    Hallo,

    wie begint er net als ons dit jaar met ivf/icsi voor een brusje?

    Ik ben in augustus bevallen van een zoontje en we willen nu graag weer opnieuw zwanger raken. Vooral ook omdat ik niet meer 1 van de jongsten(39 jaar) ben. Ons zoontje is met icsi tot stand gekomen

    Aankomende woensdag hebben we onze 1ste afspraak weer met onze fertilliteitsarts. Vind het allemaal wel weer heel erg spannend.

    Wij worden geholpen in de Isala klinieken in Zwolle.

    groetjes wanda
     
  2. visje2007

    visje2007 Bekend lid

    19 jan 2009
    702
    1
    0
    Hoi wanda,
    Wij beginnen in februari ook ergens weer met prikken etc voor 'n 3e ronde, ook icsi traject (wij kunnen ook niets anders)..
    Helaas zijn de andere pogingen niet goed gegaan, dus hoop dat deze 3e poging wel wil lukken!!
    Bij ons zoontje was het in 1x raak, maar zo zie je maar..geen enkele behandeling is gelijk!
    Wij zitten in umcg groningen.
    Moet nu wachten tot ik ongesteld wordt en dan moet ik eerst met de pil beginnen.. Dan zal ik daarna weer'n lijst krijgen met de daarop geschreven data wanneer ik wat wanneer moet prikken en wanneer ik de echo's heb.
    En natuurlijk weer'n hoop briefjes om medicatie op te kunnen halen om de koelkast weer te vullen *zucht*
    Heb je eerst nog intake gesprek? En is in zwolle ook'n wachtlijst of denk je direct te kunnen beginnen?
    En nig gefeliciteerd met jullie kleine! 4mndjes, nog'n ukkie hihi. Zal ff druk worden voor je, maar snap ook dat je niet te lang kunt wachten gezien je leeftijd!
    Ik ben nu 31, wordt mrt 32..maar merk al dat de hoeveelheid eitjes verminderd in de stimulatie!
    Liefs, visje.
     
  3. wanda73

    wanda73 Actief lid

    24 dec 2010
    242
    0
    0
    zoekende
    Kampen
    Hey visje,

    toen ik belde voor een afspraak was er toen een wachttijd van 8 tot 12 weken! Ze willen hier altijd een gesprekje voordat je opnieuw begint met ivf/icsi, vind dat zelf ook wel prettig! En dan hopelijk mogen wij in febrari starten met de 1ste poging voor een brusje, want dan is het 6 maanden geleden dat Yannick werd geboren en Zwolle wil dat er minimaal 6 maand tussen zit!

    Bedankt voor je felicitatie! Hij was gister alweer 20 weekjes, pff wat gaat de tijd toch snel zeg!

    Ik hoop voor jou/jullie dat de volgende ronde vruchtbaar mag worden/zijn!!!
    Wens je veel succes

    groetjes wanda
     
  4. muk

    muk Actief lid

    30 aug 2012
    100
    0
    0
    visagie en haar stylist
    hoi dames,

    Ik heb 29 dec ivf gehad en nu aan het afwachten. Sinds gisteren heb ik buikpijn het voelt als menstruatiepijn heeft iemand dit ook meegemaakt wat zal het toch zijn.

    Maak me een beetje druk, heb wel veel rust.
     
  5. visje2007

    visje2007 Bekend lid

    19 jan 2009
    702
    1
    0
    Hoi hoi,
    Wanda: dan zijn we misschien wel samen aan het stimuleren! Zou leuk zijn.
    Ons zoontje is nu 2jr en 1mnd, is geboren op 7dec. Ik hoop ook zo dat deze poging rak mag zijn- 3 maal is scheepsrecht, toch?!!!

    Muk: oee wat spannend meis!! Heb je nu dus 1wk achter de rug... En buikpijn zegt eigenlijk helemaal niks, zolang je geen bloedverlies hebt is er nog niks aan de hand! Duimen duimen duimen!! Hopelijk gaat alles goed!

    Liefs, visje
     
  6. eekhoorn

    eekhoorn Actief lid

    8 okt 2010
    334
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoi wanda, en anderen...

    Wij gaan ook starten met IVF, ik heb over twee weken de uitgangsecho, en als alles goed is gaan we dan van start. Ik ben inmiddels ook 39 en vind het reuzespannend! Mijn dochter is nu anderhalf, zij is via IUI gekomen.
     
  7. wanda73

    wanda73 Actief lid

    24 dec 2010
    242
    0
    0
    zoekende
    Kampen
    Hallo Muk en Eekhoorn, welkom in deze cluppie!!

    Muk, ik heb ook buikpijn gehad en zelfs het gevoel dat ik ongesteld moest worden, maar ik was toch zwanger van mijn zoontje!!
    Tis gewoon afwachten totdat je mag testen, kweet tis niet makkelijk om maar te moeten afwachten maar meer kun je niet doen en je zelf gek maken heeft al helemaal geen zin!!
    Succes meid!

    Visje, het zou wel leuk zijn als we samen tegelijk opgaan in de stimulatie en zo!!
    Is dit je laatste poging voor een 2de kindje?

    Eekhoorn, ik zie dat je net zo oud/jong bent als mij, grappig!
    Heb je met de iui ook hormonen moeten spuiten??

    groetjes wanda
     
  8. muk

    muk Actief lid

    30 aug 2012
    100
    0
    0
    visagie en haar stylist
    hoi allemaal,

    Ik weet het gewoon niet meer ik heb al 3 dagen last van buikpijn net alsof ik moet menstrueren hele gevoelig borsten dus ben effe de klus kwijt. Ik heb 29 dec punctie gehad en 31 de tp wanneer wou ik het beste kunnen testen denken jullie. Deze keer ben ik erg neveus ik weet niet waarom heb ik hiervoor niet gehad.
     
  9. visje2007

    visje2007 Bekend lid

    19 jan 2009
    702
    1
    0
    Hoi hoi dames,
    Ik begin hopelijk in februari met de 3e poging, maar we zijn gauw voor het einde vh jaar overgestapt naar pno verzekering, dus heb ik nu nog 2 pogingen.. Gelukkig.... Al hoop ik natuurlijk niet dat ik het nodig heb!! En dat we voor niks 'n vet dure verzekering hebben afgesloten ;) !

    En lieve muk.. Probeer jezelf niet gek te maken, al snap ik je volkomen en zijn mijn woorden makkelijker gezegd dan gedaan... Eigenlijk zijn je pijnlijke borsten ook'n symptoom van zwangerschap hè meis!!
    En als je 31e tp hebt gehad kun je beste nog even wachten, maar zou je theoretisch op dag 13 wel kunnen testen..dan is de kans dat als je zwanger bent je hcg hormoon ook te meten valt op'n test. Anders ben je straks teleurgesteld met'n negatieve test, terwijl dat helemaal niet zo hoeft te zijn!

    Ik kan me in elk geval nog herinneren dat mijn 1e symptomen waren; blauwe aderen in borsten, gevoelige tepels, snel opgeblazen gevoel, harde ontlasting en voelde al snel mijn baarmoeder 'harder' worden alsof er klein ballonnetje in zat...en in de 2e week al vaker plassen.
    Misschien kun je hier iets mee? Sterkte meid..ik denk aan je! Het zijn even zware dagen, flink afzien...maar je kunt helemaal niks, behalve de natuur z'n gang laten gaan....

    Liefs en knuff,
    Visje
     
  10. muk

    muk Actief lid

    30 aug 2012
    100
    0
    0
    visagie en haar stylist
    Dank je wel allemaal, normaal ben ik relax maar nu ppfff valt niet mee het wachten
     
  11. E82

    E82 Actief lid

    15 jun 2011
    306
    0
    16
    Hey Dames,

    Ik xou me ook graag bij jullie aansluiten.
    Ik zal me even voorstellen, ik ben 31 jaar oud en mama van een zoontje van 4 jaar.
    Toen hij 9 maanden was ben ik gestopt met de pil en toen hij 1 jaar werd zijn we voor het echie bezig gegaan voor een brusje.
    Maar tot op heden nog geen brusje helaas. Wel 5 miskramen verder.
    1 eierstok lichter en 2 zware operaties achter de rug. Waarvan de laatste 28 aug was in VU ziekenhuis amsterdam.
    Heb een niche operatie 2x gehad. Ons zoontje is doormiddel van een spoedkeizersnede geboren.
    En na de ongesteldheid bleef het altijd doorsukkelen met oud bloed.
    Bleek dat ik een niche heb een holte aan de keizersnedelitteken.
    In maart 2012 geopereerd in Spaarne zh in Hoofddorp helaas niet geholpen. In aug dus in A'dam
    Mochten hierna een 1/2 jaar niet verder met zwanger worden. Hebben inmiddels 7 iui achter de rug.

    24 jan hebben wij de intake voor ivf ook in zwolle. ben benieuwd
     
  12. visje2007

    visje2007 Bekend lid

    19 jan 2009
    702
    1
    0
    Jeetje E82..
    Wat een heftige geschiedenis heb je achter de rug zeg!
    Hoe ben je er nu onder, na alle ellende?
    Knap dat je doorgaat met ivf, al weet ik uit ervaring dat je je grenzen gaat verleggen en alles geprobeerd wilt hebben!
    Hoe is het nu met die niche? En je hebt een eierstok moeten laten weghalen? pffff erg hoor!!!
    Hopelijk wordt al je moeite beloond met een prachtige zwangerschap!!!
     
  13. E82

    E82 Actief lid

    15 jun 2011
    306
    0
    16
    Hoi Visje,

    Ik ben er zelf nu wel weer redelijk onder. Maar ben dan ook al vanaf de zomervakantie bij huis. Dit in eerste instantie door de operatie, mocht toen pas weer eind nov werken. Maar ik merkte dat de "koek" wel een beetje op was.
    Dit ook door andere factoren hoor. Waaronder dat mijn moeder 13 feb jl. kreeg te horen dat ze blaaskanker had, maar hier kun je niet aan overlijden, maar bij de scan bleek dat ze uitzaaiingen in haar hele lichaam had. 15 april is ze al overleden. Dat ging echt super snel. En dit in combinatie met onze kinderwens en miskramen en ik altijd maar door ben gegaan met werken en nooit echt alles hebt verwerkt.
    En ook nu mogen wij niet meer natuurlijk bevallen, vanwege de niche-operaties. Dit was allemaal wel even k*t.
    De niche zelf is nu binnen beperking, maar aan de niche was nu weer een kleine holte ontstaan. 4 maart weer naar A'dam en hopen dat hij niet groter wordt.

    Verder ben ik onder behandeling bij psycholoog en heb hier ontzettend baat bij gehad en heb nu nog 2 gesprekken en dan rond ik het af.
    En ga ik langerzamerhand weer voor de klas staan.
    Kortom het was best heftig, en hoe graag mensen om je heen je willen helpen. Op 1 of andere manier kan dat niet. Het is zo lastig om iets wat je graag wil en niet kunt/mag krijgen om dan altijd vrolijk en opgewekt te bijven naar anderen die dat wil hebben. Al ging mij dat atijd goed af om die "masker op te zetten. Ben eigenlijk ook niet zo'n type die gauw bij de pakken neer gaat zitten, maar wil een binnenvreter.

    Maar het gaat nu dus best goed.

    Vind het wel weer spannend om straks weer te beginnen en hoe ik dan de teleurstellingen weer ga oppakken. Maar we gaan het beleven.

    Zo heel verhaal over mijzelf.

    Maar ik zie dat jullie icsi doen. Dat is ook niet niks. en ik zie dat jullie beide pogingen mislukt zijn, heel erg jammer voor jullie. En dan ook nog 1 miskraam. Jullie hebben ook al wat teleurstellingen te verwerken gehad. Lastig of niet?

    en idd je gaat je grenzen verleggen, maar ja als de wens zo groot is.

    Hopelijk wordt 2013 een super goed jaar voor iedereen!!!
     
  14. wanda73

    wanda73 Actief lid

    24 dec 2010
    242
    0
    0
    zoekende
    Kampen
    Hallo, ik heb vandaag het gesprek gehad met onze fertilliteitsarts en als ik nu weer ongesteld wordt moet ik op dag 2 komen voor een echo om te kijken hoeveel eiblaasjes er zitten en ik moet bloed laten prikken om te kijken hoe mijn hormoonhuishouding ervoor staat! Mocht alles goed zijn dan mag ik bij de volgende ongesteldheid beginnen met het spuiten van hormonen en gaan we voor een brusje!! VInd het zo spannend!!
     
  15. White

    White Lid

    9 jan 2012
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben eigenlijk wel benieuwd hoe dat gaat bij een tweede...
    Moet je eerst weer een jaar 'proberen' of mag je gewoon een afspraak maken in het ziekenhuis?
     
  16. visje2007

    visje2007 Bekend lid

    19 jan 2009
    702
    1
    0
    Hoi wanda, spannend en goed nieuws!
    Dus nog wel even 2 menstruaties afwachten... Maar dan kun je ook echt beginnen!!
    Hopelijk straks allemaal goede berichten van ons allemaal!!
    Liefs
     
  17. muk

    muk Actief lid

    30 aug 2012
    100
    0
    0
    visagie en haar stylist
    dames, ik kon niet meer wachten en heb een test gedaan vandaag dus 3 dagen tevroeg, maar hij is gewoon POSITIEFFFFF. Maar zou het nog tevroeg zijn denken jullie.
     
  18. visje2007

    visje2007 Bekend lid

    19 jan 2009
    702
    1
    0
    Ohhhhh YES! MUK wat fantastisch nieuws!!!
    Gefeliciteerd meis, je kunt er wel vanuit gaan dat dit goed is hoor!!
    Het pregnyl is nu echt al wel uit jr lichaam, dus dit is gewoon je eigen vette hcg hormoon!! Hrb jr't ziekenhuis al gebeld? Gewoon doen hoor, des te eerdrr plannen ze'n 1e echo voor je!!
    Top man, ik ben blij voor je!
    En tevens denk ik ; hmmmmm IK WIL OOK hihi!
    Geniet ervan, en probeer erin te geloven! En doe gewoon morgen, overmorgen nig'n test..kun je nog meer blij zijn :))
    Dikke knuffel meis!
     
  19. muk

    muk Actief lid

    30 aug 2012
    100
    0
    0
    visagie en haar stylist
    nou ik kan het niet geloven wij zijn al 5 jr bezig maar ga zeker morgen nog een test doen. Ik gun het echt iedereen echt van harte.. ik ben gewoon in shok ongelooflijk.
     
  20. muk

    muk Actief lid

    30 aug 2012
    100
    0
    0
    visagie en haar stylist
    heb trouwens clearblue digitaal getest en sond gewoon ZWANGER 1-2 wk
     

Deel Deze Pagina