Tilaena, tis een foto? Geen filmpje? Lely, wat naar meid! Al komen steken mij wel bekend voor hoor! Heb ze nog regelmatig maar schijnen toch echt je banden te zijn.. Maar kan het me voorstellen dat je je extra zorgen maakt na dat bloedverlies! Ik duim voor je!! *knuf*
Lely, ik duim voor je dat alles goed is. Hoop dat het bandenpijn is en verder niets raars. Sterkte, als je het niet vertrouwd even de HA of VK bellen.
Thanks T zit wat meer naar t midden.. tot nu toe had ik alleen maar pijn in mn liezen.. weet t ook even niet meer..
Ik kan hem nog niet bekijken Krijg helemaal niks te zien nu.. Iemand die hem wel kan bekijken? Ohja, Tilaena, hou je er wel rekening mee dat iedereen nu in je albums kan kijken? Weet niet of dat je bedoeling was namelijk Daarom upload ik ze altijd in dropbox, kun je een anonieme link opsturen zonder iedereen ook gelijk de rest ziet.. @ Lely, kan het zijn dat je jezelf nu iets verkrampt? Ik had namelijk ook ontzettende pijn in me onderbuik , net boven je-weet-wel toen me hond in me buik was gesprongen.. Ook omdat ik mezelf onbewust aanspande van onderen en aangezien je banden enz al heel wat te verduren krijgen, gaat dat dus extra snel pijn doen.. Aldus mijn vk
lely drink je genoeg? misschien voel je je nieren die wat harder moeten werken, heb ik ookal een keer of 2 gehad, onwijze steken enzo voor een minuut of 5 en dan was het weg
Heeeeel mooi! Lijkt op mijnes (hihi ben altijd weer opgelucht als een andere 10 weken echo er net zo uitziet als die van mijn uk en dan zijn we mooi gewisseld van datum.. Ik eerst de 14e en jij de 15e en nu andersom..
zal even kijken of ik hem in ander album kan kijken en alles wat je kan zien is openbaar rest zit en wachtwoord op hoop dat ie nu werkt, het kan wel even duren voordat ie laadt
Dat aanspannen zou kunnen.. zal zo eens gaan lopen kijken wat er gebeurd Tila t duurt al een half uur inmiddels.. t zit rechts van mn navel, iets omlaag.. Zolang ik geen bloed meer zie zal t vast goed gaan..
lely ik denk dat het ook gewoon goed is, en misschien wat verrekt of iets dergelijks of toch banden of baarmoeder. maar als je het niet vertrouwt dan gewoon bellen morgen naar de vk of naar de hap vanavond. Maar geen bloed is altijd goed.
@ Tilaena; oke Omdat iedereen nu kan zie hoe je eruit ziet, d8 ik; ik meld het ff Ik heb je nu nl ff in 't groter kunnen bewonderen ipv zo'n klein profielfotootje wat je toen had.. En meid, mag ik heel eerlijk zeggen dat ik jouw overgewicht reuze mee vind vallen? Had erger verwacht na jou reacties te lezen maar valt me reuze mee! *moestikffzeggen* @ Lely; hier helpt een warm bad of douche altijd heel goed tegen buik/banden/liezen/spannings enz pijntjes.. & sowieso morgen gewoon vk bellen dat je een echo wil.. Dan ben je gewoon gelijk gerust gesteld.. Anders zit je tot 12 weken nog in onzekerheid en dat duurt nog lang!
Even snel: Lely, ik denk zelf meer aan je darmen. Is het hevige, matige of lichte pijn? En als je het niet vertrouwt, dan zou ik inderdaad even bellen. Mamalicious en Tilaena: Prachtige echo's! Mijn echofoto's zijn een beetje een zooitje, ik vind die van 12 weken mooier eigenlijk! Maar het echte wachten is natuurlijk op het eerste "live" beeld over een week of 20.
Raket, leukkkk!! En Tila, fijn dat alles ok is Beetje goed gevoel bij dit zkh? Zo klinkt het iig wel! Sorry dat ik verder zo stil ben, is weer goed mis hier qua ziek-zijn En alle angsten worden ook weer 1000x erger, dus babytje is weer dood in mijn hoofd - zó naar! Ben er al helemaal verdrietig van en 'kom er niet uit'... Gelukkig morgen weer een afspraak in het zkh, weet ik iig waar we aan toe zijn. Bahbahbah, ben dit lichaam met die verlammende misselijkheid, enorme buikpijn en stomme gedachten méér dan beu >.<
Madelief gewoon doorgaan zoals je bezig bent, want je doet het super en bent sterker dan je denkt. Fijn dat je morgen weer mag. En ja alle vertrouwen hier in het erasmus