Nu sporten en zometeen wegen!!! Spannend! 24 december was het 64.3 Vorige week maandag 62.1 Ik hoop vandaag dat ik zestig kan zeggen
Peace de loopband ging goed ben er een half uurtje opgewekt dus. Denk toch dat ik zodadelijk nog ga zwemmen. Groetjes
Even een teken van leven! Op 1 januari jl. zat ik rond de 62,2. Vanochtend woog ik 60,6! Ik ben tevreden! Gaat niet zo hard als sommige anderen maar zal denk ik wel aan gewicht liggen! @Minaa; zijn wij nu even lang? 1.63? Volgens mij gaan we helemaal gelijk op! @troelala: schreef jij eerst onder een andere naam? Volgens mij heb je al vele pogingen gedaan? Nu lijkt het goed te gaan! Knap! @ de rest: succes!!!
@troelala, het is inderdaad beter dan niks en 1 kilo is ook al wat! @ spiffy, ja bijna wel! Ik ben 1.64. Wat is jou streefgewicht?
Zal ff snel mijn menu plaatsen. O:groentensap L: 2 sneetjes speltbrood met tomaat en guacemole A: broodje shoarma met klein handje frietjes. (xtra groenten toegevoegd) zo ff op de tel kijken hoe ik dan verder zit vandaag.
1kilo per week is echt wel veel hoor! en zeker met het gewicht dat je weegt? ik vind dat sommigen wel veel verwachten. Minaa! super hoor je bent dan in 3 weken bijna 4!! kilo kwijt
zo lekker het eten op. denk dat ik vanavond nog wat fruit pak. ik heb wat ruimte in de calorieen. zit op zo'n 900 (de rest van de dag was zuinig) moet ff wat meer tussendoor pakken. ik had alleen geen honger.
@minaa: scheelt een cm! Haha. Mijn streefgewicht is 56 kg maar weet niet of dit haalbaar is. Met 58 kg ben ik ook al tevreden. en jij?
Zo even niet terug gelezen. Vanmorgen wezen wandelen naar mijn oppaskindjes(ben gastouder) is kwartier heen en kwartier terug. Nog hardgelopen. Met evy En we hebben via een crosstrainer gekocht voor 25 euro dus die ga ik vanaf morgen ook gebruiken...heerlijk kijken of het bevalt bevalt het zo ja kan ik altijd een goeie halen zo nee is het ook niet zonde van het geld
@ cherie, hm misschien verwacht ik ook te veel.. Geniet lekker van je extra calorieën die je nog over hebt! @ spiffy, haha weer precies hetzelfde! Ik hoop ook op de 56 te komen maar 58 is ook goed inderdaad! Ik begin eerst maar met 58
Nou minaa, buddies dan ! We gaan gelijk op! Ik streef naar 0.5 kilo per week. Tot nog toe is dat gelukt. Volgende week maandag op de 60 kg?
Nou meiden, zo te lezen gaat het allemaal lekker met jullie. Ook al ben je iets minder afgevallen of zelfs aangekomen, zet door. Jullie kunnen het echt! Hier gaat alles top. Ik zat vandaag nog onder de 900 kCal, dus ik heb net heerlijk genoten van een cracker met oude kaas. Jammie! Verder was ik ook zeer gelukkig met de weegschaal. Precies een kilo eraf sinds vorige week woensdag. Woensdag is mijn eigenlijke weegdag, dus dan weet ik het definitief. Dat betekend dat ik ongeveer 3 kilo kwijt ben sinds 1 januari (toen had ik nog geen werkende weegschaal).
o lieve meisjes.. ik had willen reageren maar ben net om 7 uur op de bank KO gegaan... (niet eens gesport vandaag!) maar ben zo gaar. dus hou t ff lekker zo. btje bankhangen en tv kijken. zit nog wel supervol dus denk dat ik niks meer eet vandaag
Pfff ik zit op de bank en wil nog gaan sporten. Heb het zo door en door koud, op het werk is het erg koud en thuis deed de verwarming het 2 dage niet, hij is nu net weer aan... maar ik ga zo toch nog maar even steppen denk ik. Morgen mijn weegdag! Ik kom straks nog even hier terug.
@minaa: balen dat het net minder was dan je had gehoopt maar vind het toch knap hoor.. @porky: goed bezig zeg.. @cherie: jij hebt dus eigenlijk een luxe probleem dat je meer moet eten hahaha.. @peace: wow gewoon bijna 3 kilo in 1 week eraf.. goed hoor. welk boek van sonja doe jij?? en welke week ben jij nu? ik doe: je ideale gewicht bereiken en behouden. en ben nu aan weekmenu 6 begonnen.. en nu dus -10 kilo op dit moment. @eylem: wat had je aan je schouder dan? @zustertje: ook al goed afgevallen.. knap hoor.. @troelala: vind het uberhaupt knap dat jullie ww kunnen, vind dat hele dagen calorieen tellen echt niets. liever gewoon iemand die me verteld wat ik mag, en lust ik het niet dan vervang ik het voor iets gelijks. dus ik bewonder jullie eigenlijk wel.. @toekomstigemam: goed bezig geweest dus.. en 25 euro voor een crosstrainer.. das tenminste een goede deal. @moi89: wow jij ook al 3 kilo eraf.. goed hoor.. en lekker extra genoten dus.. @snoopy: goed hoor dat je je toch nog van de bank af kan krijgen terwijl je op ben.. ik sport altijd smorgens ivm opvang bij de sportschool maar moet er ook niet aan denken om savonds nog aan de bak te moeten naar een dag met 2 drukke kids ben ik altijd op. hier: goed en slecht nieuws bij internist, ik heb een ontstoken darm, goede nieuws is dat het geen collitus of crohn is, maar wat het wel is dat weten ze niet. ze hebben gelijk weer bloed afgenomen en andere testen gedaan uitslag hoor ik nu 6 feb. en aan de hand daarvan kijken we verder. nu wel aan de ontstekingsremmers dus we zullen wel zien. mn oudste smurf ligt al op bed gelukkig alleen mn jongste smurf houd niet zo van slapen, dus daar ben ik meestal wel een paar uur mee zoet, tot een uur of 23.00 morgenochtend eerst met mn jongste smurf naar het ziekenhuis voor een koemelk provocatie test en daarna en overmorgen ben ik bij mn vader in zierikzee, dus kan ik niet online komen want hij heeft een hele trage computer waar ik echt gek van word als ik daarop moet typen.. dus tot donderdag weer. zet hem op iedereen..
He ladies! Morgen mijn weegmoment, ben heel benieuwd! Hoop zo om onder de 75 te zitten.... Vandaag met mijn menu rond de 1200 kca. Nog 1 puntje over, maar heb geen honger/trek.
@ spiffy, ja is goed! Volgende week 60 kilo! ik ben trouwens 21 en jij? @ snoopy, lekker sporten krijg je het warm van! ben benieuwd voor je weegdag morgen! @jacenhenk, sterkte! En tot donderdag