Even voorstellen

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door Sammelskee, 16 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sammelskee

    Sammelskee Bekend lid

    16 jan 2013
    543
    1
    18
    Roosendaal
    Hallo allemaal,

    Ik ben Samantha, 23 jaar oud en ben er sinds maandag achter dat ik in verwachting ben.
    Ik slik al jaren de pil maar vanaf maart vorig jaar werd ik opeens niet meer ongesteld. Paar keer bij de huisarts geweest, daar medicijnen voor gekregen maar dat werkte niet. Inwendig onderzoek en zwangerschapstesten waren negatief.
    Conclusie, ik moest gewoon verder gaan met de pil en ik hoefde me geen zorgen te maken.

    Totdat de laatste weken mn buik opeens hard aanvoelde en ik het toch niet vertrouwde en weer een afspraak maakte bij de huisarts.
    Wederom kreeg ik te horen dat ik niet zwanger kon zijn maar ik mocht van hem wel naar het ziekenhuis om een echo te maken op de rontgenafdeling.
    Zo gezegd, zo gedaan. De dokter zet dat apparaat aan en zet die stick op mn buik en daar was het dan, heel duidelijk te zien, een kindje in mn buik!

    Dat was even schrikken! Ze konden op de rontgenafdeling niet zeggen hoelang ik al zwanger ben helaas.. dus dat weet ik op het moment nog niet. Ik heb morgen een afspraak bij de verloskundige en dan gaan ze kijken hoelang ik ongeveer zwanger ben.

    Mn wereld stond even op zn kop, maar het kindje is van harte welkom, ook al is het niet gepland!

    Groetjes Samantha
     
  2. Sammelskee

    Sammelskee Bekend lid

    16 jan 2013
    543
    1
    18
    Roosendaal
    Vanmiddag naar de verloskundige om te kijken hoelang we ongeveer zwanger zijn! Ben benieuwd! Nog 4 uurtjes wachten...
     
  3. JeDa

    JeDa Lid

    10 jan 2013
    34
    0
    0
    NULL
    NULL
    Welkom! Gefeliciteerd. Jeetje wat een verhaal zeg! Succes bij de verloskundige!
     
  4. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Wow! Spannend zeg! Heb je echt geen idee hoe lang je al zwanger kunt zijn? Gefeliciteerd trouwens en welkom hier :D
     
  5. Sammelskee

    Sammelskee Bekend lid

    16 jan 2013
    543
    1
    18
    Roosendaal
    Nee ik heb geen idee, ik ben al die tijd niet ongesteld geworden en gewoon de pil geslikt.. wat ze dachten op de rontgenafdeling rond de 20 weken ofzo..
     
  6. Talvi

    Talvi Niet meer actief

    Wat spannend zeg! Heel veel succes en dat je kleintje maar blij en gezond mag zijn :) Liefs
     
  7. Jazziepooh

    Jazziepooh Niet meer actief

    Welkom!
    Wauw, wat een verhaal! Gefeliciteerd in ieder geval.
     
  8. Zolief

    Zolief Fanatiek lid

    2 jan 2012
    1.413
    44
    48
    Onderin Nederland
    Wauw dat is wel even schrikken. Dan ben je al op de helft! Dat wordt een snellere voorbereiding dan andere vrouwen hebben op de komst van hun kindje.
    Gefeliciteerd en geniet er van!

    Weet je al meer hoe ver je ongeveer bent?
     
  9. Sammelskee

    Sammelskee Bekend lid

    16 jan 2013
    543
    1
    18
    Roosendaal
    We weten al wat meer ondertussen! We hebben nog iets minder voorbereidingstijd dan we dachten..
    Ik ben namelijk al ruim 30 weken..

    Morgen wordt ik door de verloskundige gebeld om afspraak te maken voor echo om te kijken of alles goed is met de orgaantjes en een intake gesprek, ook maar morgen de kraamhulp regelen.
     
  10. Mama in spe

    Mama in spe Fanatiek lid

    2 aug 2010
    1.837
    0
    0
    Noord-Holland
    Wauw meid! Heb je nergens last van gehad dan al die tijd?
    In ieder geval welkom en gefeliciteerd!
     
  11. Sammelskee

    Sammelskee Bekend lid

    16 jan 2013
    543
    1
    18
    Roosendaal
    Nee ik heb helemaal nergens last van gehad! Wat dat betreft mag ik blij zijn geloof ik, maar had het toch wel graag vanaf het begin mee willen maken allemaal!

    Dankjewel allemaal!
     

Deel Deze Pagina