In de spits 160 km moeten rijden morgen. Wel of niet?

Discussie in 'De lounge' gestart door Sukke, 20 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    Mijn man moet morgen voor zijn opleiding naar Enschede! Dat is vanuit
    ons 160 km rijden.


    We hadden soort verwacht dat deze bijeenkomst afgelast zou worden maar tot nu toe nog niet!
    Op zich ben ik nooit zo " bang " aangelegd maar hij wil dus morgen gewoon gaan! Wekker om 6 uur en half 7 weg rijden. Heeft hij een uur speling.

    Ik vind het geen goed idee. Stel ik me aan?
     
  2. Caithlin79

    Caithlin79 VIP lid

    21 mei 2006
    6.208
    3
    38
    Even afwachten tot morgenochtend? Dan weet je pas echt hoe de ochtendspits en de sneeuwval eruit gaat zien.
     
  3. beschuitje

    beschuitje Fanatiek lid

    9 jun 2010
    4.556
    0
    36
    Vrouw
    Nee je stelt je niet aan ! Ik zou er ook niet zo blij mee zijn. Ik kan me ook wel voorstellen dat je man niet thuis blijft. Als iedereen dat doet...de sneeuw en vrieskou houdt nog wel even aan..Je kan moeilijk elke keer thuis blijven. Maar ik begrijp je wel hoor. Ik blijf zelf ook het liefst thuis. Ik heb mazzel dat ik dicht bij huis werk...Ik kan lopend ;)
     
  4. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Tsja ik vind het ook geen fijn gevoel mijn vriend moet elke dag meer als 100 km rijden voor werk. ( werkt dan weken in Amersfoort dan weer in Groningen etc. Is tegelzetter en werkt op veel grote bouwen)
    Op dit moment zit die vlak bij Eindhoven dus tel maar uit vanaf Hilversum.

    Maar ik denk als ik zo kijk dat het wel te doen is. Je vriend rijd ook vroeg weg scheelt ook denk.

    Pff vind ook nooit fijn hoor kan die niet 1x niet gaan ?!
     
  5. stopcontact

    stopcontact Fanatiek lid

    9 sep 2011
    1.674
    1
    0
    Er werd net op het nieuws gewaarschuwd dat het morgenvroeg w.s. moeilijk zal zijn om op de snelwegen te komen.

    Ik vond het vanmiddag al een ellende. Ineens rijden de strooiers en schuivers een afrit af en vervolgens weer een slechte weg :( (A59)
     
  6. Zinaa

    Zinaa Fanatiek lid

    28 mei 2010
    3.719
    22
    38
    Hoe vroeger morgen, hoe slechter de weg gok ik. Das het beroerde van sneeuw op zondag, er rijden niet genoeg auto's op de weg.
     
  7. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    Hij hoeft maar 1 keer in de maand "naar school". Dan zal de sneeuw ed straks wel weer weg zijn.
    Daarnaast heeft hij zo iets, nu is de baby er nog niet en daar moet ik juist gebruik van maken. Anders moet hij het misschien wel inhalen als de baby er is. Ik ben vandaag 37 wkn zwanger.....
    Snap die gedachte van hem ook wel en vond het ook geen punt in eerste instantie maar nu het weer zo is.....
    Zal idd is voorstellen om morgenochtend af te wachten!
     
  8. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    Ja die sneeuwschuivers!!!! Ik werd van de week ook bijna van de weg afgereden (A2) vond het levensgevaarlijk hoe die over de weg vliegen. Sneeuw van de vluchtstrook afschuiven maar zo op mijn baan/auto op de uitvoegstrook stuiven!
     
  9. 1986Lynn

    1986Lynn Fanatiek lid

    3 sep 2009
    2.636
    379
    83
    ..
    Ik denk dat het (nog) niet is afgelast, omdat er hier in Twente niet zoveel sneeuw ligt. Volgens mij verwachten ze aankomende nacht nog wel meer sneeuw. Ik zou afzeggen en niet 160 km rijden morgen.
     
  10. Agter

    Agter Fanatiek lid

    3 mei 2012
    2.266
    0
    0
    In een huis
    Waarschijnlijk begint het toch wel later morgen, omdat iedereen met het probleem zit.
    Gewoon gaan!
     
  11. Hester

    Hester Niet meer actief

    Hmmm, ja als het niet hoeft?

    Ik moet morgenochtend ook ruim een uur rijden in de spits. Vorige week dinsdag deed ik er ruim het dubbele over. Maar ja, werk gaat toch gewoon door, ik kan het niet afzeggen dus zal wel moeten.
     
  12. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    Oké, man had gekeken ze geven voor morgen 81% kans op neerslag op voor omgeving Enschede en 7 cm sneeuw.
     
  13. Blays

    Blays Niet meer actief

    Haha mijn vriend moet morgen vanuit Enschede naar Barneveld, ook zo'n 105km..
    Ik vind het ook niks, heb hem ook 83489235673x gezegd voorzichtig aan te doen hihi maar hij moet wel, tis werk he..
     
  14. kiki80

    kiki80 Fanatiek lid

    6 sep 2006
    3.967
    0
    0
    Centraal
    Gewoon gaan. Is er echt geen doorkomen aan, dan is hij vast niet de enige.

    Zo apart, het sneeuwt en alles ligt op zijn gat :)
     
  15. petrabr

    petrabr VIP lid

    6 okt 2007
    8.000
    1
    0
    zuid holland
    tja, ik moet ook gewoon werken en vertrek gewoon een stuk eerder
     
  16. 37 weken zwanger, je man 160 kilometer verderop met dit weer.. Hmnee, ik zou afzeggen hoor!
     
  17. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    Als ik ook niet 37 wkn zwanger zou zijn zou het me ook niet zo veel uit maken als nu.
     
  18. flipflop

    flipflop Fanatiek lid

    4 dec 2010
    3.249
    1.009
    113
    Zuid-Holland
    Heel begrijpelijk! Maar als je man rustig aan doet op de weg, geen risico's neemt onderweg.........dan komt ie er vanzelf! En zo ook wel weer vanzelf terug! Iedereen moet morgen weer de weg op, dus de wegen rijden echt wel weer snel genoeg schoon. Lekker rustig aan doen, komt ie te laat op school....ach goed excuus! En ik snap wel dat hij nu liever gaat dan straks als je net bevallen bent lekker bij je thuis kan blijven!!
     
  19. En dat is ook logisch! Het zal je gebeuren zeg, dat het ineens begint en dat je man 160 kilometer verderop zit en er met dit weer uren over doet om thuis te komen! Ik vind het een beetje een soortgelijke situatie als wanneer een man nog naar Zweden moet voor z'n werk, terwijl z'n vrouw hoogzwanger is. Dan ben je ook niet zomaar thuis! Volgens mij zou iedereen in dat geval wél adviseren om thuis te blijven, dus in dit geval zou ik daar ook zeker voor kiezen!
     
  20. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Ik wilde eerst zeggen dat ik wel zou gaan, maar toen realiseerde ik me dat TS 37 weken zwanger is.. En ja dan is het inderdaad ver weg en duurt het lang om weer terug te zijn, stel dat.. Nee, dan zou ik deze keer toch overslaan!
     

Deel Deze Pagina