Zaols het onderwerp al aangeeft begin ik een beetje te twijfelen. Ik ben afgelopen zondag ongie geworden ( denk ik ). Ik was al 3 dagen overtijd. Nu is het zo dat ik vanaf zondag bruin bloed verlies en ik geen krampen ervaar zoals normaal gesproken ( ik heb endometriose en verga meestal van de buikpijn ). Omdat ik niet zo heel veel bruin bloed verlies en geen klachten heb die ik normaal wel heb begin ik dus zwaar te twijfelen. Zijn er dames die hier ervaring mee hebben? Wat zal het zijn?
Hallo Miich, Als ik jou was zou ik een test doen. Ik lees hier op de forum dat veel meiden waren "Ongesteld" en daarna bleken ze toch zwanger te zijn. En omdat je toch al overtijd was, zal ik zeker een test uitvoeren. Ik zit zelf ook met twijfels. Vandaag ben ik 1 dag overtijd en mijn test van gisteren was negatief (als ik de test in een bepaald licht houde dan was die wel klein beetje zeer erg vaag positief). Dus nu weet ik het ook niet. Ik ga vanavond of morgen nog een test halen. Succes en laat weten! miich Junior Member
Bruin bloed is oud bloed, zolang het niet rood is is het dus eigenlijk ook geen echte ongesteldheid, als het niet doorzet zou ik als ik jou was testen!
je mag pas van een menstruatie spreken als je helder rood bloed verliest.. Dus ik zou ook even testen..
Ik ben de 23 dec voor het laatst kunstmatig ongesteld geweest nou zit ik op dag 31 en heb eergisteren ook donker gekleurde afscheiding gehad nog niet getest maar als ik jou was zou ik een paar dagen afwachten of het misschien toch door zet ik ben niet zon fan van onnodig geld weggooien aan testen en wat kan t kwaad nog even te wachten maar ik kan begrijpen dat je t graag wilt weten dan zou ik testen maar daar is t wel vroeg voor
Ik heb gister middag een test gedaan deze was negatief. Verlies geen bruin bloed meer maar ook geen helder bloed. 7 feb heb ik een afspraak bij de gyn. om te kijken wat we gaan doen.