Jeetje masu, jullie hebben het ook altijd druk...pfff maar wel gezellig! Bruiloft van iemand die dichtbij staat? Gefeliciteerd met spap. Arme Amy tand door haar lip! Gelukkig heelt het idd snel...en zo leuk aan het kleuren! Ben benieuwd naar haar kunstwerkjes...xxx
Haai meiden! @Sens; voor jou dus ook een baggernacht afgelopen nacht! Gelukkig kon je vandaag een beetje rustig aandoen, heeft Jos vanmiddag nog lang geslapen? @Sammie; Wesley ook al aan het spoken geweest vannacht, lijkt me er inderdaad extra inhakken nu je ook Damon al 's nachts weer hebt. Is de spruw helemaal over? @Stamp; Mooie spam van je knappe man zeg! Hier nog niet verteld dat ik zwanger ben, ik weet nog niet echt hoe we het willen doen, eerst dacht ik aan een shirt bij Kian, maar ik zie het echt gebeuren dat ze het dan niet zien . We wachten de echo af en misschien dat we dat fotootje inlijsten ofzo . Jij al een idee? @Masu; Leuk dat Amy zo geniet van het kleuren, kleurplaatspam? Hier wel lekker gewerkt, was genoeg te doen vandaag dus hoefde me niet te vervelen. Ik neem wel standaard wat snack-a-jacks kaas mee want als ik me dan wat weeïg/misselijk voel knap ik daar gelukkig wel redelijk snel van op. Ik had vandaag nog enorm afgeprijsde schoenen voor Kian gescoord, donkergrijze ik vond ze erg stoer, maar helaas zijn ze te smal voor mijn bigfoot, morgen maar ruilen voor een ander wat breder paar .
Ow en stamp... Kian heeft hetzelfde shirtje, hahaha. Is alleen een beetje een naveltruitje aan het worden . In welke maat zit Vince nu? Kian qua broeken in 86/92 en de bovenkant 92 en soms denk ik dat ik alvast maar beter 98 kan gaan kopen Apies!
@stamp, wat een gave spam!! Knap mannetje heb je hoor! @mlien, schattig foto van Kian! Balen dat de schoentjes te klein zijn. Hopen dat de misselijkheid snel over is. @hier, ik zal zo even de tekeningen spammen. Nu eerst klaar voor de nationale IQ test.
In het begin had ze nog niet helemaal door dat het de bedoeling was dat ze alleen op het papier kleurt....
@sammie, kan me voorstellen dat je niet veel puf hebt om te reageren. Geeft niets komt wel weer goed als het allemaal rustiger wordt. Lijkt me zwaar dat Wesley aan het spoken is, als je ook nog de nachtvoedingen hebt van Damon. @masu, we hebben jou ook gemist hoor (tenminste als ik voor me zelf spreek haha) druk als altijd dus! leuke spam van je meisje, zie haar lekker kleuren. Leuk hoor! gefeliciteerd met je spap. Druk weekend weer voor de boeg, zoals wel vaak geloof ik de laatste tijd @stamp, fijn dat het goed gaat meis. Wat een onwijs gave spam van je mooie mannetje! @mlien, aaaaaaaah lieve spam zeg van die 3 apen in dat bedje! gelukkig gaat het misselijke/weeige snel over als je wat eet. Wij hebben wel het shirt gedaan bij Jos, viel in de smaak hoor Jos heeft vanmiddag 2.5 uur geslapen, dus dat was netjes. @hier, lekker lasagne gegeten. Net drama met het naar bed brengen van Jos, uiteindelijk om 21.00 uur maar pcm gegeven en nog even gezeten met hem op de schommelstoel. Nu slaapt hij volgens mij, heb zijn deur open gelaten en het badkamerlicht. Ik ga ook snel naar mijn bedje want ik ben bang voor weer een baggernacht Welterusten!
Goeiemorgen! @hier, gelukkig geen gebroken nacht! we hebben heerlijk geslapen! Jos had alleen een aangekoekte poepbroek toen ik hem net uit bed haalde. Misschien had hij wel buikpijn ofzo ach we zullen het nooit precies weten maar ik was blij met mijn nacht. Nu nog een dagje werken en dan weekend! Fijne dat meiden thuis of op het werk.
Goeiemorgen! Hier een rotnacht gehad.. Helaas weer één van de zovele op een rij.. Jamie wordt om 4 uur wakker elke nacht en kan dan niet meer slapen. Yara spookt meestal om 23:00 en om 02:00. Maar gisteren heeft ze geen koorts gehad. Helaas vanmorgen weer verhoging maar denk ook dat die rotkiezen er ook aankomen. Snot en hoesten maar gelukkig niet meer zo ziek. Ze ligt nu weer op bed. Jamie gaat heel goed op school maar thuis is hij niet te genieten. Alles moet er even uit.
He hallootjes, Zo ben ik met sens samen en zo moet ik ineens bijna 3 blz lezen!! Stamp fijn dat t goed gaat. Knappe spam van Vince. Mlien gelukkig werkt snack a jack goed bij je. Lieve kian met zn appies. Sens jeetje alweer op de helft van je zwangerschap (bedenk me ineens dat stijn dan ook alweer jarig is). Wat balen van je nacht zeg, gelukkig nu wel lekker geslapen. Masu druk als altijd. Hahaha we weten ondertussen niet beter samen. Denk je wel dat er binnenkort rust komt op werk? Leuke spam van amy die aan t kleuren is. Mamalijn jeetje weer een paar minder goeie nachten. Hoop dat ze snel weer allebei lekker doorslapen. Was ook onze nieuwejaarsgroet aan jou! Hier druk aan t werk en op t werk veel aan t regelen voor iedereen. Maar ja houdt t leuk. Mark heeft gelukkig een andere baan. Heeft vorige week een dag meegelopen en dat beviel wel. Vandaag gaat hij zijn halfjaar contract tekenen dus hoera we niets extra te regelen. Vanmorgen was stijn rond 7:45 wakker maar ik mocht van mark blijven liggen. Duurde alleen nietang want ik moest onwijs nodig plassen en rond half 9 belde mn zus of we nog meegingen naar ballorig. Dus aangekleed en op pad. De kinderen (en mark) hebben zich lekker uitgeleefd. Daarna ff langs huis wat spullen halen en torn naar zus. Onderweg zagen we nog een hoop politie, brandweer en ambulance. Toen we op p2000 keken zagen we dat er een melding was van iemand te water. Hoop dat ze diegene er snel uit hadden of vals alarm. Bij zus gelunched en kleine man op bed gelegd. Die slaapt nu dus lekker.
Sammie ik zie net dat ik jiu vergeten ben. Fijn dat wesley Damon heeft geaccepteerd. Lief dat hij baby zegt.
Hoi!!! @Senso, fijn dat jullie een goede nacht hebben gehad!!! Hoop dat je een fijne werkdag hebt gehad!!! @Kib, je hebt al weer een lekkere ochtend op zitten... blijft leuk he, ballorig!!! En fijn dat Mark zich ook heeft vermaakt.. Idd naar bericht.. nu in het water liggen.. bah... Hoop dat het loos-alarm was! @Mlien, wij willen het met een shirtje gaan vertellen, denk ik!! Maar omdat het niet zo origineel is, willen we er wel een originele tekst op.. maar dat is lastig!! En grappig dat ze dezelfde shirt hebben, volgens mij hebben we dat al een keer eerder gehad..hihihi.. beide dezelfde smaak.. Vince zit in maat 92, sommige broekjes 86 kunnen nog net... Maar hoe groot is Kian dan ook alweer??? Uurtje terug bij het cb geweest.. voor de 18mnd controle Maar goed, meneer is 12kg en 87,5cm... Nog steeds groot en netjes qua gewicht! Verder doet hij het prima qua ontwikkeling... Hij ligt er nu pas een half uurtje in.. was ook een mooie tijd half 2... niet dus.. xxx
WEEEEKEEEENNNDDD!!! WOEHOE! Zo! @kib, klinkt als een gezellig dagje! Fijn dat de ukken en Mark zich vermaakt hebben. Mannen blijven kinderen he. @stamp, leuk idee en ook leuk om er zelf een tekst op te zetten. Je ziet de standaardtekst idd al heeeeel vaak. Koekjes zien er goed uit! @sens, fijn dat je een goeie nacht had. Wanneer heb je de 20 weken echo? @hier, vandaag in Arnhem geweest. Beetje hectisch dagje geweest omdat er bij iedereen veel speelt. Dus veel emoties en dat merk je. Amy begon te huilen toen we haar op gingen halen op het kdv. Ze was zoo moe en echt een beetje over de flos. Snel naar huis gegaan en ze lag er om 18.45 uur al in. Duurde even voordat ze in slaap viel, maar het is stil nu. Ze leggen op het kdv Amy later in bed, omdat ze anders alle kindjes wakker kletst. Maar ik merk wel dat 14.00 a 14.30 naar bed echt te laat is voor haar. Thuis haalt ze dat ook nooit. Denk dat het daardoor komt, dus maandag ga ik even aangeven dat ze maar moeten proberen haar voor de andere kindjes in bed te leggen. Hopen dat dat beter werkt. Morgen lekker naar de kapper; even wat model erin laten knippen. 's Avonds bruiloft (van vrienden, ik weet niet meer wie het vroeg, is van een stel uit onze vriendengroep) en tussendoor nog even helpen om hun huis te versieren.
Hoi meiden, kijk gewoon lekker spam mee hoor heerlijke slee foto's stanpertje: lekker kereltje, foto's wel wat overbelicht(?) was opzet? sorry kan het niet laten als hobbyfotograaf mlien die aap hahahahah ja die is wel reuze ja!! masu: is dat wasco? Hier gaan de potloden ook altijd buiten het papier en klimmen is hier ook favoriet sammie: ja loeizwaar ff zo een kleine erbij....
yahoooooooooooooooo! hier ook weekend! @mamalijntje, balen weer van jullie nacht. Hoop dat Jamie snel went aan het naar school gaan en Yara weer snel de oude is, die ellendige kiezen duren altijd best wel lang jammer genoeg @kib, klinkt weer als een gezellige dag! wat fijn dat Mark al wat anders heeft, in deze tijd werkeloos thuiszitten is echt niet leuk. Maar gelukkig is dat bij jullie niet het geval. @stamp, haha 13.30 uur is niet zon handige tijd inderdaad voor het CB als je uk maar op 1 slaapje zit jeetje wat een lange vent is Vince al! hier zijn broekjes 80 nu net goed hihi @masu, lastig altijd als er zoveel speelt op je werk. Hoop dat jullie snel in rustiger vaarwater komen. 14.00 uur - 14.30 uur pas naar bed is wel erg laat, kan ze anders niet eventueel nog bij de baby's mee slapen? Leuk weekend heb je weer voor de boeg! De 20 weken echo hebben we morgenmiddag, best spannend! @bb, alles goed met jullie? @hier, drukke dag op het werk gehad maar veel gedaan dus niets te mopperen. Jos heeft het goed gedaan bij opa en oma en sliep vanavond gelukkig sneller als gisteravond. Ik zit nog even op de bank maar duik zo mijn bedje in. Welterusten alvast!
Goedemiddag schatjes, Stamp wat leuk samen koekjes bakken, en ja snoepen is natuurlijk ook wel erg lekker Masu hoera weekend!! (jij wel ikke niet ) Wat ontzettend sneu dat Amy zo van de flos was gisteren. Hoop dat ze dan toch eerder naar bed kan. Een druk maar gezellig weekend voor jullie. Have fun bij de kapper straks. Sens wat fijn dat jos beter ging slapen gisteren. Hoop dat jullie een goede nacht hebben gehad. Spannend vandaag de 20 weken echo. Ik zal duimen dat het allemaal goed is. Hier gisteren nadat we bij zus waren geweest (en mark naar zijn nieuwe werk was geweest) zijn we door naar mams gereden. Mark had nog wat onderdelen voor mn paps. We hebben daar lekker gegeten en stijn heeft zich nog even met opa samen uitgeleefd. We gingen wel wat laat naar huis (20.45) maar stijn heeft heerlijk geslapen vannacht. Om 7.45 was hij al wakker maar bleef nog een klein kwartiertje in zijn bedje liggen. Daarna toch maar lekker bij ons tussenin genomen. Na de wereld is mooi is hij eruit gegaan. Rond 11 uur was hij toch wel in een bui waarin hij weinig kan hebben en hebben we hem op bed gelegd, hij kon zich hier wel in vinden Na even kletsen was het stil en ondertussen slaapt hij alweer ruim een uurtje. Ik mag me zo klaar maken voor mijn werk. Vanavond disco op werk dus de dag zal snel gaan. Ik weet dat jullie al gespamd hebben maar het is vandaag toch spamvrijdag dus ik draag ff hierbij wat aan. Tanden poetsen Bij mc donalds