Hier nog niet geboekt maar we gaan in juli een week naar een camping bij parijs. Hier hebben we dan twee stacaravans (zijn met 8 pers) omdat we eigenlijk voor disney gaan komen hier 7 jaarabonnementen bij (1 dreumes) dus in totaal 2400 euro Kwijt voor een week twee caravans en elke dag naar disney kunnen. We gaan wel niet elke dag maar is goedkoper dan losse tickets
Hoi! Wij gaan 6 juli twee weken kamperen op camping de zandstuve in hardenberg/rheeze. Kosten zijn 650 euro met eigen kampeermiddel Groetjes!
Misschien is de camping Europa Silvella iets voor jullie ligt net buiten San felice del Benaco... Prachtige camping..
Wij gaan 2 weken naar camping Le Pech Charmant, daar zijn we ongeveer 650 euro kwijt (staanplaats + koelkasthuur voor 2 weken). Daarna nog een week naar mijn schoonouders, die wonen in de Ardeche, en daar hoeven we niks te betalen. Verder gaan we misschien nog een week naar de Beekse Bergen via vakantieveilingen, maar dat regelen we pas in de zomer.
Wij gaan naar Alanya. Naam hotel (nogwat resort) weet ik even niet meer. Nog niet eerder geweest. Wel een keer in Side.
Ik heb ook even gekeken maar bij oover staan reizen/ prijzen terwijl als je dan gaat kijken bij bijv vrijuit is het en niet beschikbaar en hebben ze alleen standplaatsen en geen bungalow die zoover zegt te hebben bij vrijuit.....ik vertrouw dat dan meteen niet
Ik boek altijd direct via vrijuit een duidelijke site met enorm veel aanbiedingen, zou daar gewoon gaan filteren ze hebben ook een uitgebreid zoekfunctie.
wij gaan 9 augustus een week naar de sprookjescaming in Rheeze bij Hardenberg. in een caravan die we daar huren zijn we 939 euro kwijt voor 2 volwassenen en 1 kind.
wij gaan in Juli 10 dagen naar Lanzarote all-inclusive met 3 personen/ familiekamer in een RIU Hotel en we zijn ongeveer 3000,- kwijt
Begin maart gaan we een week naar Kaapverdië voor EUR 700 pp. Dan in april een weekje op wintersport, dat kost aan verblijf EUR 200 pp (komt nog wel een hoop bij natuurlijk). In juni een weekend Berlijn met een goede vriendin, dat is nog niet geboekt. Vervolgens in de eerste helft van de schoolvakantie 3 weken naar Zuid-Frankrijk (3 verschillende locaties), in mobil-homes. Dat kost rond de EUR 750 per week, dus ongeveer EUR 2250 totaal (met z'n drietjes). Ik ben dol op vakanties .
Zomervakantie twee weken een groot huis met zwembad in Frankrijk met mijn ouders en zoontje.ik betaal rond de 350 plus vliegtickets 350 voor twee personen. Misschien nog twee weken Griekenland wegens bezoek aan de vader van m'n zoontje maar dat is vliegtickets en eten. We kunnen bij vriendin verblijven... Dit alles in juli.