Ik stofzuig elke dag en dweilen 1 keer per week. Vieze vlekken en om de eettafel elke dag met een natte doek. Boven 1 keer per week stofzuigen. Als ik een dag niet stofzuig haal ik de swiffer erdoor. Soms wel 2 keer per dag.
Tegelvloer en stofzuig 2x per dag, sochtends en na het avondeten en soms een 3e keer in de middag als ik het te vies vind om dochter te laten kruipen dweilen 2x per week we hebben een hond en een dochtertje wat rond kruipt dus ik probeer het allemaal zo schoon modelijk te houden Bovenverdieping hebben we laminaat en stofzuig en dweil ik 1x per week, onze hond komt niet boven en wij lopen boven niet met schoenen aan dus dat word niet zo snel vies.
In principe elke dag. Maar mijn energie niveau is erg hopeloos dus elke dag doe schiet er gaak bii in nu. Heb een dreumes en twee katten dus elke dag is wel een must.
Hahaha waarschijnlijk wel, alleen heb je gewoon meer m2 te dweilen. Hier tenminste wel. We wonen nu erg groot, 2x zo groot als ons vorge huis, en ik stofzuig en dweil me elke dag een ongeluk. Ik heb met de sneeuw/natte troep de dweil standaard in het halletje staan.
Toen we nog een papagaai hadden, stofzuigde ik 2x per dag de woonkamer. Nu ga ik zeggen wat vast meer moeders hier denken: Ik stofzuig 2x per week ongeveer, dweilen in de keuken om de week en de rest van het huis eens in de 2 maanden ofzo? Badkamer en wc zijn zo klein dat ik die gewoon met een doekje op mn knieen kan doen namelijk. Schoonmaken is niet mn hobby, en de moeders die 2x per dag dweilen vinden het hier vast heel vies, maar ik niet.
om de dag stofzuigen, dweilen 1 keer per week, soms vaker. Maar goed.. ons mannetje is ook nog niet zo groot dat hij de hele boel al op zn knietjes verkend. Tegen die tijd wordt het iets vaker dweilen.
Om de dag stofzuigen en dweilen 1 a 2 x in de week , nu we een pup hebben wat vaker want die plast nog weleens binnen.
Om de twee a drie dagen stofzuigen en eens per week dweilen. Toen we onze hond nog hadden moest ik 2 maal per dag stofzuigen en ook zeker 2 keer per week dweilen. Heeft iemand nog een goede tip welke dweil ik het beste kan kopen? Ik baal van de dweil die ik nu gebruik (vervelend in gebruik en maakt echt slecht schoon) dus ik wil een nieuwe aanschaffen.
Als het vuil is. We stoffen wel regelmatig en dweilen ligt eraan, meestal 1x per week en ook dagelijks met de kleine stofzuiger in de woonkamer en de keuken.