Hallo mama's Was eigenlijk benieuwd vanaf hoeveel dagen/weken jullie haarbandjes gingen gebruiken voor jullie dochter? Ben benieuwd
Weet ik niet precies meer eigenlijk, maar ergens rond de 3 maanden geloof ik. Het was dan ook puur voor de sier, want haartjes had ze amper. Ze droeg ze toen ook vrij weinig, later toen ze wat ouder was en zat in de wandelwagen, heeft ze vaker haarbandjes gedragen, maar zeker niet dagelijks.
ik al meteen vanaf de geboorte, mijn meiden hadden dan ook wel een bos krullen en konden direct al staartjes in, vond dat alleen wel wat ver gaan dus vandaar de bandjes.
Eens met het paasei-effect.... Ze is nu acht maanden en af en toe doe ik er nu zo'n babyclipje met een glimmertje of een bloemetje op in. (na een half uur meestal alweer kwijt)
hier al in de kraamweek bij mijn oudste dochter, ze had al donkere haartjes, niet heel lang maar wel goed zichtbaar. stond haar schattig. Nu weer een dochter, die pas 3 weken oud is, maar helaas, dit keer niet gezegend met een baby met mooie bos haar. Ze heeft haast geen haartjes, dus de haarbandjes die ik voor onze 2de dochter gekocht heb zullen hier nog wel een tijdje blijven liggen helaas, want ik hou ook niet zo van het paasei effect haha.
Niet Toen ze na haar eerste verjaardag eindelijk een beetje haar begon te krijgen was ik zo blij, dat geen haar op mijn hoofd er ook maar aan dacht om dit te gaan verstoppen onder een haarband En nu wil ze ze niet in, krengen blijven ook nooit zitten maar schieten omhoog.
als ze z,n zwarte bos haren hebben van dat piek haar vind ik het wel geweldig hoor haha. Hier rossig en kaal echt geen gezicht. Speltjes kan ze ook nu pas in maar die haalt broer lief er steeds uit
Bij ons in de stad in helmond of op FB bij iemand die ze zelf maakt In de stad zijn ze alleen 15 per stuk En op FB vaak een euro of 4